Şimdi Ara

17' Monitör Lütfen Bakınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet ark.lar 17' Beko Monitör fiyatı aldım 3 yılda garantisi var.
    105$+Kdv sizce nasıl? vestel,lite on,vs. gibi markalardan iyimidir? Flat felan istemiyorum bilginize ama 15' monitörünü kullanıyorum beko nun

• ben nedense beko monütörü nerde ve kimde görürsem göreyim pek ii görmüyorum. mutlaka bi hataları oluo. ama yinede sen bilirsin. istersen benq al o bence bekodan daha ii...
  • BEN SAMSUNG 753DFX KULLANIYORUM FLAT AMA SEN FLAT İSTEMİYORSAN GENE DE SAMSUG AL DERİM SADECE TAVSİYE
  • flat almıcaksan philips 107 e al. bekoyu bende pek sevmedim. ayrıca philips in 3 yıl yerşnde garantisi var ve servis ağı baya ii duyduğuma göre..
  • keşke üzerine 10 dolar daha koyup phillps 107E alsaydın.
  • babudil+1
  • Ben 107E'mi 4 senedir kullanıyorum valla taş gibi çıktı maşallah...Allah kimsenin monitörünü uçurmasın.......(AMİN!)
  • Geçen gün pc-net dergisine bakarken görmüştüm pc net beko monitörlerin gerçekten iyi olduklarını söylüyor du ama ben denemedim malesef ama yine de arkadaşım Monitörü almıssın hayırlı olsun ama degiştirmeyi düşündügün zamn mutlaka philips de şaşma derim[frndsp]
  • Bence kesinlikle 107e almalıydın.
    Hem şimdi 107e'nin siyahı da çıkmıştı. Ben olsam philips veya samsung alırdım. Tabi öncelik philipsten yana. Onu bulamazsam öyle samsung alırdım.
    Ama alınmış mala birşey denemez. Hayırlı olsun.
  • Philips 107E tam dört senedir kullanıyorum. Geçenlerde kablosunda bi sorun çıktı onun dışında bir sıkıntısını görmedim. Ama yeni çıkan Philipsler için aynı şeyi söylemek mümkün değil ne yazık ki! Özellikle 107T hakkında yapılan yorumları bir okursanız ne demek istediğimi anlarsınız. Ayrıca 107E artık üretilmiyor, yerine 107G çıkartıldı ki beş para etmez. Beko kullanmadım, kullandığında izlenimlerini yazarsan mutlu olurum.
  • ben 3 sene kadar vestel kullandım fakat 3ncü senenin sonunda cozuttu. 4 senedir philiphs 107 e kullanıyorum şu ana kadar hiç bir problem çıkarmadı
  • Valla bu monitör olayından sıkıntı geldi. Yav hangi foruma üyeysem sitedeki editörlere yalvarıyorum bir 17',19' test yapın hatta crt vs. lcd falan yapın diye ama epey de masraflı olacağı açık, kimsenin yeltendiği yok.

107E zamanının en sağlam monitörüydü ama şimdi almak için çok eski bence.

Arkadaşa da hayırlı olsun, inşallah verdiğin paraya değer!
  • ya adam fiyatı aldım demiş..monitörü almamış ki:) hala geç değil yani..tabi foruma bakmadığı sırada almadıysa:]
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.