Şimdi Ara

17.500 ytl 2006 CORDOBA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Merhaba , yardımlarınıza ve tavsiyelerinize çok ihtiyacım var... Yaklaşık bir aydır kendime araba bakıyorum yaşım 22 aradığım özelliker ise kabaca;

-Küçük hacimli dizel motor
    -2004 VE 2006 arası
    -Yakışıklı olması
    -ABS ve klima olsun enzından
    -Fiyat ise 18.000 en son verebileceğim miktar

Bugün bir Seat Cordoba inceledim içine oturdum çalıştırdım vs...

Araç 2006 model S-RİDER paket TDI , buraya kadar her şey süper fakat 122.000 KM DE olması beni düşündürüyor , aracın sahibi 17.500 ytl ye tamam dedi , uzun zamandır Cordoba ve İbiza bakıyordum zaten dizayn'ları hoşuma gittiğinden , işte kafam fena karıştı tavsiyelerinize ihtiyacım var 122000 Km deki TurboDizel araç alınırmı? teşkkürler...

• Bakımları zamanında yapıldıysa alınır.
  • Adam gibi kullanıldıysa alınır...
  • Adam gibi kullanılmış olmayabilir tabi.
  • Aracın içini inceledim vites topuzuna direksiyonuna fln baktım klasik olmuş artık oralara bak yıpranma derecesini anla diye aracın içide dışıda gayet Diri duruyordu... Fakat yüksek Km. genede düşündürücü...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Biturbo

Aracın içini inceledim vites topuzuna direksiyonuna fln baktım klasik olmuş artık oralara bak yıpranma derecesini anla diye aracın içide dışıda gayet Diri duruyordu... Fakat yüksek Km. genede düşündürücü...

Gidip bir Seat servisine sok aracı bakımları eksiksiz yapılmışmı öğren bi sorunu varmı diye sok göster. Yoksa alınır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ExTReMee

quote:

Orjinalden alıntı: Biturbo

Aracın içini inceledim vites topuzuna direksiyonuna fln baktım klasik olmuş artık oralara bak yıpranma derecesini anla diye aracın içide dışıda gayet Diri duruyordu... Fakat yüksek Km. genede düşündürücü...

Gidip bir Seat servisine sok aracı bakımları eksiksiz yapılmışmı öğren bi sorunu varmı diye sok göster. Yoksa alınır.

Peki servisten bu işlem için ne kadar ücret isterler?
  • Servise falan gösterin. Test etsinler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.