Şimdi Ara

17 aydır geliştirdiğim çok oyunculu rekabetçi fps oyunu -Nokta (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
405
Cevap
30
Favori
30.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
781 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @Blizzard Days @Aslı Kaya @Silent Guardian @30 kupona alınmadı bu vatan @jakeperalta99 Çok saolun arkadaşlar değerli yorumlarınız için. 

• selam hocam saolun, nişan alma extra yakınlaştırmada yapıyor. Ayrıca ilerde attachment sistemi gelirse işimize gelebilir.

Arkadaşlar teşekkür ederim sizlere de:

@qedo @Yusuf_Ozkan @ahmetcan_34 @gameon0908 @ yunusozbekx1 @ SARIMSAKLI MAYONEZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Humble -- 25 Mayıs 2021; 15:31:5 >
  • Meslektaşın olarak başarılar. PC'de tutacağını zannetmiyorum ama mobile port edersen iyi gelir elde edebilirsin. Optimizasyon konusunda yardımcı olabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 25 Mayıs 2021; 16:1:28 >
  • Emeğinize sağlık ben beğendim. Tebrikler vallahi :)

• Ellerine sağlık. Tek çalışmana rağmen gayet iyi bir oyun geliştirmişsin bence. Daha fazla öne çıkarılması lazım bence bu konunun. Bu forumda olan veya başka bir yerden haberi olan insanların gençlerin örnek olabileceği bir gelişme

• Yahu ekip olarak geliştirilen Türk oyunlarına bakıyorum, Zula vs. yani hiç birinde böyle bir oynanış yok . Başarılarının devamını diliyorum umarım çok büyük bir oyun firmasının başlangıcı olan oyun olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

İnsanların zevklerini sorgulamak size mi kaldı anlamadım. Ben de mesela futbol fanatikliğini garip bulurum ama saygı duyarım. O da onun eğlencesi. Bana düşmez kimin hoşlandığı.

Başka bir mesajınızda da bugüne kadar hiç oyun oynamadığını söylemişsiniz. Ne olduğu hakkında fikriniz bile yokken neden boş mesaj kasıyorsunuz? Herkesin kendine özel zevkleri, vakit geçirdiği bir hobisi vardır. Çok sığ bir yorum şu yaptığınız.

Beni eleştrirerek daha iyi konuma mı düşüyorsunuz. Adı üstünde yorum.. Ben olayın desteklenmesi hakkında yazdım gerisini okumadınız sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyuna demo sürümü çıkarma durumun varsa çok iyi olur.

güzel bir ön değerlendirme olur. bundan 15 seneye kadar bir çok oyun demo sürümü yayınlardı.

• Foruma bunlarla gelin ya

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Beklediğimden çok daha iyi bir oyunla karşılaştım açıkçası. Eline, emeğine sağlık umarım karşılığını alırsın. @Mr.Humble

• @SilenthillDream @SYRISN @ozz89 Saolun arkadaşlar yorumlarınız için 

• quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

Beklediğimden çok daha iyi bir oyunla karşılaştım açıkçası. Eline, emeğine sağlık umarım karşılığını alırsın. @Mr.Humble

teşekkürler hocam daha da gelişecek saolun :)

• Tek kişilik dev kadro mu diyelim? Bence mükemmel!

Bu arada naçizane tavsiyem universal olması adına Türkçe isim koymamanız.

• Kesinlikle denemek isterim KPSS sonrasında. İnşallah ortaya güzel bir şey çıkar ve güzel yerlere ulaşır. Forumdan oynayan çok olursa ufak karşılaşmaları yapabiliriz. Kötü bir oyuncuyum ama bilgisayarım kaldırdığı sürece denerim.  

• Bravo ellerinize aklınıza sağlık. 👏

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam grafikleri hangi uygulama üzerinden yaptınız acep?

• @Mr.Humble Reis çıktığında cebim dolu olursa yayınımda oynamaya çalışırım. Yayınımda derken de 10 kişi falan geliyor yani çok bir kitleye ulaşım sağlanmaz ama hadi dc ye de paylaşsam bi 20-25 kişi daha olur. İzlediğim kadarıyla güzel duruyor ama oynadığım vakit eksikse eksik fazlaysa fazla ne görürsem onu söyler ona göre eleştiri yaparım. Bunu yanlış anlamayın lütfen çünkü eleştiriyi genelde kötü karşılayan bir toplumuz. Neyse sizin için en iyisi olması dileğiyle, eylül ekim aylarına beklemedeyim.

• Gözlerim kanadı

• Ben sadece bir konuda tavsiye vermek istiyorum hocam, diğerleri haddime değil.

Oynanış olarak şimdi bile gayet iyi gözüküyor. Benim tavsiyem harita tasarımında etrafı kayalarla, odunlarla, varillerle vs. doldurmayın.

Mesela yuvarlağımsı harita yapmayın.

Yuvarlağımsı derken ki demek istediğim oyuncular sürekli etrafta dolanmasın. Boydan boya yani dikdörtgenimsi olsun

Mesela Battlefield 3’te ki Metro haritası gibi.

• Eleştiri: Silah ataleti çok fazla ve kısılması fena olmaz

Öneri: split hızını artırabilirsin.

like:Silah sesleri muazzam

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.