Şimdi Ara

170.000 e ikinci el araç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Jetta 2014 Comfortline DSG satıp yeni bir araç almayı düşünüyorum. Maksimum 170k civarlarında bir araç tercih etmeyi düşünüyorum sorunsuz keyifle bineceğim bir araç istiyorum ancak aklım çok karışık.

Toyota diyorlar herkes akü sorunları montaj kalitrsizliği ve hatta dandiklik derecesinde malzeme kalitesinden şikayetçi.

Sıfır polo almayı düşündüm vw ile görüştüm fakat Aralık'tan önce gelmez dediler bu şekilde ciddi mağdur olurum.

O yüzden değerli fikirlerinizi bekliyorum

Saygılar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Civic

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satma kardeşim satma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha sorunsuz araçlar var fakat ben keyifle binilecek kısmı için makyajlı kasa insignia olabilir diyorum. 1.6 dizel otomatiği güzeldir. Tabi cosmo veya sport paket olursa.

Fakat bu paraya cosmo paket kaldı mı bilmiyorum.
    Araştırmak gerek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BPG2004 kullanıcısına yanıt
    Mesajını görmeden bende insignia yazacaktım. Fakat insignia da 180 binden başlıyor temizi cosmolar 195 210 bandında şuanda 😭😢

• quote:

Orijinalden alıntı: Bombacımülayim28

Mesajını görmeden bende insignia yazacaktım. Fakat insignia da 180 binden başlıyor temizi cosmolar 195 210 bandında şuanda 😭😢
    Doğrudur hocam bir süredir takip edemiyorum.

Bir de stil paket, flexride şasi, bose sistem vb olursa al hurdaya çıkana kadar kullan :)

Özellikle sunroof ve turbine spoke jant olunca araç dışarıdan inanılmaz duruyor.

Örn:

170.000 e ikinci el araç

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ankara cankaya ya polo geldi uc dort tane ama hepsi ayrilmis hemen. Yine de belki iptal eden olur, bence numaranizi bi birakin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.