Şimdi Ara

17-18 Eylül Electroworld Hp Dv6 6010et 1400-200 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
0
Favori
8.663
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsiburada KDV Dahil: 2.179,04. Bir ara 1500 TL lere kadar inmiş ancak Electroworld de 200 TL HP tarafından geri ödemeli 1400 TL, net olarak 1200 TL ye geliyor.
    6770 ekran kartı ile sanki kaynama noktasında gibi.

Kaynak:17 Eylül tarihli sabah gazetesi

http://www.hepsiburada.com/Liste/hp-pavilion-dv6-6010et-intel-core-i5-2410m-23ghz-6gb-750gb-156-tasinabilir-bilgisayar-ll043ea/ProductDetails.aspx?productId=bd760579&categoryId=98

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buster -- 17 Eylül 2011; 21:04:45 >

• Eğer dediğiniz gibiyse süper fiyat. Geri ödeme olayı nasıl yapılacak, birara konu vardı ama. Genede alacak arkadaşları bilgilendirirseniz daha iyi olur.
  • Naçizane bir soru; Bu bilgisayarı arkadaşımın kredi kartı ile alsam;(bende bonus var taksit olmuyo) geri ödemeyi ben alabilirmiyim? yani geri ödemeyi almak için ayrıca bir hesap numarası verebilirmiyiz? yoksa ürünü aldığımız kredi kartına mı yapılıyor?

Hepsiburada fiyatı abartılı ama ilk yorumda 1450TL ye satıldığını söylemiş vatandaşın biri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedkorn -- 17 Eylül 2011; 16:25:04 >
  • www.geriodeme.net diye bir adresten formu doldurup orada yazan belgelerle tahhütlü olarak postayla ilgili adrese gönderip hp geri ödemeyi hesabınıza yapıyor.
  • bildiğim kadarıyla kredi kartından bağımsız olarak geri ödeme yapılıyor formda doldurulan hesap numarasına iade ediliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: buster

Hepsiburada da 1060st KDV Dahil 2.408,46 TL.Bir ara 1500 TL lere kadar inmiş ancak Electroworld de 1060et serisi 200 TL HP tarafından geri ödemeli 1400 TL, nette 1200 TL.

Kaynak:17 Eylül tarihli sabah gazetesi

http://www.hepsiburada.com/Liste/hp-pavilion-dv6-6010st-intel-core-i5-2410m-23ghz-6gb-750gb-156-tasinabilir-bilgisayar-ll044ea/ProductDetails.aspx?productId=bd760582&categoryId=98

Hepsiburada da 1060st KDV Dahil 2.408,46 TL.Bir ara 1500 TL lere kadar inmiş ancak Electroworld de 1060et serisi 200 TL HP tarafından geri ödemeli 1400 TL, nette 1200 TL.

1060st ile 6010st arasındaki ilişkiyi anlayamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi megapas -- 17 Eylül 2011; 16:30:08 >

• megapas özür, rakamların yerini düzelttim.:)
  • ilanda geriödemeden faydalana bilirsiniz gibi bişey var mı
    veya şu tarihler arasında diye çünkü 1,200tl fiyat imkağınsız gibi bişey
  • sabahın haberinde var 4 Eylül 18 Eylül arasında alınanlar için geçerli.
  • ST ile ET arasında ne fark var anlayamadım hakikaten? HP'nin sitesinden baktım birebir aynı gözüküyor :S

Ayrıca yarın alsak kesin 200TL'mizi geri alabiliyor muyuz bilen arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cianni

ST ile ET arasında ne fark var anlayamadım hakikaten? HP'nin sitesinden baktım birebir aynı gözüküyor :S

Ayrıca yarın alsak kesin 200TL'mizi geri alabiliyor muyuz bilen arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?

sanırım sadece bu modelde geri odeme yok. LL043EA modelinde geri odeme goremiyorum.
  • Bir de denilen ürünü bir türlü Electroworld'ün sitesinde bulamıyorum :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: trust_company

quote:

ST ile ET arasında ne fark var anlayamadım hakikaten? HP'nin sitesinden baktım birebir aynı gözüküyor :S

sanırım sadece bu modelde geri odeme yok. LL043EA modelinde geri odeme goremiyorum.

LL043EA modelindede 200 tl ödeme var. Yani DV6 6010et de.
  • Arkadaşlar ürünü alacağız ama iki soru işareti var,

birincisi ElectroWorld'de ürünü göremiyorum İstanbul'da ürünü bulabilir miyiz acaba?

ikincisi bu geri ödeme kampanyası 18 Eylül'de son diyor, faturayı yollama tarihi değil bu değil mi, ürünü satın alabilmek için son tarih değil mi?
  • Gercekten böyleyse yarın alacam.geri odeme sıkıntı olurmu? Bi de elektroworldun ne broşüründe ne de sitesinde var bu ürün..
  • Bu ürünü bende merak etmeye başladım :) Bu fiyata çok çok iyi...
  • quote:

Arkadaşlar ürünü alacağız ama iki soru işareti var,

birincisi ElectroWorld'de ürünü göremiyorum İstanbul'da ürünü bulabilir miyiz acaba?

ikincisi bu geri ödeme kampanyası 18 Eylül'de son diyor, faturayı yollama tarihi değil bu değil mi, ürünü satın alabilmek için son tarih değil mi?

Electroworld de Kampanya 17-18 Eylül arasında geçerli , sabah gazetesi ise hp geri ödemeli fiyatı 1199 TL olarak yazmış eğer postaya verme tarihi gibi bir kısıt olsa dahi bu sefer yanıltıcı ilan nedeniyle söz konusu tutarı herhalükarda geri alırsınız bir hakem heyetlik işi var (hakem heyetine başvuru ücretsiz) posta tarihi ile ilgili bir durum açıkça belirtilmemiş ayrıca hafta sonu ulaşabileceğimiz bir telefon numarası da yok Geriödeme.net teki numarayı aradığımızda sadece hafta içi mesaisi olduğu anlaşılıyor.Yani imkansızlık söz konusu.
    Önceki tarihli kampanyanın şartları ise aşağıdaki gibi belirtilmiş. Önceki Kampanyada "27 Agustos - 4 Eylül 2011 tarihleri arasındaki ürün alımlarında geçerlidir. Bu tarihler dısındaki satın alımlarda kampanya geçerli degildir."denilmiş ve 15 günlük bir süreden bahsedilmiş.
    Bu kampanya için koşullar henüz eklenmemiş,ben sabah gazetesinin ilanına güvenerek bir adet aldım.Tereddüt edenler bir 17 Eylül tarihli bir sabah gazetesi edinebilir.

KAMPANYA SARTLARI :
    Bu kampanya Hewlett Packard Teknoloji Çözümleri Limited Sirketi tarafından Kırmızı Fikirler Tanıtım Hizmetleri limited sirketine düzenlettirilmistir. Kampanya Türkiye Cumhuriyeti Sınırları içersindeki Electro World Iç ve Dıs
    Tic. A.S. satıs magazalarında geçerlidir. Kampanyada geçerli olan modeller ve geri ödeme tutarları : HP Pavilion DV6 LL044EA, HP Pavilion DV6 LL043EA, HP Pavilion DV6 LL087EA, HP Pavilion DV3 LC933EA, HP Pavilion
    DV3 LE444EA, HP Pavilion DV3 LE443EA 100 TL. Kampanyadan yararlanmak için bu ürün satın alındıgındawww.geriodeme.net sitesinden indirilen katılım formunu doldurup ve imzalayıp gerekli olan nüfus cüzdanı
    fotokopisi, fatura fotokopisini ve garanti belgesi fotokopisini ve ürün barkodunu da ekledikten sonra 15 gün içersinde PK 86 Sisli / Istanbul “HP Geri Ödeme Kampanyası” Kırmızı Fikirler Ltd. Sti. adresine göndereceklerdir.
    Geri ödemeler belgeler ulastıktan ve sisteme girisi yapıldıktan sonra izleyen üçüncü Cuma günü banka hesaplarına havale yoluyla yapılacaktır. Sadece sahsi katılım için geçerlidir. Kurum basvuruları kabul edilmeyecektir.
    Kampanya 27 Agustos - 4 Eylül 2011 tarihleri arasındaki ürün alımlarında geçerlidir. Bu tarihler dısındaki satın alımlarda kampanya geçerli degildir.

• Nereden aldınız acaba? Hemen almaya gideceğim bende?
  • 365 çankaya ankara
  • quote:

Orijinalden alıntı: buster

365 çankaya ankara

mağazadaki personelin bilgisi var mı peki. genelde bilgileri olmuyor ya ondan soruyorum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.