Şimdi Ara

Konuyu kaldırdım. (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
1
Favori
18.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Golf 5'e 77 isteyen var hocam ilk sahibiymiş temizmiş arasam 70'e vermez 75 sondur Allah bilir.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-hatasiz-gs-plakali-587437750/detay

Ortalamaya bakarsak temiz bir 10 yaşında Golf 60 binden başlıyor zamanında 30 etmeyen Golf'ler 60'ı devirmiş sıfır almak daha mantıklı geliyor insanlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JNG9O -- 15 Temmuz 2018; 23:38:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çoğunluğu şehir içi 20000 km için tsı candır ama çoğunluğu uzun yol olan 20000 km ve fazlası için mecbur dizel.

Zaten 1,0 motor uzun yol motoru değil şehir içi için üretilmiş bir motor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni buzdolabınız hayırlı olsun hocam, keske araba alsaydınız o paraya yazıık yani
  • Güzel araç, faydalı konu. Güle güle binin.

Not: 9N3

• Şimdi kafam karıştı, şu anda satılan polo’lar 6 hava yastıklı değil mi?

• Subsie kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam ülkemizde DS 7,911,8 serisi gırla gittiği için buzdolap gelmesi normal .

• Hayırlı olsun

• Hayırlı olsun .
  • Hocam aracı öyle bir anlatmışsınız ki Megane 4den geniş diyorsunuz. Daha yeni 4 kişi gidip bayiye test ettik arabayı en üst pakette bile LED far opsiyon. Arka tarafta 3 kişi birbirimizin üstünde gittik. Diz mesafesi zaten yok. Zamanla anlayacaksınız araci. 1.0 motor da toplam 5 kişi olunca yokuşta deviri sona dayasa bile anca yurutebildi arabayı. Şuan sıfır almak şirket harici mantıklı gelmiyor yine de hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batkent -- 16 Temmuz 2018; 13:39:58 >
  • hocam öncelikle aracınız hayırlı olsun çok güzel detaylı bir inceleme olmuş sıkılmadan okudum. Kötu yorum yapanların hepsinin altında g30, w213 var zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arda1043 -- 16 Temmuz 2018; 3:6:48 >
  • Hocam öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Rabbim kazasız sürüşler nasip etsin size.

Aklıma birkaç nokta takıldı sorayım istedim. Eğer gözümden kaçmışsa kusuruma bakmayın:

-Araç Dsg mi manuel mi yazıdan çıkaramadım. (Dediğim gibi gözümden kaçmış olabilir)

-Hız sabitleyici var mı aracınızda? Bu donanımı hala tam standarta koyamadı vw grubu. Polo'da nasıl işler merak ettim?

-Direksiyondan bahsetme imkanınız var mı acaba biraz da? Özellikle hissiyatını merak ediyorum uzun yol ve şehir içinde. (Resimlerle desteklerseniz daha güzel olur tabi )
  • quote:

Orijinalden alıntı: dentul

Hayırlı olsun,kazasız belasız kullanın.Güzel incelemenizden sonra,Bir an Polo alasım gelmedi desem yalan olur.
    Teşekkürler hocam.

Güzel kampanyalar var Poloda benimde aklımda hiç Polo yoktu ama hem fiyat farkına bakınca hemde Golf ve Passat'ın ilk iki donanımına nazaran üstünlükleri bulunan bir VW olunca kaçırmak istemedim araç büyük olduğundan talep çok güzel yoksa bende almazdım arabayı büyütmüşler bayağıda özenilmiş bir araç olmuş ACC kullanımıda çok güzel.

Yazıyı yazdıktan sonra yazım hatalarına bakmak için tekrar okuduğumda bende bir an aracın yanına gitmek istedim diyebilirim ama kullanımı vs. çok daha keyifli pıtır pıtır tok bir araç olmuş .

• İlk 2 foto kendi aracına aitse kaldır hocam. Burada resimli paylaşılan her araç nazarlıklı oldu. Benimki dahil

Hayırlı olsun güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerotobil

Çoğunluğu şehir içi 20000 km için tsı candır ama çoğunluğu uzun yol olan 20000 km ve fazlası için mecbur dizel.

Zaten 1,0 motor uzun yol motoru değil şehir içi için üretilmiş bir motor.
    Aslında şehir içine DSG daha mantıklı olur park manevralarına ilk başlarda hiç alışamamıştım 175 N/m'yi 2000'de vermeye başlıyor debriyajı hızlı bırakınca araç bu torkta bile tutunamıyor DSG olursa şehir içinde çok iyi olur zaten manuelin vites oranları epey uzun şehir içine pek uygun değil.

Eve gelirken kısa süreli uzun yolda ben hep 5.viteste kullanıyorum C-elysée'de tıkandığım yerleri ise Polo'da çok alt devirlerde dahi çıkabiliyorum hacim olarak çok küçük zaten viteste kullanınca muazzam değerler görülebiliyor motorun ısınması ve soğuması biraz sıkıntılı sadece çabuk ısınıyor çabuk soğuyor.

• bi tylol hot içer miyiz kullanıcısına yanıt
    Stil paketli 1.4 atmosferik beyaz aklımda .

Teşekkürler hocam .

• quote:

Orijinalden alıntı: DeadLifter

Şimdi kafam karıştı, şu anda satılan polo’lar 6 hava yastıklı değil mi?
    Türkiyeye ilk 2 hava yastıklı kararlaştırdılar sonra utanıp 6 hava yastıklı getirdiler zaten fabrika belli şeyleri standart üretiyor sanırım oradan kısamayınca (kol dayama vs.) hava yastıklarından kısmışlar şu an da opsiyonsuzlar 2 hava yastıklı halbuki artık tüm ülkelere 4 göderiyorlar latin ülkelere eskiden 2 hava yastıklı Jetta kakalanıyordu.

Bayi müşteri portföyüne göre sipariş geçiyor mesela büyükşehirlere led farlı teknoloji paketli vs. araç getiriyorlar ama kırsala yakın bayiler hiç kasmamış düz araba satıyolar.

Şu an gelen Trendline'ların neredeyse hepsinde fabrikasyon tampon sensörleri var araştırmak lazım Çorlu'daki VW bayisinde bayağı araç var demişlerdi bana Ankara'da bulamasam oraya giderdim belki.

• WarsLife kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler değerli hocalarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Anonymous

Ne alabilirdi ki o paraya? Üzerine bi 100.000 koyup bmw 1 mi?

Alıntıları Göster
    Mart sonunda 1.5 TDCI Manuel Fiesta'yı 86 bin liraya aldım.Titanium donanımlı ve metalik renkli.

Emin olun Polo'dan çok daha iyi bir otomobil.Uzun süren araştırmalara dayanarak söylüyorum bunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arda1043

hocam öncelikle aracınız hayırlı olsun çok güzel detaylı bir inceleme olmuş sıkılmadan okudum. Kötu yorum yapanların hepsinin altında g30, w213 var zaten
    Teşekkürler hocam foruma faydası olsun istedim kuru tartışmalarla araç övmek/yermek yerine incleme yapıp tercihi insanlara bırakmak daha doğru oluyor .

• quote:

Orijinalden alıntı: redmaner

Hocam öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Rabbim kazasız sürüşler nasip etsin size.

Aklıma birkaç nokta takıldı sorayım istedim. Eğer gözümden kaçmışsa kusuruma bakmayın:

-Araç Dsg mi manuel mi yazıdan çıkaramadım. (Dediğim gibi gözümden kaçmış olabilir)

-Hız sabitleyici var mı aracınızda? Bu donanımı hala tam standarta koyamadı vw grubu. Polo'da nasıl işler merak ettim?

-Direksiyondan bahsetme imkanınız var mı acaba biraz da? Özellikle hissiyatını merak ediyorum uzun yol ve şehir içinde. (Resimlerle desteklerseniz daha güzel olur tabi )
    Hız sabitleyici halen yok,Highline'da da yok galiba hız sınırlayıcı gibi saçma birşey var .

Araç 5 ileri manuel geri vites ise 1'in solunda acemi biri kullanmamalı.

C-elysée'den geçtiğim için direksiyon hissi bana çok iyi geliyor olabilir onun dışında rölantide 15-20 saniye bekleyince yumuşacık oluyor şehir içinde pamuk gibi direkisyonu var yükek hızda ise ani manevralarda sorun olmayacak bir sertlikte diyebilirim C4 vs. kullandıysanız direksiyon boşta dönüyor gibi gelebilir eletromekanik servo direksiyon var yoldaki mıcırı,tümsekleri hiç hissettirmiyor PSA grup araçlarda ince bir his vardır yol kalitesi durumunu öğrenebilirsin Polo'da o yok hem iyi hem kötü yönleri var hemen hemen herkesin kullanabileceği bir direksiyon hissi var.

Direksiyonun resmini çekince logodan yansımam çıkmış o yüzden no ss .

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.