Şimdi Ara

17,3' Lenovo Legion 5 17ARH05H 11.449 TL (AMD 4800H/RTX2060/300cd/m² 144Hz NTSC %72) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
337
Cevap
11
Favori
28.470
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Dr. Luffy

Hocam teşekkür ederim bu parçayı bulurum inşallah

parçayı bulmayacaksın resimde gösterdiğim parçayı diğer tarafa sabitleyeceksin

17,3"  Lenovo Legion 5 17ARH05H  11.449 TL (AMD 4800H/RTX2060/300cd/m² 144Hz NTSC %72)
  • bjkyener kullanıcısına yanıt
    Valla çok teşekkürler üstad süpersin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Shiftlenbik kullanıcısına yanıt

dizüstü alacaksanız 17,3" alın oled dışında 15,6" dizüstüne 9000 tl nin üstünde para vermem ne olursa olsun

şimdiki 17,3" dizüstüler 15,6" boyutunda

• Fanlar alttan hava çekiyor sanırım. Soğutucu fan almak lazım mı sizce en doğru kullanım ne olur arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyun oynarken ekran bana biraz karanlık geldi sanki. Gözüm mü alışamadı yoksa parlaklıkla alakalı bir ayar mı yapmadım, bilmiyorum şu an. Ne önerirsiniz?

• İlkem22 kullanıcısına yanıt
    Gece ışığı modun açık olabilir mi

• Shiftlenbik kullanıcısına yanıt
    4 fan çıkışı var 2 yan 2 arkada... Sanırım yanlardan sıcak havayı tahliye ediyor ordan gelen hava daha sıcak

• Baktım, kapalı

• İlkem22 kullanıcısına yanıt

Açık değilse bir de windows HDR özelliğini açmayı dene

• O da kapalı, ayarlardan bakayım

• bjkyener kullanıcısına yanıt

Çapsız arkadaş. Türkçe yazımı senden öğrenecek değilim. Demek istediğimi bile anlamamışsın gelip burada hala siyaset yapıyorsun. Teknoloji forumunda teknoloji konuşmak için gelmişiz sen hala siyaset yapıyorsun. Çapın bu kadar anlaşılan. Biz diyor muyuz ki doların yüksekliği sevindirici yada fiyatların böyle olması normal diye!? Ama sen lafı ne başından ne sonundan anlıyorsun. Bana cevap vermeden önce bir kaç kez daha oku yazıyı sonra cevap ver.17,3"  Lenovo Legion 5 17ARH05H  11.449 TL (AMD 4800H/RTX2060/300cd/m² 144Hz NTSC %72) 

• quote:

Orijinalden alıntı: becauseofyou

Çapsız arkadaş. Türkçe yazımı senden öğrenecek değilim. Demek istediğimi bile anlamamışsın gelip burada hala siyaset yapıyorsun. Teknoloji forumunda teknoloji konuşmak için gelmişiz sen hala siyaset yapıyorsun. Çapın bu kadar anlaşılan. Biz diyor muyuz ki doların yüksekliği sevindirici yada fiyatların böyle olması normal diye!? Ama sen lafı ne başından ne sonundan anlıyorsun. Bana cevap vermeden önce bir kaç kez daha oku yazıyı sonra cevap ver. 

Aradan aylar geçmiş hala konuyu anlayamamışsın

• Arkadaşlar 17.3 için çanta önerebilir misiniz?

• Oğluma Legion 5 almak istiyorum. Ama sıfır almak bu fiyatlardan sonra haddimize değil. Rtx 2060 da olur GTX 1650 de olur. İndirimli veya temiz Legion 5 bulabileceğim bir yer bilen yada satan birisi varsa yardımınıza ihtiyacım var. Şimdiden ilgilenen herkese teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.