Şimdi Ara

17,3' Lenovo Legion 5 17ARH05H 11.449 TL (AMD 4800H/RTX2060/300cd/m² 144Hz NTSC %72) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
337
Cevap
11
Favori
28.491
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar cihazı gelen arkadaşlar özellikle ekran kartı performansı kalite gibi konularda bilgi verebilirler mi ? Rtx 2060 mı ekran kartı dediği gibi yoksa Rtx 2060 Max Q mu mesela

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bununla monster tulpar t7 v20.2 arasında kaldım, monsterı aldım. monster geçmişimde mevcut memnundum ben. alan herkes güle güle kullansın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xsohustle

bununla monster tulpar t7 v20.2 arasında kaldım, monsterı aldım. monster geçmişimde mevcut memnundum ben. alan herkes güle güle kullansın.

hayırlı olsun

büyük hata yapmışsın

abra kasasını tulpar yapmışlar

işlemcinin intel olması kötü

ramler kalitesiz

klavye dandik

kasa kibar değil malzeme iyi değil

depolama 250GB (256 + 1TB değil)

panel ? (panel tepki süresi 25 - 30 ms çıkarsa şaşırmayın) seçme olasılığınız varsa 240Hz seçin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 16 Ocak 2021; 18:6:48 >
  • bjkyener kullanıcısına yanıt
    Hocam bende ki aynı panel hafifi ışık sızması var başka da bi sıkıntı görmedim
  • bjkyener kullanıcısına yanıt

Katılıyorum teslim almadıysan iade edip bunu almanı tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Sapienn

Windows yüklemeye çalışıyorum ama böyle bi hata veriyor. Bi fikriniz var mı?

bu sorun lisansla alakalı değil.

kurmaya çalıştığınız disk uefi üzerinden kurmayı deniyor olabilir bu sorun bios kaynaklı.

format usbsinin formatını değiştirmeyi deneyin ya da bios tan gerekli ayarları yapın.

google dan detaylı bilgi alabilirsiniz

• frzstate kullanıcısına yanıt
    Hallettim hocam teşekkür ederim
  • Arkadaşlar bu modelin 2060 versiyonu max q 65 watt değil 90 watt ta değil 115 watt hiç değil :) Peki ne 80 watt. 2060 gpu 2020 versiyonlarının durumu böyle

Aşağıdaki videoda ne demek istediğimi anlarsınız dakika 2:30 da belli videoyu da o dakika dan itibaren attım.

Bende iki hafta önce aldığım 17 inç 10750H 2060 versiyonunda da ekran kartı aynıydı. Ölü pikselden dolayı iade ettim iyi ki öyle olmuş.

Şimdi 4800h modelini mi alsam yoksa 5000 serisi işlemciyi mi beklesem diye saçma sapan bir döngüye girdim .

• Va Fail kullanıcısına yanıt

Tek bir erkan kartının bile 2 yıl içinde 6 farklı modeli var. Ürün almadan önce didik didik etmek gerekiyor gerçekten :)

Konuda bahsi geçen ürünün ekran kartı 80w diyorsunuz.

F/P oranı hala yüksek mi sizce ?

Hocam videoda hangi kısımda geçiyor bu modelin 80 Watt olduğu? Dediğiniz kısımda farklı ekran kartı karşılaştırmaları var sadece
  • FRIENDS kullanıcısına yanıt

Aynen öyle birazda işin içindeysek iyicene incelemek gerekiyor. Paramız az ürünler pahalı araba fiyatına dizüstü alınca böyle oluyor. Bu video da ve diğer videolara göre Max Yüzde 10 daha az fps alırsınız. Tam istediğime göre bir bilgisayar olunca 20 bini buluyor :) bence bazı şeylerden ödün vermek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: bjkyener

yükü koyacak kaynak yok 1-2 güne ablama teslim edeceğim

yüksüz bomboş

Arkadaş atmış gpu bilgilerini, Bu modelde 2060 Base Clock 960 Mhz ve Boost Clock ise 1200 Mhz yani "80 watt" @Sapienn

• quote:

Orijinalden alıntı: Va Fail

Aynen öyle birazda işin içindeysek iyicene incelemek gerekiyor. Paramız az ürünler pahalı araba fiyatına dizüstü alınca böyle oluyor. Bu video da ve diğer videolara göre Max Yüzde 10 daha az fps alırsınız. Tam istediğime göre bir bilgisayar olunca 20 bini buluyor :) bence bazı şeylerden ödün vermek lazım.

Hocam min ve max degerlerine bakinca %20 lik bir performans farki soz konusu gibi duruyor

• 80w olduğunu sanmıyorum ben testlerdeki fps leri veriyor. Ayrıca Lenovo vantage içinde gpu hız aşırtma var oyunlar için ekstradan 200mhz e kadar aşırtabiliyosun ama ihtiyaç duymadımda denemedimde.

Evet haklısınız :)

Aslında sadece oyun oynamak için almadım da verdiğim paraya değmesini istiyorum sadece.

Birde redditte okuduğum kadarıyla, yanlış anlamadıysam 80w olan Lenovo cihazlar 90w seviyesine kadar çıkıyormuş.

17,3"  Lenovo Legion 5 17ARH05H  11.449 TL (AMD 4800H/RTX2060/300cd/m² 144Hz NTSC %72)

Birde Bios flash ile kilidi kaldırıp 115w seviyesine kadar çıkaranlar varmış ama yeni bilgisayara bu tarz işlemler yapacağımı sanmıyorum 17,3"  Lenovo Legion 5 17ARH05H  11.449 TL (AMD 4800H/RTX2060/300cd/m² 144Hz NTSC %72) 

• 90w olan rtx2060 red dead redemption 2 ultrada 36 fps almış ben 38 fps alıyorum. üstelik yukarda yazdığım gpu hızaşırtma kullanmadan. Bu kart 90w olandan daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: VitaminsizAsker

Hocam min ve max degerlerine bakinca %20 lik bir performans farki soz konusu gibi duruyor

Alıntıları Göster

Metro Exodus ve RDR 2 gibi oyunlarda yüzde 20 ye fark var ama bir çok oyunda ise yüzde 10-13 arası. Gönül ister ki bu modelde 2060 115 watt olması, bence parasına göre yine iyi bu şartlarda. 2060 115 watt olan modeller için daha çok para ayırmak gerek tercih meselesi.

@furkanxtr Çok iyi fps almışsın bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Va Fail -- 16 Ocak 2021; 23:0:36 >

• Konu dışı olacak

Office Professional Plus 2010 lazım (2016,2019 olmayacak)

forumda lisans anahtarı satan var mı

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.