Şimdi Ara

1700 liraya kadar fp önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, Lenovo telefonumun bozulmasıyla yeni bir telefon bakıyorum.

Bütçem bu kadar buna da zar zor çıkabiliyorum yani daha azına fiyatını hakeden bir cihaz önerirseniz tadından yenmez.

Biraz araştırdım fakat net bi şey bulamadım çok fazla cihaz var bu fiyatlarda.

Samsung J7 Duo modeli dikkatimi çekti fakat işlemcisinin zayıf olduğu yönünde yorumlar gördüm. Youtubeda performans olarak fena sayılmayacak videoları var fakat hepsi hindistanlıların videosu ve oradaki modelle buradaki modelin çok farkı var. Bunun dışında kasa kalitesi hakkında şüphelerim var, çıkarılabilen arka kapak vs. bana çok güven vermedi desem yeridir. Kullanmış ya da görmüş olan varsa malzeme kalitesi hakkında bilgi verirse minnettar kalırım.
    Samsung düşünmemin diğer bir yanıysa cihazlarının gerçekten dayanıklı olması. Evden ne kadar Samsung geçtiyse hiçbiri yıllarca bana mısın demedi özellikle tabletler

Xiaomi Redmi S2 bu model de güzel fakat 6 inç ekran çok mu büyük olur endişesindeyim. 3000 mAh bataryanın yetebileceği konusunda endişelerim var. Ayrıyetten servisinin de muamma olması beni çok arada bırakıyor.

Huawei P Smart modelini de düşünmüyor değilim ama sanki o fiyata daha iyi performans veren bi cihaz bulabilirmişim gibime geliyor. Huawei'in modelleri çok da matah gelmiyor bana sanki.

Önerileriniz varsa açığım arkadaşlar

• Up

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ingvar kullanıcısına yanıt
    Xiaomi redmi note 5 cepportdan al 3/32 gb galiba 1700 olacaktı fiyatı sd 636 olan model hem verimli hem güçlü işlemci yanlız samsung lensli model al biraz karışık konusuna göz atabilirsiniz o olmazsa meizu m6 note ve xiaomi mi a2 lite düşünebilirsin yanlız note 5 bunlardan daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mavi çok güzel hocam

• Desteginiz icin cok tesekkur ederim hocam ama note 5 butcemi biraz aşıyor, meizuyu da cok sicak bulmadim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ingvar kullanıcısına yanıt
    J7 duo işlemci kötü değil güzel donanım olarak iyi frekansı düşük tutmuşlar

Redmi s2 yada redmi 5 plus da öneririm

• https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-5-plus-64-gb-ithalatci-garantili-p-HBV00000AN306

Geç gördüm biraz ama.

• Biraz daha ekleyip Nokia 8 almanı öneririm. Üst düzey donanım ve performans sunacak bir cihaz.

• Kusursuz telefon yok, her telefonun illaki bir eksi yönü oluyor. İslmeci batarya,kamera... İçinden cikamazsıniz. Yeterki kronik can sıkacak sorunlar olmasın.Seçim yaparken sizin icin hangisi olmasada olur derseniz ona gore tercih yapın. Fiyat /performans olarak benim tavsyelerim.

Huawei P Smart

Xiaoami Redmi 5 Plus

• Redmi S2 kasa kalitesi hariç güzel cihaz. Bende S7edge ile arasında kalmıştım biray önce. 2bine düşünce sıfır duos S7edge aldım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.