Şimdi Ara

17 yaşındayım, roaccutane verirler mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
60
Cevap
1
Favori
12.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Suratım sivilce dolu, bir önceki konumda ss atmıştım. Benzamycn kullandım ama çok etkisi olmadı. Tek çare roaccutane dedim. Bana verirler mi o ilacı? Yan etkilerinde hormon ile alakalı birşey var mı?

• Bende kullandım o ilacı 16 yaşındayken, yan etkileri çok internetten araştır.. Tehlikeli bi ilaç ama bende çok fazla sivilce var diye kullanmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MovieClipS

Bende kullandım o ilacı 16 yaşındayken, yan etkileri çok internetten araştır.. Tehlikeli bi ilaç ama bende çok fazla sivilce var diye kullanmıştım.
    bende kullandıım ve etkisini kısa sürede gösteriyor,çok tehlikeli ilaç kullanmadan önce iyi düşün ve kararını ver cildiyeye gittiğinde kan tahlili yapar uygunsa sonra verir,ama önce araştır..
  • quote:

Bende kullandım o ilacı 16 yaşındayken, yan etkileri çok internetten araştır.. Tehlikeli bi ilaç ama bende çok fazla sivilce var diye kullanmıştım.

sonucunda ne olduğunu acıklasaydın keşke bizde bilgilenelim dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: HyPno55

quote:

sonucunda ne olduğunu acıklasaydın keşke bizde bilgilenelim dostum

Alıntıları Göster
    Cezam şükürler olsunki bitmiş , yakında konu açacam roaccutane hakkında

• quote:

hocam erkeklik hormonuyla felan alakası var mı o ilacın ? birde cildiniz nasıl oldu ?

quote:

Orijinalden alıntı: obirajan

bende kullandıım ve etkisini kısa sürede gösteriyor,çok tehlikeli ilaç kullanmadan önce iyi düşün ve kararını ver cildiyeye gittiğinde kan tahlili yapar uygunsa sonra verir,ama önce araştır..

hocam kullandıktan sonra cildiniz nasıl oldu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerlii_1907

quote:

hocam erkeklik hormonuyla felan alakası var mı o ilacın ? birde cildiniz nasıl oldu ?

quote:

Orijinalden alıntı: obirajan

hocam kullandıktan sonra cildiniz nasıl oldu ?

Alıntıları Göster
    up lütfen yardım

• quote:

up lütfen yardım

Alıntıları Göster
    Cildim çok iyi şuan düzeldi, çok az sivilce izi kaldı oda farkedilmiyor bile zamanla geçiyor, çok çok ayda yılda bir sivilce çıkıyo oda böyle büyük falan değil şuan çok memnunum durumumdan Allah'a şükür cildim çok iyi oldu.
  • Up lutfen
  • Başlayacaksın bir hevesle , sabahları burnun kanar,her yerin soyulur ,yanarsın ,ama kullanmaya devam edersin çünkü sivilcelerin gitmeye başlamıştır
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlliedSL

Başlayacaksın bir hevesle , sabahları burnun kanar,her yerin soyulur ,yanarsın ,ama kullanmaya devam edersin çünkü sivilcelerin gitmeye başlamıştır
    Verirler Aile izniyle. 19 Yaşında kullandım. Dudağım kurudu ama öyle kanamalar yarılmalar falan olmadı. Burnum da kanamadı. Ellerim kurudu pul pul oldu ve saçlarım döküldü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeRunner

Verirler Aile izniyle. 19 Yaşında kullandım. Dudağım kurudu ama öyle kanamalar yarılmalar falan olmadı. Burnum da kanamadı. Ellerim kurudu pul pul oldu ve saçlarım döküldü.

Alıntıları Göster
    Dudakların kurur,sırtın ağrır.Abartıldığı kadar yan etkisi yok.Bu kadar milyon kişi kullanmış ve çözümü kesin olan bir ilaçtan bahsediyoruz.Diğerleri faso fiso tek çare Roaccutane.
  • quote:

Alıntıları Göster
    korkutmayın çocugu hemen.
    dediğn gibi aşırı sivilcen varsa git doktora reçete ederse al kullan. yanetkiler herkeste olmaz herkesin metabolizması farklı.zaten ömür boyu kullanmıcaksın 4-5 ay falan kullanırsın.yanetki gördüğün gibi bırakırsın bu kadar basit.
    yalnız reçeteye bile yazdırsan devlet ilacın az miktarını ödüyo 60-70 tl bir fark çıkabilir kutu başına..

• Benim tedavimin iki haftası kaldı çıkan sivilcelerin kırmızı lekeleri duruyor öyle abartıldığı kadar sağlam bi ilaç değil
  • Furacin diye bir krem var kullan istersen.
  • quote:

Hocam nasıl saçınız döküldü ? kel misiniz şuan , saç döküyorsa çok kötü ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: noxiousu

Benim tedavimin iki haftası kaldı çıkan sivilcelerin kırmızı lekeleri duruyor öyle abartıldığı kadar sağlam bi ilaç değil

hocam internette + burda yazılanlara göre biraz leke kalıyormus sadece. Benimde suratımda kırmızı leke + sivilce var . biraz geçirse bile kâfi
  • quote:

quote:

Kel değilim de hem yanlar falan açıldı benim zaten stres de vardı birleşince öyle oldu. Bünyeden bünyeye göre değişir kimisinde dökülmez.
  • quote:

quote:

quote:

Kel değilim de hem yanlar falan açıldı benim zaten stres de vardı birleşince öyle oldu. Bünyeden bünyeye göre değişir kimisinde dökülmez.

Alıntıları Göster
    Doktora göre değişir. Sıra almadan önce konuş. İlk gittiğin olmadı, hadi şanssızsın ikinci gittiğin de olmadı, üçüncüsü verir illaki. Yüzün çok sivilceliyse tabi. Şu kremi kullandım bu kremi kullandım, şu kadar doktora gittim olmadı dersin.

Roaccutane değil artık, Zoretanin var Türkiye'de. Onu yazarlar, aynı ilaç.

• Kesinlikle kullanmalisin. Ben 10 ay kullandim bircok zorlugu oldu ama suan o sivilcelerden yuzumde eser yok. Burun kanama falan oldugu yok bi dudaklarin kurur onuda kremlerle hallediyorsun
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.