Şimdi Ara

17kg'lık kasa: CoolerMaster Cosmos 1000

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
5.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 73
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 15 gün 9 saat 41 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 255
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 73
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • hasskabal (5 mesaj) Mad_Wolf (4 mesaj) Schwadorf (3 mesaj) ÖnceVatan (3 mesaj) metalcafe (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> 17kg'lık kasa: CoolerMaster Cosmos 1000
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    911 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: face1tr

http://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?product=SST-TJ07S-W

kasa budur

evet bence de dunyadaki en iyi kasa tasarımlarından birine sahip birde su sogutma kanalları olsaydı.fakat cok pahalı bir ürün.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    11 Not
    oha kasaya bak haberin cok thankyou
    |
    |

RİZE ÜNİ-MAKİNE

SINIRSIZ Bölüm Yasağı Kaldırılsın...
    BJK, İLKERİNANÇ, ELECTRA, BLACKEAGLE, SANGRE, OKTAYD, ORION
  • Yarbay
    2931 Mesaj
    17 Kg...
    |
    |

Medeniyet dediğin açmaksa bedeni,
    çöldeki bedevi senden medeni...

Yay gibi eğri olsam elde tutarlar beni...
    Ok gibi doğru olsam yabana atarlar beni...

Sakın KVK Avcılar servisine gidipte sağlam cihazınızı harap şekilde almayın!
  • Binbaşı
    1866 Mesaj
    tasarımı süper bence , çok hoş hazırlanmış 200 dolara burda olsa kapış kapış alınır bu kasa bence
    |
    |
    ne kadar güzel olursa olsun bence bi ton para bi kasaya verilmez ha çok zenginsindir o zaman farklı
    |
    |

Orjinalden alıntı: brk_066

ne kadar güzel olursa olsun bence bi ton para bi kasaya verilmez ha çok zenginsindir o zaman farklı

Ben tam aksini düşünüyorum, tabi bir ton olmasa da iyi bir kasa için para verilmelidir. Kasa sisteminizin en az değişen parçasıdır. Şu an 270YTL'ye alacağınız bir Stacker ile en azından 5 sene kasanızı değiştirmezsiniz. Kasa soğutması ile donanımların sağlıklı çalışmasını sağlar , sessizliği ile kullanıcıyı rahatsız etmez.

Tabi sizin bir ton para anlayışınız kasaya 500-600 lira vermekse, size katılıyorum bana kalırsa ben de vermem.
    |
    |

Orjinalden alıntı: EngizLee

quote:

Orjinalden alıntı: fx57

Donanım haber farkı ile sabah akşam saat gözetmeksizin editörlerimiz iş başında. Eline sağlık Ender

Gözlerimi yasarttin Fx57

Görende bunu bedava sirf hayrina yapiyorsunuz sanacak

|
    |

• Yarbay
    2245 Mesaj
    kasa muhteşem bişe. fiyatı ne bu kasanın?
    |
    |
    Bu kasa ne zaman çıkacak? ve türkiyeye gelecekmi?
    |
    |
    Corsair 280X Case-Gigabyte X570 I AORUS PRO WIFI - AMD Ryzen 7 3700X - Corsair Vengeance RGB Pro 16gb 3200mhz - MSI GeForce RTX 2080 Gaming X Trio - Corsair Force Series™ MP510 480GB M.2 SSD - Corsair HD140 Dual RGB LED 140mm PWM Fan - Corsair Lighting Node Pro RGB - Corsair Hydro Series H115i RGB Platinum - Corsair K95 RGB Platinum Mechanical Keyboard - Corsair Ironclaw RGB Wireless Gaming Mouse - Corsair MM800 RGB Polaris Gaming Mouse Pad - Corsair ST100 RGB Premium Headset Stand - Corsair VOID PRO RGB Wireless SE Premium Gaming Headset - MSI Optix MPG27CQ WQHD 27'' 144Hz 1MS Curved Monitor flickr

AMD Ryzen İşlemci Kullananlar Kulübü
  • Yüzbaşı
    302 Mesaj
    Kasa çıktı bile. Yabancı sitelerde modifiyeleri bile var ama malesef türkiyeye gelmior.
    Biz quad core işlemci ,8800 ekran kartı , asus striker board alırız çöp tenekesi bir kasaya dünyanın parası sistemi kurarız
    Sonra parçalar neden bozuldu şu bu vss. deriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arkanoid -- 18 Eylül 2007; 13:33:56 >
    |
    |
  • Yarbay
    2399 Mesaj
    Yurtdışında 200 dolardan satılıyor neden ülkemizde yok sanki? hiç anlam veremiyom kaliteli şeyler neden gelmiyor türkiyeye? :(
    |
    |
    Corsair 280X Case-Gigabyte X570 I AORUS PRO WIFI - AMD Ryzen 7 3700X - Corsair Vengeance RGB Pro 16gb 3200mhz - MSI GeForce RTX 2080 Gaming X Trio - Corsair Force Series™ MP510 480GB M.2 SSD - Corsair HD140 Dual RGB LED 140mm PWM Fan - Corsair Lighting Node Pro RGB - Corsair Hydro Series H115i RGB Platinum - Corsair K95 RGB Platinum Mechanical Keyboard - Corsair Ironclaw RGB Wireless Gaming Mouse - Corsair MM800 RGB Polaris Gaming Mouse Pad - Corsair ST100 RGB Premium Headset Stand - Corsair VOID PRO RGB Wireless SE Premium Gaming Headset - MSI Optix MPG27CQ WQHD 27'' 144Hz 1MS Curved Monitor flickr

• Yarbay
    21622 Mesaj
    PSU bunun neresine giriyor?
    |
    |
    En alt kısımın arka tarafına sanırım...
    |
    |

• Yüzbaşı
    541 Mesaj
    Kullanıcıların çok yalnış düşündüğü bir olay var.. Ben de tıbbi malzeme ithal eden bir firmada çalışıyorum.. Siz diyorsunuz ki amerikada 200 dolar türkiyeye gelse neden 250 € oluyor.. 1. si Bu ürünlerin hepsi Çinde Üretiliyor, Çinden bu kasayı A firması ithal etmek isete en az 40" Konteynır ile ithal edebilir, Çindn 10 tane alamazsınız, 40" Konteynır demek 800 adet kasa demek, kimse 130-140 bin dolar Türkiye gibi ülkede kasaya para bağlamaz.. 5 yılda satamaz. Bu kasa Amerikada 200 dolara satılıyorsa maliyei 185 dolar civarıdır, orada ülkemizdeki gibi kredi kartına taksit ya da al 17 kiloluk kasanın bir de kargosu var diyip 40$ maliyet yaparlar.. Burada satılsa biz deriz ki eee kargosunuda firma ödesin... Peki getiren firma 180 e mâl ederken çinden birde 140 bin dolar bağlayıp bu kasayı 20 dolarla satar mı:) Kimse satmaz... Getiren adam Avrupadan 10 tane getirir.. hâliyle amerikada 200 dolarsa avrupada 220 € falandır 10 maliyeti ile.. bir de gümrük var...adam 250€ dese fiyata vay şerefsiz firma vay kazıkçı firma olur.. O yüzden birileri getirir mi bu kasayı..getirmez tabii ki...
    |
    |

• Yarbay
    2399 Mesaj
    İyide dostum bunun bir stackerdan bir armordan bir kandalf dan ne farkı varki getirmiyorlar? ve ayrıca hiç sanmıyorum satılmayacağını kaldıki şuan piyasada ne armor var ne kandalf var nede stacker var doğru düzgün yanlışmıyım arkadaşlar?
    |
    |

• Yüzbaşı
    588 Mesaj
    bunu bedava verseler ancak alırım başka türlü şansı yoq 17 kggg
    |
    |
    normal stacker da 14.7kg 1 kilo daha ağır diye cosmos kötümü oldu şimdi Allah Allah ya...
    |
    |

• Yarbay
    10424 Mesaj
    Özel ses yalıtımı iyi düşünülmüş. Ağırlığı ise benim için olumsuz bir özellik değil hatta hoşuma gitti bile diyebilirim.
    |
    |
    AMD Ryzen 1600, Asus Prime B350 Plus, XFX RX570 RS XXX Edition 4GB, Kingston Hyperx Predator 2x8gb 3000MHz DDR4, Samsung 860 Evo 250GB, toplamda 17tb WD HDD, Xigmatek Midgard, Logitech G413 Gümüş, Dell SE2717H 27&amp;amp;quot; 75hz FreeSync
  • Yüzbaşı
    435 Mesaj
    kasayı çok beğendim sadece ön tarafının kapaklı olması benim için olumsuz etken kasanın ağır olmasını neden bukadar sorun ettinizki? ev de kullanmak için ideal benim kasam 5 senedeir bulunduğu yerden kımıldamadı sadece yan yatıyor parça süküp çıkarmak için 200$ dan girse TR ye iyi satar
    |
    |
    Intel E8400@3.8GHZ 423FSB 1,40V - Gigabayte DS3R - OCZ 4GB (2x2GB) 846mhz Platinum CL 5-4-4-15 1.8v - Zerotherm CF900 - High Power 500W - Akasa ZEN Atx - Akasa SD-HC Internal Kart Okuyucu - Palit 8800GT 512mb - Asus 20x Sata DVD Writer - Samsung 16x sata DVD Writer- 500GB Samsung 16mb cache - Samsung 2232BW - logitech mx1000 mause - logitech MX3000 klavye - logitech x540 speaker - Sky Star 2 Türksat 1C, Hotbird, Eutelsat W3
  • Yüzbaşı
    856 Mesaj
    kasa güzel ama kucuk gibi
    |
    |

ASUS - Republic Of Gamer Series | Referans Listem
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
bankalar.org
Sohbet
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.