Şimdi Ara

17kg'lık kasa: CoolerMaster Cosmos 1000

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
5.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 73
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 15 gün 9 saat 41 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 255
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 73
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • hasskabal (5 mesaj) Mad_Wolf (4 mesaj) Schwadorf (3 mesaj) ÖnceVatan (3 mesaj) metalcafe (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> 17kg'lık kasa: CoolerMaster Cosmos 1000
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    17612 Mesaj
    17 kiloluk hurda bu yaw
    |
    |

> > < <
  • Binbaşı
    1127 Mesaj
    Gören de her gün kasanızı sokağa hava almaya çıkarıp gezdiriyorsunuz sanacak. Bu server kasa. Server sistemler de yerinden pek kıpırdamazlar. 6-7 harddiskle çalışan ve sessizlik isteyen poweruser sınıfına hitap ediyor. Ayrıca ev kullanıcıları da hırsızlığa karşı caydırıcılık amacıyla alabilirler. Hırsız 17 kg kasayı görünce gerisin geriye kaçar.
    |
    |
    yav abartmayın yok neymiş 17kg'muş, sanki laptop gibi her an yanınızda taşıyacaksınız
    |
    |
    MSI GT75 Titan 8SG Gaming Laptop / Intel Core i7 8750H (2.2GHz, 6 Core, 9MB L3 Cache) / G.Skill 64GB DDR4-3200MHz Ram / 8GB nVidia GeForce RTX 2080 / 17.3" FullHD 144Hz G-Sync IPS Panel LED Monitor / 500 GB Samsung 970 Evo Plus SSD / 2 TB Intel 760P SSD / 1.92 TB Corsair MP510 SSD / 1 TB Intel 660P SSD / 500 GB Samsung 960 Evo SSD / 2 TB Seagate Firecuda SSHD / Razer Naga Trinity / Razer Mamba Chroma + Razer Firefly
  • Binbaşı
    1059 Mesaj
    Bence kasa çok güzel ağır olması önemli değil kasa dediğin zaten evde yerde yada masaüstünde durur.
    Şuan TT Kandalf Kullanıyorum birdahaki alacağım kasa bu olabilir.
    |
    |
    ANAKART: ASUS X99 DELUXE--İŞLEMCİ: İNTEL CORE I7 5820K 3.3GHZ OC 4.4 GHZ--GÜÇ KAYNAĞI: CORSAIR AX 860I--RAM: GSKILL TRIDENT-Z 3200 MHZ DDR4 4X8 32 GB CL14 QUAD--SIVI SOĞUTMA: CORSAIR H110--KASA: CORSAIR 760T WHITE--SSD HD: Samsung 950 PRO-512GB PCIe NVMe-M.2 , CORSAIR NEUTRON GTX 240 GB , CORSAIR FORCE GT 120 GB--HD:WD BLACK 5TB 7200 RPM
  • Binbaşı
    1793 Mesaj
    Benim kasamın da boş ağırlığı 17kg. Thermaltake V1000A Xaser III
    Komple çelik. Ağır olması hoşuma gidiyor. Şu an dolu halde 30 kiloya yakın belki de
    Bakım ve tamirini kendim yaptığım için taşımak gibi bir derdim yok.
    Geçenlerde yatağın üzerine bakım yapmak amaçlı kaldırdığımda belimi incittim Ama olsun o kadar ağır olması yine de hoşuma gidiyor.
    Kesinlikle titreşimlerden etkilenmiyor. kasaya çarpsanız bile ancak bacağınız çürür, kasa yerinden oynamaz
    |
    |

Orjinalden alıntı: ceyarr

Benim kasamın da boş ağırlığı 17kg. Thermaltake V1000A Xaser III
    Komple çelik. Ağır olması hoşuma gidiyor. Şu an dolu halde 30 kiloya yakın belki de
    Bakım ve tamirini kendim yaptığım için taşımak gibi bir derdim yok.
    Geçenlerde yatağın üzerine bakım yapmak amaçlı kaldırdığımda belimi incittim Ama olsun o kadar ağır olması yine de hoşuma gidiyor.
    Kesinlikle titreşimlerden etkilenmiyor. kasaya çarpsanız bile ancak bacağınız çürür, kasa yerinden oynamaz

Kasa vatan bilgisayar gelmiş alcak arkadaşlara müjde
    |
    |

• Teğmen
    153 Mesaj
    http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=30755

319$+kdv ile satışa başlamış. dağıtıcısı tabiki segment bilgisayar sanırım yakında teknofresh gibi sitelerede düşer. kasayı tesadüfen vatanda gezerken gördüm resimlerindekinden çok daha ihtişamlı duruyo ve gerçekten üst seviye bi malzeme ve işçilik kalitesine sahip yan kapaktaki süngeri sürekli yıkamak yada bi şekilde temizlemek gibi bi sorun çıkartabilir arada sırada. birde psu'nun kasanın altından toz filtresine rağmen toz çekme ihtimali var.( takılan yerin altında fanın olduğu yere denkgelen bi ızgara var) bunların dışında yaklaşık 450 ytl ye alınabilecek en iyi kasalardan biri bence. şahsi fikrim yan tarafı şeffaf olan bi modelinide çıkarsalar güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obey your master -- 11 Kasım 2007; 12:41:41 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    320 Mesaj
    süperrrr.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    645 Mesaj
    woow amerikada 190$ neredeyse 200$ fark var..
    |
    |
    |
    |
    Ses yalıtımı konusunda bence çok süper bişeye benziyor. Hava soğutmalı kasaların hepsi ne kadar sessiz derseniz deyin bence sesliler. Bu kasanın izolasyonu oldukça kaliteli göründüğü için bence en sessiz kasaların ilk sıralarını alacaktır.
    |
    |
    |
    |

Find The Way
    Give The Love
    Get The Power

O'Sensei Morihei Ueshiba
  • Binbaşı
    1083 Mesaj
    Arkadaşlar geçtiğimiz cuma kasayı aldım.
    oldukça başarılı bir kasa.
    hemen hemen her türlü detay düşünülmüş.
    burada gördüğünüz resimlerden yorum yapılması bence yanlış.
    kendi gözünüzle gördüğünüzde ihtişamını ve güzelliğini farkediyorsunuz.
    Uzun zamandır takip ettiğim bir üründü. stoklara girer girmez aldım. pişman değilim
    |
    |

10 çeşit insan vardır. Binaryden anlayanlar ve anlamayanlar
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    tam teşeküllü bir kasa ama fiyatı yüksek biraz serverlar içn tercih edilir bence
    |
    |
    Güzel kasa CoolerMaster artık baya gözüme girdi çok kaliteli ürünler yapıyor
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: ÖnceVatan

Kasa bir defa kuruluyor daha sonra bulunduğu yerde sabit kalıyor. Nereye koyduysanız orada kullanmak zorundasınız

bende de thermaltake var oda aynı kiloda kurdum ve senelerden beri kıpırdatmadım

şaka bi yana çok güzel kasa hem özellik hem şekil bakımından
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: emptyrean

Özel ses yalıtımı iyi düşünülmüş. Ağırlığı ise benim için olumsuz bir özellik değil hatta hoşuma gitti bile diyebilirim.

Gerçekten ince düşünülmüş bir nokta bu ses yalıtımı olayı.Ağırlıkta benim için bir problem değil hatta daha iyi bile diyebilirim.
    |
    |

Orjinalden alıntı: emptyrean

Özel ses yalıtımı iyi düşünülmüş. Ağırlığı ise benim için olumsuz bir özellik değil hatta hoşuma gitti bile diyebilirim.

Evet yalıtımı düsünmeleri iyi olmuş agırlık ise sonucta sırtta tasınmayacakki ,
    |
    |
    |
    |

"If in doubt, flat out"
    Colin Mc Rae - The flying Scot
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Cancer Clinical Trials
bankalar.org
Sohbet
Radyo Dinle
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.