Şimdi Ara

17 bin bütçe ile çıkmazdayım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar elimde maksimum 17 bin tl para var 100 lira daha ekliyemem üstüne, 14 15 16 ya olursa oda güzel olur konuya gelelim arabasız kaldım biran önce almak istiyorum
    İzmir'den 4 kapı benzin/lpg li max 2.0litre bir araba arıyorum a haric b,c,d sınıfı. Sw istemiyorum hatchback,sedan. 1997 model ve üstü

Eşinde dostunda bilen duyan satan varsa ya da sahibinden link i varsa paylaşırsa fikir verirse öneride bulunan olursa memnun olurum

Aklımda 1.6 6n polo var ama hiç kullanmadım, satarken zarar ettirmemesi de önemli

• 2.0 full laguna alınabilir 16bine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • destroyer12 D kullanıcısına yanıt
    Ben İzmir'de temizini bulamadım
  • fiat marea.

ya da mazda 626'lara bakabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0x

fiat marea.

Hangi kasa hangi motor seçenegi satarken kolaylık sağlar acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Respect_vti

quote:

fiat marea.

ikisinin de ikinci eli biraz sıkıntılı, satarken birazcık zorlanırsın ama çok değil. o paraya alabileceğin en iyi 2 sedan bunlar bence.

yine de 1.6 daha mantıklı olur.ikinci el önemliyse accent 1.3 admire - symbol bakabilirsin.
  • quote:

quote:

quote:

fiat marea.

ikisinin de ikinci eli biraz sıkıntılı, satarken birazcık zorlanırsın ama çok değil. o paraya alabileceğin en iyi 2 sedan bunlar bence.

yine de 1.6 daha mantıklı olur.ikinci el önemliyse accent 1.3 admire - symbol bakabilirsin.

Aslında al sat yapmayacağım ama 1 ya da 2 yıl sonra satarken 3 5 bin zarar ettirsin istemiyorum, marea nın beyin problemini çok sık duydum 626 lara da piyasasından dolayı güvenemiyorum. Admire symbol piyasası da uçmuş geçen yılı arar olduk

• üretildiği yılın öyesinde son derçe iyi donanımlı dijital klimalı stilo lara bak derim

• Marea ile laguna bak. Ayrıca İzmirde olması zorunlumu? Başka ilden getiremezmisin izmire

• 323 mazda 1.5 motor 1.5i lere bak lpg ye uyumu yüksek sıkıntısız arabalar az yakar sanayiyle ugrastirmaz yalnız şoförlüğünuz iyi degilse, sürtme dokundurma değdirme cok oluyorsa parcasi biraz pahalidir.16-17 bine 140 bin km altında tertemiz bulabilirsiniz.karabaglarda bir tane olmasi lazimdi baktim ama ya satılmış yada ilan süresi bitmiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xlspread -- 18 Ekim 2015; 21:57:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

fiat marea.

Aslında al sat yapmayacağım ama 1 ya da 2 yıl sonra satarken 3 5 bin zarar ettirsin istemiyorum, marea nın beyin problemini çok sık duydum 626 lara da piyasasından dolayı güvenemiyorum. Admire symbol piyasası da uçmuş geçen yılı arar olduk

marea yerine alacağın 19 yaşında polonun daha sorunsuz olacağını mı düşünüyorsun?

• mevcut durumda o paranın en ideal araçları reno 19 1.6 alize ve 2003-2005 marea liberty dir. özellikle marea klima ve abs avantajı ile 1 adım öndedir. 2014 yılında 17 bine aldıgım mareayı geçen ay 20 bine okuttum

• 17250 TL ye ramazan bayramından 2 gün önce 99 Nissan Primera Special Edition aldım. Yaşına göre dolu bir araç yakıtıda güzel.
    Alternatif olarak düşünebilirsiniz. Honda Euro Civic te olabilir
  • malum site de kazali araclara bakarken gordum 2003 skoda oktaiva 150 bin kmde ayrica tdi hafif bir hasari var 3 bin civari toplanir 13500 gibide bir rakam yazmislar neredeyse alasim geldi 12-13 sahin dganin para ettigi bir zamanda 2003 oktavia dizel az bir hasar kaydi olsa nolur olmasa nolur 17 bine cikar senin butceye uygun

• 2004 lacetti bulabilirsin belki biz 2-3 ay once degisensiz, ilk sahibi oldugumuz aracimizi 17250 ye sattik donanimli ve 1.6 model sedan lpgsiz di

• 100 lira bile sıkıntı ise kenara mutlaka 2bin harcama parası ayırın.

sonra beliniz bükülmesin

• Arkadaşlar yorumlar için teşekkürler, poloyu sorunsuz oldugu için degil piyasası hızlı oldugu için düşünüyorum. 98 klimasızı 17500 e satılınca şaşırdım insanlara.

8 yıldır aktif olarak ş.içi dışı şirket arabası kullanıyorum elimde para varken kendime göre bir araba almayı düşünüyorum satmaya kalkınca da aylarca beklemek istemiyorum açıkcası.

100 200 dediğim ekstra para harcamak istemiyorum 17 binden fazlası haram gözümde. Sanayi çevrem işimden dolayı çok geniş fakat kazalı araba alıp kaportacıdan boyacıya ustaların keyfine ıvırına zıvırına tampon tırnagına kadar ayırcak hiç vaktim yok bir gün iznim var onu da sanayide geçirmeyi düşünmüyorum, geçirmiyim arabamı bırakıyım yapsınlar diyosanız busefer onlar size geçiriyor.
  • Rover 25 alabilirsin izmirde çok temiz 25'ler var.
  • pejo 206

• 99 focus alabilirsin klima standart

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.