Şimdi Ara

17.000 TL ve altı Macbook M1 alternatifi var mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sağolun arkadaşlar, Macbook Air 8gb 256 aldım, zaten foto/videoyu biriktirecek masaüstü harddiskim var. Basit ofis işleri için de 16 gb rame gerek yok gibi geldi, Pt.com'dan öğrenci indirimiyle 17 bine aldık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • byklmcht kullanıcısına yanıt

Bir de bugün Vatan'a gidip sağını solunu kurcaladım, burada söylenilen modellerden lenovo ve matebooka da baktım ancak macbookun klavye ve touchpad hissiyatı falan daha iyi geldi (plasebo etkisi de olabilir). Bir tek matebook d16 hissiyat açısından macbooka yaklaşıyor benzer fiyat skalasında, onun da touchpadi çok iyi değil gibi, ötekileri bildiğin plastik gibi. Hele matebook d15lerin klavyesi ayrı oynuyor touchpadi ayrı. Gerisi hikaye artık :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byklmcht -- 30 Kasım 2022; 21:21:21 >
  • Yarın bir gün paraya sıkışırsan ya da model yükseltmek istersen macbook’u aldığın fiyata çok yakın zarar etmeden satarsın. Konudaki diğer laptopları ise anca yarısına belki satarsın.

Bu yüzden benim için macbook fakir bilgisayarıdır😅

• Dapeux D kullanıcısına yanıt
    bilgilendirmeniz için çok teşekkürler. ssd'nin lehimli olması olası bir arızada komple anakart değişimi anlamına mı geliyor peki? yoksa ilave slot olmaması sebebiyle upgrade şansını mı ortadan kaldırıyor?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ybt006 kullanıcısına yanıt
    ssd ölürse veya bozulursa komple anakartın değişmesi gerek.

bunun yanında upgrade şansınız da yok tabii.

ya da bilgisayarınız bozuldu, açılmıyor. tamiri de mümkün değil anakartla ilgili bir sorun diyelim. ssd'deki dosyalarınıza erişemeyeceksiniz bir daha, ssd'de hiçbir problem olmamasına rağmen.

17.000 TL ve altı Macbook M1 alternatifi var mı?

https://discussions.apple.com/thread/252658125

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dapeux -- 1 Aralık 2022; 17:4:20 >

• Kallig kullanıcısına yanıt
    Merhaba yazılım ve photoshop öğrenmek isteyen birine de m1 8gb mac yeterli gelir mi acaba oyun oynamıyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.