Şimdi Ara

17 günde 6.5k won

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
4
Favori
5.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ama malesef site bana limit koyduğu için başka siteye geçiyorum. Şu 100 liralık kuponlara tüm paramı basabilseydim o para 3k olurdu beyler. O yüzden bay bay imajbet çifte şanslarını özleyecem

17 günde 6.5k won

edit : beyler barçanın hakkı yenildi allahtan messi gol attı güzel bir gol hemde. 2.5k won yerine 2k won oldu 2 günde

17 günde 6.5k won

giriş : 06.01.2017 kasa 750 tl

15.01.2017 4829 tl

200 lira başkasının kupona gitti onu saymazsak 3.4k won

15:01 edit : Maalesef bugün çok çok daha kazanacakken çevreden duyduğum o patlar bu patlar lafları beni endişeye düşürdü. bugün 700 800 yerine 1.5 2k kazanabilirdim ama kısmet değilmiş.

17 günde 6.5k won

21.01 edit : evet bugün itibariyle 6750 civarı yaptım. Valla bugün bala mı tuttu desem ne desem bilemiyorum. Bayern 90+ gol attı brighton ise kırmızı kartlı olması rağmen gol attı aşağıda örnek kupon var kuponlarımı merak edenler için

17 günde 6.5k won

23.01 edit : bjk sağolsun kasa 7286 lira oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrCaner -- 24 Ocak 2017; 0:56:1 >

• Usta fikirlerini ya da maçları konuşup kuponları paylaşacağın bir yer var mı yoksa tek mi takılıyorsun ? Senin seçimleri görüyorum da arada iyi gidiyorsun valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: adrasa

Usta fikirlerini ya da maçları konuşup kuponları paylaşacağın bir yer var mı yoksa tek mi takılıyorsun ? Senin seçimleri görüyorum da arada iyi gidiyorsun valla

Şu sıralar tek takılıyorum aslında bildiğiniz 2-3 maçtan kombine yapıp 2-3 oran oluşturuyorum.Biraz yüksek basıyorum
  • Imaj limit atıyor maalesef
  • hocam neye göre oynuyorsunuz bahsi
  • quote:

Orijinalden alıntı: veysel_lowe

Imaj limit atıyor maalesef

grand nasıl hocam oranlar yakın geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaglerrr34

hocam neye göre oynuyorsunuz bahsi

analizlere göre işte belirli analizleri yapıp oynuyorum
  • ne kadarlık limitlendirildiniz. bi kupona max 100 mü basılıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deta53

ne kadarlık limitlendirildiniz. bi kupona max 100 mü basılıyor?

hocam bilmiyorum değişiyor yav. 100 e 1.75 aldığım kupona basacaktım baya kabul etmedi ayrı ayrı 100 100 bastım 400 e kadar gitti. Sonra kabul etmedi halbuki oranı düşük maç az . Sonra tek maça 700 civarı bastırdı oran 1.30 civarı. Ertesi gün 400 bastırdı sonra aynı kupona 1 lira bile bastırmadı Kuponu banko görüyorum fakat para basamıyorum bu çok sinir edici birşey
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCaner

quote:

Orijinalden alıntı: veysel_lowe

Imaj limit atıyor maalesef

grand nasıl hocam oranlar yakın geldi

O Siteyi bilmiyorum hocam ama fenomen de iyidir tavsiye ederim
  • benimde dünkü misli kuponum buydu :
    -Cumartesi Kuponu-
    SSC Napoli - Sampdoria Genoa: 1 @ 1.30
    Las Palmas - Sporting Gijon: Beraberlikde İade 1 @ 1.22
    San Antonio Spurs - Charlotte Hornets: 1 @ 1.15
    Annan Athletic - Forfar Athletic: 1.5Ü @ 1.18
    Toplam Oran: 2.15 - Misli Düzeyi: Orta

limitleme olayına gelince aklıma yeni bi fikir geldi tüm pronetleri toplayacam kaç site varsa oran karşılaştırması yapıp en iyi 3 siteyi favlara alacam parayı bölüştürecem bu şekilde limitlemelerden kaçabilecegimi umuyorum :D
  • mserkanturkel kullanıcısına yanıt
    LİMİT YOK

Al hocam belge yok bonus çok fazla ÇEVİRİMSİZbide tr nin güvenilir sitesi googleden araştır tek bi şikayet yok işlemler anlık

https://goo.gl/Ljsf0r (promosyon kodlu link bedava 25 tl 50 yatır 10 bonustan 85 olur çevirimsiz 100 ü geç hemen çek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Komünistadam

LİMİT YOK

Al hocam belge yok bonus çok fazla ÇEVİRİMSİZbide tr nin güvenilir sitesi googleden araştır tek bi şikayet yok işlemler anlık

https://goo.gl/Ljsf0r (promosyon kodlu link bedava 25 tl 50 yatır 10 bonustan 85 olur çevirimsiz 100 ü geç hemen çek :)

piyasadaki bircok siteyi bilirim detaylı araştırrım.Bana belge bonus felan gerekmez ben oran nerde yuksekse ordayım bugun chelsea baktım 1.10 vermiş hemen kapattım sekmeyi böyle sitelerle işim olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Komünistadam

LİMİT YOK

bonus verip çevrim istemiyorsa bilin ki dolandırıcıdır hiç uğraşmayın.
  • barça maçının hakeminin ben taaa.
  • Yazık olmuş ama karlı kapattıysan yine de hiç yoktan iyidir. Ben 500 yüklemeyi 290 a kadar düşürdüm gidişat facia resmen
  • Bir maçında dakika 90 birinde 88 de gol olmuş zaten 2 maç oynamışın son dakika 1400 tl almışın barcelona top oynamamış hala barcelona maçının hakeminin diyorsun olum çok nankörsünüz ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JeaLeusy -- 9 Ocak 2017; 2:18:18 >
  • bu pronetler de oynamak zor cidden. özellikle tek maç oynayıp 2 kupon tutturdun mu arka arkaya hemen limit getiriyorlar :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeaLeusy

Bir maçında dakika 90 birinde 88 de gol olmuş zaten 2 maç oynamışın son dakika 1400 tl almışın barcelona top oynamamış hala barcelona maçının hakeminin diyorsun olum çok nankörsünüz ya

neymar berbat oynamış messi yine akmış bu arada 3371 lira oldu kasa
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCaner

quote:

Orijinalden alıntı: JeaLeusy

Bir maçında dakika 90 birinde 88 de gol olmuş zaten 2 maç oynamışın son dakika 1400 tl almışın barcelona top oynamamış hala barcelona maçının hakeminin diyorsun olum çok nankörsünüz ya

neymar berbat oynamış messi yine akmış bu arada 3371 lira oldu kasa

Aga maşallahın var ya, bir yerde sohbet edip oynadığın kuponları belirtsen de bende girsem 500ü 330 a kadar düşürdüm

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.