Şimdi Ara

17 MBit/s kayıt için uygun SDHC card tavsiyesi ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Panasonic TZ7 sahibiyim ve 720p, 17 Mbit/s kayıt yapıyor alet. Şu anda CLASS 2 , 2GB OCZ memory kullanıyorum, haliyle yetersiz geliyor.

Görüntülerde bazen dalgalanma oluyorki bunun kayıt hızı yetmemesinden olabileceği söyleniyor.

8 yada 16 gb bir SDHC card alacağım. Piyasada çok var ama hangisi güvenilirdir bilemiyorum. Okuma yazma değerlerini herkes farklı yazmış...

1-) Öncelikle CLASS 4 yeterli midir? Yolsa CLASS 6 mı olmalı ?
    2-) Bildiğiniz kullandığınız, 720P kayıtta test edebildiğiniz memory'leri paylaşamilir misiniz? SDHC olmak zorunda...

tşk
    Levent

• Cevap yok mu arkadaşlar ben de aynı dertten muzdaribim?
  • sandisk ultra 2 veya 3 olan sd kartlar mevcut...
  • hepsiburada 16 gb team marka sdhc kartı 74 liraya satıyor hemde class 6
    class 4 alınmaz bu saatten sonra, almışken class 6 alın.
  • SDHC Speicherkarte

4 GB SDHC Speicherkarte. Ideal für professionelle Anwender und Serienbildaufnahmen in voller Auflösung mit D-SLR Kameras. Geschwindigkeitsklasse Class 10 (= garantierte minimale Schreibgeschwindigkeit von 10 MB/s). Maximale Datenübertragungsrate 22 MB/s. Mit Memo Label zur Beschriftung der Speicherkarte.

Kopierschutz (CPRM).
    http://www.panasonic.de/html/de_DE/2020615/module/general/product/accessories/page.html?showAll=true&trackInfo=true

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakiri -- 12 Kasım 2009; 18:15:08 >
  • http://www.hepsiburada.com/a-data-secure-digital-8-gb-turbo-sdhc-class6-150x/productDetails.aspx?categoryid=1100011&productid=bd72451

Bu fiyata 8 gb class 6 kart bulmanız oldukça zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 12 Kasım 2009; 20:16:43 >

• benim bildiğim dalgalanma sensörden kaynaklı bir olay, sd ile alakası yok..
    yazma hızı yetersiz geldiği zaman sadece takılmalar oluyor..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.