Şimdi Ara

16li Cafe Crown Ice Latte + Bardak 7.95tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
4
Favori
3.372
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şokta gördüm dün. Sicak firsat mi emin olamadim acikcasi ama bence guzel fiyat. Bardagi şu kavanoz gibi olanlardan hani kapakli oluyor pipet sokuyorsun ortadan cok hoş birsey.

16 tane latte + bardak + 1 adet pipet(normalden biraz daha kalin, bardagin deligine tam oturuyor) cikiyor kutudan.

Yapilisi: bardaga 1 paket latte dokup uzerine 150 ml soguk süt veya su dokuyoruz ve karistiriyoruz. Süt ile daha lezzetli oluyor.

Edit: fiyat 8 liraymis afedersiniz..
    Yine alinir bir fiyat bence ama sicakligi kalmadi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZhanChi -- 6 Haziran 2016; 12:54:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

•  16li Cafe Crown Ice Latte + Bardak 7.95tl
  • 50 kurus sut 30 kurus da urun desek 80 kurusa mal olur. En ucuz ice caffee 3.25 tl.

• Cammı

• bolgesel mi tum soklarda mı bilen var mı

• tadı nasıl acepp ??
  • ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt
    Evet cam. Yukarida arkadas resim atmis ayni o sekilde.

• tugberkk kullanıcısına yanıt
    Tadi cok lezzetli 2 arkadas ictik ikimiz de bayildik.

Not: süt ile yaptik.

• Güzel fırsat akşam Şok'a bir uğrayayım.
  • Şok bitmemis...

• quote:

Orijinalden alıntı: ZhanChi

Tadi cok lezzetli 2 arkadas ictik ikimiz de bayildik.

Not: süt ile yaptik.

Teşekkürler bende akşam deneyeyim.
  • Fiyatı 7.95 TL kampanyada yarın bitiyor şubede kalmamıştır bile yinede bakmakta fayda var..
  • Şu şok ta hirbir urunu bulamiyorum forumda paylasilan fiyattan

• Aman tanrim 8 liraymis, ben aldigimda fiyati yazmiyordu kasiyere sordum 4.5tl dedi ama 8tl almis yukardaki arkadas yazinca aldigim seyleri ve verdigim parayi hesapladim oyle farkettim. Parayi oderken farketmemisim. Ozur dilerim herkesden.

• Ankara Rize Gross'ta 6.45 TL'ye satılıyor. Geçen hafta 1 tane almıştım bugün gidip 2 adet daha aldım. Bardak+pipet baya kullanışlı ve şık. İce Latte'nin tadı da gayet güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChemtraiLs -- 6 Haziran 2016; 13:46:27 >
  • bardak + 1 adet pipet a101 de 2,95 bu hafta.
    ben her renginden 1 tane toplam 4 tane aldım.
  • https://www.youtube.com/watch?v=I11dX-gKvkU

bu kahveye de bardağa da ihtiyacınız yok. Video kendi videomdur beğenirseniz ve eleştirirseniz sevinirim.
  • Bende kaptim bi tane

• merhaba, arkadaşlar bu ürünü bir kez denedim. oldukça şekerli bir tadı olduğunu söyleyebilirim.

aslında kahve dünyasının soğuk 3'ü 1 aradaları vardı. muzlu, vanilyalı ve classic. geçen gün kahve dünyasına gidip sorduğumda artık üretilmediğini söylediler.

bunun yerine, nescafe classic ile hazırlanan "nescafe ice" çok daha iyi.

nescafenin kendi tarifi "3 çay kaşığı nescafe classic + 4 çay kaşığı şeker + 200 ml süt"

benim kendi damak tadıma göre hazırladığım tarif ise "3 çay kaşığı nescafe classic + 2 çay kaşığı şeker + 200 ml %50 az yağlı süt"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balabanraca -- 6 Haziran 2016; 20:58:45 >

• icine biraz cikolata , uzerine kopurtulmus sut . buz parcalari . sekersiz olmuyor bu meret ya..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.