Şimdi Ara

1700'e kadar telefon önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar. üniversite öğrencisiyim ve evimden uzakta okuyorum. yaklaşık bir aylık bir tatil için eve döndüm ve telefon alıp geri dönmeyi düşünüyorum. yani daha sonradan yarı yolda bırakmaması lazım. bu konuda bütçe dahilinde pek karar veremedim.

sosyal medya olarak sadece tumblr ve whatsapp uygulamalarını kullanan biriyim. facebook, snapcat, instagram gibi şeyler kullanmadığım için telefonun pilinin haliyle iyi gitmesini istiyorum. gün boyu wifi ve dışarıdayken veri açıkken şarj konusunda kurtarması yeter. en son çıkanları oynayayım, süper performans versin diye de bir takıntım yok. küçük oyunlar sonunda pili iyi gitsin yeter. ayrıca sürekli mesajlaşan birisiyim ve şimdiki telefonum (nexus4) pil konusunda baya bir sıkıntı çıkarıyor. o yüzden pili iyi ve hissiyat olarak güzel bir telefon arıyorum. ve ayrıca kamerası da çok kötü olmamalı. lg g4 var fakat kasa kalitesi olarak htc m8, m8s daha cazip geliyor. pil konusunda ikisinden de pek emin değilim.

bütçe en fazla 1700 filan olabilir anca. daha iyi bilen arkadaşlar kullandıkları ya da yakından takip edip önerdiği telefonları söyleyebilirlerse çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Intouchable -- 23 Ocak 2016; 11:54:30 >

• performansa bırlıkte saglamlık ve bataryada ıstıyorsanız o butcede z3 bakın derım,bahsettıgınız ıslerı o butcedekı her cıhaz rahatca yapar,pıl omru olarak z3 bır sure daha uzun yapar o ısleri bu yuzden z3 derım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crauls

performansa bırlıkte saglamlık ve bataryada ıstıyorsanız o butcede z3 bakın derım,bahsettıgınız ıslerı o butcedekı her cıhaz rahatca yapar,pıl omru olarak z3 bır sure daha uzun yapar o ısleri bu yuzden z3 derım

çok pahalı. bulamadım 1600-1700 civarında taksitli olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Intouchable -- 23 Ocak 2016; 16:24:20 >
  • quote:

http://www.websibir.com/Sony-xperia-Z3-Cep-Telefonu,PR-175108.html?ref=akakce&v=1.21.5

site güvenilir mi? çünkü çoğu telefonun fiyatlarında büyük bir oynama var gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Intouchable

quote:

http://www.websibir.com/Sony-xperia-Z3-Cep-Telefonu,PR-175108.html?ref=akakce&v=1.21.5

site güvenilir mi? çünkü çoğu telefonun fiyatlarında büyük bir oynama var gibi

forumdan cesıtlı telefon alanlar olmustumburdan bır sıkıntı okumadım duymadım ben

• Intouchable kullanıcısına yanıt
    s6 alın
  • z3

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1700'e s6 bildiğim kadarıyla yok. olsa da samsung'a biraz uzak bakıyorum

@ patren

z3'ü de çok tavsiye ettiler. htc, lg yanında z3 ü de düşünmeye başladım. teşekkürler yorum için

@ Dreamers.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.