Şimdi Ara

17 GÜNLÜK KAPANMA SÜRESİNDE NE YAPACAKSINIZ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
2.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben çok şükür çalışıyorum market sektöründeyim inşallah Pazar günleri hariç her gün çalışacağım, çalışmasaydım herhalde evde kafayı yerdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kütahyalı 77 -- 27 Nisan 2021; 9:58:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hayatımda en ufak bir değişiklik olmayacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Epsilon

hayatımda en ufak bir değişiklik olmayacak

sonsuz arti veriyorum hocam

• Kütahyalı sultan markette mi çalışıyorsun

• Ibadetimi yapacagim geriye dönük namaz borclarimi ödeyeceğim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanatlandırmayan_Redbull kullanıcısına yanıt

Helal knk

• quote:

Orijinalden alıntı: BenYoruldumHayat

Helal knk

Allah razi olsun kardesim
    Allah hepimize hayirlisini lütfeyselin insallah

• quote:

Orijinalden alıntı: Kanatlandırmayan_Redbull

Ibadetimi yapacagim geriye dönük namaz borclarimi ödeyeceğim

hocam?

• quote:

hocam?

Alıntıları Göster
    Ne ne hocam
    Olmasini gerekeni yapiyorum sadece
    Benim yerimde kim olsa ayni seyi yapardi hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Kanatlandırmayan_Redbull

Ne ne hocam
    Olmasini gerekeni yapiyorum sadece
    Benim yerimde kim olsa ayni seyi yapardi hocam

Alıntıları Göster

yav hocam bırak allah aşkına

• quote:

hayatımda en ufak bir değişiklik olmayacak

Niye hayatınızı bir değişiklik yapmak için çaba sarf etmiyorsunuz ?

• Fabrikaya devam. Eğer ilerde dünya lideri olursam bütün sanayiyi, fabrikaları komple yok edicem. Dünyadaki bütün metallerin üstüne yüksek derecede radyoaktif madde bulaştırıcam. Tek bir dalga ile dünya üzerindeki bütün metaller radyoaktif metale dönüşecek. Evler bile ahşaptan olacak ne güzel oh mis

Edit : Tahtaları çivisiz nasıl yapacaksın diyenler tahtaları uhuyla yapıştırıcam var mı itirazınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 27 Nisan 2021; 11:45:52 >
  • Barcelona'dan selam gezmeye devam 😎17 GÜNLÜK KAPANMA SÜRESİNDE NE YAPACAKSINIZ ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Notorious II

Kütahyalı sultan markette mi çalışıyorsun

Hemşerim Sultan marketlerini bildiğine göre siz de Kütahya'lısınız soruna gelince ben ŞOk'ta çalışıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Kütahyalı 77

Hemşerim Sultan marketlerini bildiğine göre siz de Kütahya'lısınız soruna gelince ben ŞOk'ta çalışıyorum

Alıntıları Göster

Adnan menderes caddesi üzerindeki şok mu17 GÜNLÜK KAPANMA SÜRESİNDE NE YAPACAKSINIZ ? 

• quote:

Orijinalden alıntı: The Notorious II

Adnan menderes caddesi üzerindeki şok mu 

Alıntıları Göster

Hayır ben İstanbul'da yaşıyorum Kütahya'nın neresinde yaşıyorsunuz ?

• Öyle bir döneme denk geldi ki... Asus Rog Strix serisi bir game notebook almıştım. Arada mavi ekran veriyor. Memtest86 yaptım ramlar hatalı pek çok hata veriyor. 21.04.2021'de servise verdim 1 hafta oldu hala incelenme aşamasında diyor. Asus KVK ile anlaşmış teknik servis olarak ve resmen kendilerini bitirmişler. Servise cihazı verirken diyorum ki ram testi yaptım memtest86 sonuçlarıda burada. Siz neden test yaptınız diyor. Ulan sorunu anlamak için test yaptım. Eminim ki serviste saçma sapan tanı yapacaklar yok ana kart vs...

1 TB nvme ssd aldım. Onu da sordum kendim takarsam garantide sıkıntı olur mu diye. Bana garanti dışı kalır dediler. Asus'u aradım ram ve ssd değişikliğini kullanıcı yapabilir bozmadığınız taktirde garanti dışı kalmaz dediler. Şimdi gel de sen bu servise nasıl güven? Perşembe gününe kadar yapacaklarını sanmıyorum hatta teşhis bile koyamazlar daha.. Şeytan diyor al laptobu geri git hepsiburadadan 8x2 16 gb ram al tak yemişim parasını ... Lanet olsun 17 gün ne yapacağız arkadaş... Kendim alıp taksam 1000 lira girecek.. Allah bilir perşembe almaya gitsem şuan veremiyoruz derler. Burası Türkiye .. Teknik servis işi bitmiş arkadaşlar. Her yer şikayet dolu. Hiç bir firma kullanıcı memnuniyetini önemsemiyor. Devletin hiç bir yaptırımı yok. Tüketici hakları hikaye ve sonuç vermesi 1 sene en az.. Yazıklar olsun böyle düzene.

Siz benim yerimde olsanız ne yaparsınız? Sizce perşembeye kadar olmazsa (ki olmaz eminim. hatta ben kvk'nin laptobun anakartını vs. bozmasından korkuyorum.) geri alıp yasak sonrası servise tekrar mı vereyim yoksa geri alıp "lanet olsun" diyip kendim ram alıp mı takayım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psikotrex -- 27 Nisan 2021; 14:0:19 >

• Romanyada vaka sayilari iyilesti asi sayisi artti o yuzden spor salonlar vs artti marketler aksam 9 a kadar acik simdilik duzelme var yasak yok ama oruc tuttugumdan market disinda biyere gitmiyorum evden calisiyorum uykusuzum habire is gunleri sahurdan sonra 3 saat uyuyorum. Bir fark yok benim icin yasak olsa da olmasa da bayrama kadar.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.