Şimdi Ara

Konuyu kaldırdım. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
1
Favori
18.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Master_Evil

hayırlı olsun, kazasız belasız sürersin inşallah
    Tabii sen C4'ü hiç satmadın hocam ben sattım bak Polo'ya düştüm.

Teşekkürler hocam sen C4'e keyifle binmeye devam,çok güzel araban var trafikte gözüm onlarda kalıyor ama olsun Polo'da dizayn olarak pek Polo gibi durmuyor.

Konuyu kaldırdım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dharma Initiative

Hayirli olsun hocam.Allah kaza bela vermesin

Tsi bu kadar az yakiyorsa dizele o kadar fark vermek epey gereksiz geldi simdi
    1.4 TSI dan sonra 1.6 TDI aldığıma çok pişman olmuştum. Sessizlik, Performans ve süspansiyon farkını 1 depoda fazladan 80 km’ye değişmem. (Golf için)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • entigin E kullanıcısına yanıt
    Halbuki Citroën'in jip tarzı tek arabası Mehári diye bir kamyonetti son 10 yılda SUV'lar peydah oldu.

C4'te C3 gibi birşey olacak herhalde aslında marjinal takılan bir firma için normal ama DS 7'ye bakınca C4'ün,DS4'ün devamını görüyorum alışabilecek miyim bakaım.

Astra K Sedan bekliyoruz umarım gelir.

Konuyu kaldırdım.

• Gediklii kullanıcısına yanıt
    Sağ olun hocam .

• Kazık yemişsin 87 bin liraya b sınıfı koli kadar arac

• quote:

Orijinalden alıntı: efendizade34

Kazık yemişsin 87 bin liraya b sınıfı koli kadar arac
    Ne alabilirdi ki o paraya? Üzerine bi 100.000 koyup bmw 1 mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: DeadLifter

Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.

En çok merak ettiğim,

120 ‘den sonra A sütunundan gelen rüzgar sesi rahatsız eder seviyede mi?

Golf 6 ile rüzgar, lastik sesi ve genel yalıtımını kıyaslarsak? ...

Son olarak Golf 7’den sonra 1/1.5 sene için geçiş aracı olarak kullanmak istiyorum. Beklentim o düzeyde değil tabi ki ama aldığım Highline donanım memnun eder mi?

Şimdiden teşekkürler.
    Teşekkürler hocam Golf 6'ya nazaran genele bakarsak daha sessiz bir araç rüzgar sesi abartılacak kadar yok özellikle yol gürültüsü çok çok iyi durumda lastiklede alakası vardır illaki ama şehiriçinde sessizliği sanki Audi,Mercedes hissi veriyor .

Benim Golf 1.4 TSi 122 PS ydi 1.0'ın marş sesi,yüksek devir sesleri epey sessiz zaten çalıştırınca anlıyorsunuz marş sesi yok,rölanti sesi yok susturuculu tüfek gibi motoru var ama 3-4 binden sonra hırıltısı güzel bir his veriyor Alman'lar bu motora hep dreizylinder diyor.

Bende ilk Golf 7.5 Comfortline'a niyetlendim ama şu an anlıyorum ki Golf 7 eskimiş,Polo ise 7-8 yıl kasa değiştirmeyecek satarken sıfırı gelen araç satacaksınız benimde aklıma o yattı zaten.

Sıfır alacaksanız dediğimi iyi düşünün derim 1.0 TSi Highline DSG 114 bin,kampanyalar ve pazarlık ile 104-105 dolaylarına iner sonra R-Line paket ekletirsiniz 6 bin liraya,110'a mâl olur .

Hayalet gösterge,LED ön farlar,GTi tamponları,difüzörleri ,karartılmış arka yan camlar vs. vs. çok dolu enfes bir araç oluyor .

https://www.dogusoto.com.tr/volkswagen-yeni-polo-10-tsi-95-ps-highline-dsg-0a4b4

6 havayastklı var mesela.

R-Line

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2018-polo-r-line-0-km-hayalet-pluscam-tavan-plus-led-xenon-561893272/detay

• Hayırlı uğurlu olsun.

Açıkçası VAG grubunu sıkı sıkıya takip eden biri değilim, ancak 2009-2014 arası o meşhur DSG bunalımını atlatabildilerse (ki yeni gelen araçlarda sorun yüzdesi ciddi miktarlarda düştü demişti Doğuş'ta çalışan bir arkadaşım ama ne kadar doğru bilmiyorum) sıkıntı yok demektir.

Her şeyden ortalama koyarak ideal seviyeyi yakalamaya çalışıyorlar, bunda da başarılılar demek ki sınıflarında benchmark arabalar yapıyorlar, tebrik etmek gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efendizade34

Kazık yemişsin 87 bin liraya b sınıfı koli kadar arac
    Huguli muguli bilmem hocam rahmetli Ciguli vardı onu bilebilirim.

Forumu güzel bir yer yapalım böyle konular keşke hep açılsa hem bilgi sahibi oluruz hemde sonrasında FİKİR sahibi oluruz .

• Hayırlı olsun.

• Güzel bir indirimle ihtiyaçlarınızı karşılayacak güzel bir araba almışsınız.Öncelikle hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin, güle güle binmeyi nasip etsin.

Sizden bağımsız; şu arabanın Kasım 2017 de ilk geldiğinde 70 bin liraydı.Simdi normal kullanıcı 98+6 bin liraya alıyorsa,birkez daha küfür ediyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: The Anonymous

Ne alabilirdi ki o paraya? Üzerine bi 100.000 koyup bmw 1 mi?

Alıntıları Göster
    Herkes istediğini alsın hocam saygı duymak önemli başka biride bunu alır onu inceler foruma yazar bizde eline sağlık hocam deriz tercih meselesi herkesin kendi hayatı en nihayetinde.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-sahibinden-satilik-bmw-116d-580927025/detay

• oneyy1905 kullanıcısına yanıt
    2015 sonrası DSG'ler epey düzeldi deniyordu zaten Polo'da motorlar normal güçte, şanzıman vs. çok zorlanmadan aracı hareket ettiriyor.

Dürüst olmak gerekirse eski Polo'yu hiç sevmedim,2008 sonrası çıkan hiçbir VW'i beğenmedim ama yeni Polo'ya bakınca hafiften 2000'li yıllardaki hallerine dönüyorlar gibi geldi araçlar nihayet farklılaşmaya başladı öyle olunca da benim gibi yumurta kasa "vosvogen" ciler geri dönüyor markaya kendi hatalarından ders çıkarıyorlar.

• 2 hava yastıktılar ile buzdolapçılar neredesiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: AsiretinMarjinalCocugu

Güzel bir indirimle ihtiyaçlarınızı karşılayacak güzel bir araba almışsınız.Öncelikle hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin, güle güle binmeyi nasip etsin.

Sizden bağımsız; şu arabanın Kasım 2017 de ilk geldiğinde 70 bin liraydı.Simdi normal kullanıcı 98+6 bin liraya alıyorsa,birkez daha küfür ediyorum...
    Sağ olun hocam lansman araçları 6 havayastıklıymış,arka kapıdada ek izolasyon fitili var fazladan ikinci el alınacaksa lansman araçlarına bakmak lazım onları 75'ten vermişler şu an opsiyonsuz benim aracı 89'a veriyorlar sigorta ile 90 oluyor 70'e verilenler o arabalar değilmiş.

Kampanyalar iyi baz motor baz Polo araç 70 altına veriyorlar 1 yıl daha böyle gider bence sonra liste fiyatlarına hafif hafif dönerler .

• Panthér kullanıcısına yanıt
    Sağ olun hocam sizin araçta hayırlı olsun.

• JNG9O J kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

2 hava yastıktılar ile buzdolapçılar neredesiniz
    Eski kasalar harbiden benziyor bence bagaj kapağı fln.

Ama bu kasada hele hele GTi versiyon nefes kesici opsiyonlarda Avrupa standartlarında Fiesta hariç Polo kadar güvenlik sistemi sunan araç yok diye biliyorum.

Konuyu kaldırdım.

Konuyu kaldırdım.

Konuyu kaldırdım.

Son fotoğraf Highline'a 6 Comfortline'a 8 bin fazla verilerek alınan R-Line.

• quote:

Orijinalden alıntı: JNG9O

Herkes istediğini alsın hocam saygı duymak önemli başka biride bunu alır onu inceler foruma yazar bizde eline sağlık hocam deriz tercih meselesi herkesin kendi hayatı en nihayetinde.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-sahibinden-satilik-bmw-116d-580927025/detay

Alıntıları Göster
    2012 model 255.000 km'de tavan hariç boyalı. :/

vs

2018 model 0km

:/

• Hayırlı olsun,kazasız belasız kullanın.Güzel incelemenizden sonra,Bir an Polo alasım gelmedi desem yalan olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.