Şimdi Ara

17-18 Eylül Electroworld Hp Dv6 6010et 1400-200 TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
0
Favori
8.663
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Balliba

quote:

Orijinalden alıntı: infrared

bende zar zor ulaştım 3 adet stokta var dediler gittim kalmamış 20 dakikada 3 adet mi sattınız . şu an istanbulda stok kalmamış

bu arada sata 3 varmı bakarsanız çok memnun olucam. pazarını verdim pazartesi yada çarşamba gelecekmiş o şekilde ayırdılar. faturayı bugun kestiler yani. ama faturda seri no yazmıyor haliyle. inşallah geri ödemede sorun çıkmaz

Sata desteği için cpu-z'nin neresine bakmak gerekiyor?

hocam mainboard kısmından chipsete bak. chipseti yazarsan buluruz netten.

astoriada hala stok varmış. bende capacityde bulamayınca toriuma gittim . parayı ödedi ama yarın yada çarşamba gelicekmiş o zaman teslim alıcam. salak gibi gitmedik astoriyaya

• Bursadan bir arkadaş 19:00 sularında gitmiş dün akşam bitti demişler. Sabah müş hiz. aldığım bilgiye göre mağazada yoksa merkez depodan isterler (ki merkez depoda 100 civarı ürün gözüküyor demişti) pazartesi ya da salı kargoya gelir demişlerdi. Ama arkadaşa bursa elektroworld açıktan satış yapmıyoruz demiş ve ısrarlarına rağmen o şekilde satış yapmamışlar. Arkadaşmüş. hiz. aramış ona da mağazanın insiyatifinde demişler.

yukarıda infrared arkadaş o şekilde almış ama... Şikayet falan etsek mi?
  • sedkorn bende açık satıştan aldım, fakat geri ödeme kampanyasında sıkıntı olur mu bilmiyorum.Konya ew den bugün öğlen 12 gibi aldım, %90 yarın gelecek, olmazsa çarşamba mutlaka gelecek dediler.
  • Astoria'da dün baya stok vardı ortada duruyordu laptoplar bir 10-15 tane herhalde.
    ben de baya düşündüm alsam mı diye ama çok ihtiyacım olmadığını düşündüğüm için almadım, fiyat olarak gerçekten güzel bir fırsattı bence de alanlara hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balliba

quote:

Orijinalden alıntı: Achina

Arkadaşlar ET veya ST de usb 3.0 var mı acaba?
    2. si de ramler 1333 mhz mi yoksa 1066 mhz mi
    bir sitede usb 3.0 yazıyor diğerğnde 2.0 yazıyor.
    Bir sitede 1333 diğerinde 1066 yazıyor
    Alan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

Edit: Usb 3.0 varmış... Hp sitesinden öğrendim.
    ama hala 1333 mü yakosa 1066 mı ram ler onu öğrenemediim?

RAM'ler 1333 Mhz. Birazdan SATA 3 desteğine de bakacağım, recovery cd oluşturuyorum.. :)

recovery cd nasıl yapıyorsun ben beceremedim
  • toriumda açık stoktan verdiler ama mağza başı 10 adet stok vardı. onlar bile bitti
  • bu arada electro world deki wınn alana 100TL indirim olayı devam ediyor mu? ydu?
  • arkadaşlar ben bu sabah saat 10:20 sularında gittim aldım 1 tane kendime bu makineden ancak makineye 1 yıllık sigorta içinde bi 60 tl civarinda bir para verdim.eve gelip forumu okuduğumda zaten 1 yıllık sigortanın ücretsiz olduğunu yazmişsiniz.ben geri götürsem bu sigorta kartını daha açmadim kabul ederler mi ? bu arada 2 sigorta çeşidide ayni şeyleri mi kapsiyor ?
  • Keşke almadan önce konuya baksaydın, ben dün gece yazmıştım ücretisz sigortası olduğunu.

Onu iptal etmek için tekrar fatura kesecek olurlarsa geri ödeme hakkın yanar maalesef.
  • tüh belaya bakarmısın
  • Bugün viaporttan aldım ama faturaya isim yazılmadığı için geri ödemeden yararlanamıyorum bu nedenle ambalajını açmadım yarın iade edicem bendekide kötü şans
  • Arkadaşlar benimde bu ara laptopa ihtiyacım vardı şu samsung rf-01 kampanyasını kaçırdığım için üzülürken o konudaki bu konunun linkini gördüm saat 4 surlarıydı umutsuz bi şekilde eletcro worldü aradım Bakırköyde oturuyorum normalde ama Bakırköy şubesinde hiç kalmamıştı hatta stok -3e düşmüş Kartalda var dediler sonradan maslak şubesindede var dediler.
    Maslağı aradım 4 tane elimizde var dedi arkadaşa bi tane ayır hemen geliyorum dedim
    Gittim inceledim hoşuma gitti ve aldım bu konuyu açan arkadaştan Allah razı olsun..
    Geri ödemeyle birlikte gerçekten çok avantajlı duruma geliyor laptopu aldım kurdum şu anda kullanıyorum ve performansı çok iyi bi cihaz sesi ekranı kasası ve klavyesi dört dörtlük bir cihaz anca buraya yazabildim ama yinede ihtiyacı olan varsa yarın maslak (veya kartal) şubesini arayarak sorabilir ellerinde varmı diye çünkü arkadaş bana yarında fiyat geçerli olur demişti yinede arayın bi teyit edin ihtiyacı olan için gerçekten kaçırılmaması gereken bir fırsat ET ST olayına şu an bakamadım ama yarın bakarım artık alanlar güle güle kullansın..

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan

Kaç kere telefon numarasını yazdım yukarıda, üşenmeyip ararsanız hangi mağazada olduğunu söylüyorlar.

Hakan sen cok biliyon da, telefonla arayinca tum turkiye geneli stok bitti dediler o yuzden buraya sordum. Halbuki bazi magazalarda stok varmis.

365 AVM'den aldim urunu, konuyu acan arkadasa cok tesekkur ederiz.

Not: Ankara icin 365 AVM'de 2 tane teshir urunu kaldi. Anatolium'da ise 9 adet stok var. Saat 20:00'daki stoklar bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: infinity1907

Arkadaşlar geri ödeme kampanyası ve 6770m ekran kartını görünce sabah koşa koşa gidip aldım. Az önce full hd 23 gb büyüklüğünde internetten indirdiğim konseri izlemek istedim bs player'da 30 saniye normal oynattı sonra görüntü bozulmaları oldu. Windows update'indendir dedim update'in bittikten sonra pc'yi yeniden başlatıp tüm programları kapayıp denedim yine aynı şey. Bende de kasanın üzerinde jelatin çıkmadı,kurulum yapılırken baktım (kurulumu 365 elektroworlde yaptırdım,çalışanlar son derece sinir bozucu ve seviyesiz) 10 tl karşılığında. Cihazımda takılmalar mevcut normali böyle mi? Takılmadan kastım bazen işlemler uzun sürede cevap verebiliyor. Teşekkürler.

Ha bir de benim cihazım 6010st,ben özellikle st istedim seri numarası 44 olduğu için bi farklılık olmamasına rağmen. ET'lerin 43.

Arkadaşlar önerisi olan var mı?

• O sana denk gelen müşteri temsilcisinin ayıbıymış, ben aradığımda çıkan temsilci gayet ilgiliydi ve hangi mağazalarda bulunduğunu söylemişti.

Neyse artık fırsat bitti diyebiliriz zaten, alabilenler olsa bile artık geri ödeme alamayacak kampanya uzamazsa.
  • Satmak isteyen olursa nakit para 1300 TL verebilirim. Açılmamış kutu olursa iyi olur + İstanbul içi elden takas yapabiliriz.
  • ALANLARA HAYIRLI OLSUN. İYİ FİYAT İYİ DONANIM. ALAMAYANLAR ÜZÜLMESİN BU KAMPANYALAR NE İLK NE DE SON OLACAK.

İLK ALDIĞIM BİLGİSAYAR RENKLİ EKRAN :) 256 KB EKRAN KARTLI 1MB REM .. 20 MB HARDDİSK ..SES KARTI CD YOK. AMA 1,44 FLOPY Lİ :) İNTEL 386 İŞLEMCİLİ MAKİNAYA 400 DOLAR VERMİŞTİM. SONRA ARİTMETİK İŞLEMCİ TAKTIRMIŞTIM. WOLFENSTEİN VE MARİO YU AKICI OYNUYODUM :).. ALLAH VAR KASMIYODU BU OYUNLARI :))

KIYMETİNİ BİLİN ALDIĞINIZ MAKİNENİN :)
  • Arkadaşlar 1-2 sorum var, cevap verebilirseniz sevinirim.ürün istanbuldan yarın gelecekmiş.ürünü kullanan arkadaşlara:
    1- Bana verecekleri ürün ellerinde olmadığı için kesilen faturadaki seri numarası ile farklılık olacak sanırım.Geri ödemede sıkıntı yaratır mı?
    2- Oradaki teşhir ürünü vermelerinden korkuyorum, ürünün 0 olduğunu nasıl anlayabilirim?
    3- Bu modeli kullanan arkadaşlardan ürün hakkında olumlu ve olumsuz yönlerini öğrenebilir miyim?(ısınıyor mu, performansı nasıl, klavyesi kullanışlımı,ekran,ses kalitesi iyi mi vb.)
    yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: infrared

hocam mainboard kısmından chipsete bak. chipseti yazarsan buluruz netten.

astoriada hala stok varmış. bende capacityde bulamayınca toriuma gittim . parayı ödedi ama yarın yada çarşamba gelicekmiş o zaman teslim alıcam. salak gibi gitmedik astoriyaya

Chipset: Sandy Bridge Rev.09
  • quote:

Orijinalden alıntı: s0me0ne

recovery cd nasıl yapıyorsun ben beceremedim

Programlar içerisinde Recovery Manager var. Onunla yapabilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.