Şimdi Ara

16mbit AKK siz pakete 2 dakka geçtim kaldırmadığı için geri 16mbite kadara döndüm AKK kalktı :D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 16mbit AKK siz pakete 2 dakka geçtim kaldırmadığı için geri 16mbite kadara döndüm AKK kalktı :D

sebebi ne olabilir arkadaşlar :) ?

16mbit full limitsize geçtim az önce bu ay full limitsiz kullanmak istedim 144 gb ile akk doldurduğum için. ama alt yapıdan dolayı kaldırmadı ve tekrar 16mbite kadar 16mbit plus a geçtim ve de bi anda akk kalktı ve tekrar 12-13 mbit e yakın net almaya başladım akksız. geri dönmeme rağmen :D nasıl oldu bu ? açık mı var yoksa? :)

• Modem arayüzündeki adsl hat değerlerini koyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VDSL

Modem arayüzündeki adsl hat değerlerini koyun.

onla bi ilgisi yok. o alabileceğin hızı gösterir. akk ile düşse bile 12-13 mbit gösterir ( benimkinin maksimum alabilme hızı )

ama şimdi bakıyorum da durum şu online işlemlerde :

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/7375/832dbb39-d3fd-4bb3-b6e8-192601140dc2.JPG

yani netim 100 gb akk lı olmasına rağmen şu an AKK uygulanmayacak yazmakta

ama aşşağıda da 16limitsiz başlangıç ibaresi de var paketinizde sunulan ürün ver servisler kısmında . şimdi hemen 16limitsize geçip tekrar geri döndüğüm için akk kalktı mı ? dediğim gibi fatura sorun değil fiyat zaten 16limitsizi denemek istemiştim, kaldırmadı geri dödüm. ama en azından AKK kalktı :D

geçici bi durum mu düzeltirler mi fark edip ? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THEKNIGHT -- 16 Mayıs 2015; 1:11:39 >

• THEKNIGHT kullanıcısına yanıt
    Düzeltirler veya faturada onlarda bir süpriz yaparlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMC -- 16 Mayıs 2015; 1:23:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VDSL

Düzeltirler veya faturada onlarda bir süpriz yaparlar

fatura sorun değil :)
  • 16 mbitlik kotasız paket ttnet te yok ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuzeyRüzğarı

16 mbitlik kotasız paket ttnet te yok ki

var hocam ;) 185 tl ye. geçen ay kullandım.

https://www.ttnet.com.tr/kurumsal/buyukolcekliisletmeler/baglantisecenekleri/Sayfalar/TTNET-ADSL.aspx

artık herkese açtılar. önceden sadece işletmeler alabiliyordu . şimdi herkes online işlem sayfasndan geçebiliyor tarifesi uygunsa ;)

hatta buyurun alıntı :

http://www.internetcafeciler.net/soz-kafecide/97896-ttnet-16-limitsiz-baslangic-paketi.html

Arkadaşlar genelde ttnet adil kullanım kotası olmayan internet 8 den fazla vermiyordu. şimdi işyerim adı altında 16 mbit başlangıç paketi gördüm. Hemen telefona sarıldım . 2 hattım var. Müşteri hizmetleri birine desteklenmiyor hattınız dedi. Diğerinede işlem yaparken burda olmuyor dediler.
    Bende ttnet web sayfası üzerinden tek şifre oluşturarak oradan paket değişikliği yaptım oldu. Ilk gün 13 mbit ikinci gün 16 mbit gördüm sonunda. Bilginiz olsun arkadaşlar 185 lira ama en azından müşteriler internet neden yavaş demesinden çıldıran arkadaşlarımız için fırsat kaçırmayalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THEKNIGHT -- 16 Mayıs 2015; 3:17:37 >

kafayı mı yemiş bunlar millet 99 tl 16 mbit satıyor bunlar 190 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuzeyRüzğarı

kafayı mı yemiş bunlar millet 99 tl 16 mbit satıyor bunlar 190 tl

öyle valla tahhütle 160 tl ye geliyor. ama yine de çok çok pahalı. ama kotalı sevmeyenler için ve de hızlı olsun istiyolarsa tek alternatik ttnette. fiber de yoksa bi de iyice tek alternatif..
    valla hocam 32 mbit sınırsıza 139 tl ödüyorum ttnet tam bir yamyam
  • 16 mbps akk siz paket yok ki ttnet de nasıl geçiyon

baban telekom da falan mı çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

16 mbps akk siz paket yok ki ttnet de nasıl geçiyon

baban telekom da falan mı çalışıyor

var hocam ;) 185 tl ye. geçen ay kullandım.

https://www.ttnet.com.tr/kurumsal/buyukolcekliisletmeler/baglantisecenekleri/Sayfalar/TTNET-ADSL.aspx

artık herkese açtılar. önceden sadece işletmeler alabiliyordu . şimdi herkes online işlem sayfasndan geçebiliyor tarifesi uygunsa ;)

hatta buyurun alıntı :

http://www.internetcafeciler.net/soz-kafecide/97896-ttnet-16-limitsiz-baslangic-paketi.html

Arkadaşlar genelde ttnet adil kullanım kotası olmayan internet 8 den fazla vermiyordu. şimdi işyerim adı altında 16 mbit başlangıç paketi gördüm. Hemen telefona sarıldım . 2 hattım var. Müşteri hizmetleri birine desteklenmiyor hattınız dedi. Diğerinede işlem yaparken burda olmuyor dediler.
    Bende ttnet web sayfası üzerinden tek şifre oluşturarak oradan paket değişikliği yaptım oldu. Ilk gün 13 mbit ikinci gün 16 mbit gördüm sonunda. Bilginiz olsun arkadaşlar 185 lira ama en azından müşteriler internet neden yavaş demesinden çıldıran arkadaşlarımız için fırsat kaçırmayalım...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.