Şimdi Ara

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.182
Cevap
226
Favori
1.036.206
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • msi gc30 199liraya en düşük burda. daha düşüğü ara ara hb'de 218e düşüyor. diğer sitelerde hep 300 küsür fiyat çekiyorlar. 300 versem xbox kolu alırım tam araya girmiş oldu iyi bence. edit: bluetooth yookmuş. telefona falan illa kabloyla bağlamak lazım ve ya dongleını kullanacaksanız. laptop masaüstü telefonda kullanırım diyordum gene xbox kolu indirimi kovalayacağım sanırım.
    Adata 480lik ssd hakkında ne diyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rektangular -- 11 Ekim 2019; 20:30:13 >
  • Ram+SSD ihtiyacım vardı alayım diyorum ama keşke 240lık olan indirime girseydi
  • monitör çok iyi fiyat. ne yazık ki ips panel sever biri olarak (şuan va panel kullanıyorum) indirim beklemeye devam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gramatik

mavi switch. 20-30 lira ucuza alternatifleri var.
    Teşekkürler. Öneriniz var mı 200-300 tl bandında?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3700x 16 adet var göxüküyor bende.
  • MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    İndirim stoğu ayrı hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3700x için 2000tl çekti , parayı aldı , sonra ödemeniz alınamamıştır dedi, hesaptan pra çıktı , siparişler de ürün yok

• 800TL'ye buradaki 4gb rx570 mi, 921TL'ye HB'deki 8GB Sapphire Pulse olan mı alınır?
  • Cordarone kullanıcısına yanıt
    HB' de ki 8 GB daha mantıklı bana göre.
  • Cordarone kullanıcısına yanıt
    Sapphire öneririm. Hatta Spec bakın ikinci el falan pulse ve bu ürün çok ucuz malzeme kullanan ürünler.

• valla ryzenler çok daha hızlı biter diye bekliyordum 1. veya 2. aldım, siparişlerime düştükten sonra ana sayfaya döndüm 18 tane daha var diyordu.

Bunun dışında bana göre monitör fiyatı güzel, Mouse fiyatı gayet iyi, kasa fiyatı güzel(arkadaşıma topladık spec delta spec ve kendim bizzat test ettim çok güzel bir kasa)

Ben tercih etmem ama fiyatına göre kulaklık klavye ve ssd o fiyata iyi gibi duruyor.

Genel olarak baya iyi bir indirimdi bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saglamsalassa -- 11 Ekim 2019; 20:31:7 >
  • egemi kullanıcısına yanıt
    Ben aldim hocam psu yaninda hediye gibi birsey oluyor o fiyatta

• Jd M2 ssd fiyatı iyi ama sağlam mıdır, var mı kullanan?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar konu hakkında yardımcı olur musunuz ben o işlemci satın aldım 2000 TL’ye ama siparişlerimde görünmüyor paranın çıkışı yapıldı bir sıkıntı varmıdır yoksa yoğunluktan dolayı mıdır konu hakkında yardımcı olur musunuz lütfen

• Gigabyte B450M S2H AMD B450 bu anakart ile 3400g alsam anakart direkt görür mü işlemciyi

• acaba b450 anakart işlemciyi besler mi sizce nasıl

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

İndirim stoğu ayrı hocam
    Bende indirim stoğuna bakarak yazdım şu an 14 adet var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kobra90

acaba b450 anakart işlemciyi besler mi sizce nasıl

Evet ama anakart yine de giriş seviyesi. Eğer bütçeniz el veriyorsa piyasa bulunan en ucuz MSI B450 Pro-A yada MSI B450 Gaming Plus modeline yönelmenizi tavsiye ederim.
  • xooa kullanıcısına yanıt
    Hocam daha stok görünüyor 14 tane.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.