Şimdi Ara

16gb 5s i satıp Sıfır 32 gb 5s almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aralık 2013 tarihinden beri kullandığım 5s gold 16gb telefonumu satıp (₺1600) üzerine 400 lira ekleyip Sıfır 5s gold 32gb telefon almak gibi bir fikrim var. Görüşleriniz ne olur yardımcı olursanız sevinirim.

Sebep olarak;
    - bataryası yeni olucak
    -Hafıza artmış olucak
    - yurt dışından aldığım için garantisi Aralık Ayında bitiyor. Yeni telefonu TR apple Store dan alacağım için 2 yıl garantili telefonum olucak ve 6 serisini almak istemiyorum.
    Not: iPhone 6 ve 6+ hem Pahalı hemde hiç çekici gelmedi bana o Yüzden 7 ye kadar beklemek istiyorum...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Fena fikir değilmiş bende mi yapsam öyle.
  • O fiyata kime verebileceksiniz?

• 1400'e belki satarsın. Apple Türkiye garantli sıfır 5S havaleyle 1871 TL. Garantisiz telefonu 1600'e mümkün değil satamazsın. Türkiye çıkışlı olsaydı bile 1550 ancak ederdi.

• 1600 lira istiyosun bide üstüne cihaz yurt dışı iyimiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gopgop -- 24 Eylül 2014; 23:23:52 >
  • 1600'e mi satacaksınız? Yurt dışı cihazını. Az mantık yahu. Garantili Türkiye cihazı bile en fazla 1500'e gidiyor. Sıfırı zaten Apple garantili 1850 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 24 Eylül 2014; 23:30:29 >
  • satamazsın o fiyata
  • sen onu 1600 e Allahın kuluna satamassın dostum
  • Ben 1400'e ancak verdim. 3 aylık telefondu, sıfırdan farksız, yurtdışı. Telefoncu tanıdıktı, daha yukarı fiyata satman mümkün değil dedi. Doğrudan kullanıcısını bulursan belki 1500'e verirsin. 6 siparişini de verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slazenger -- 25 Eylül 2014; 0:00:31 >
  • Ikinci el fiyatları konusunda tecrübesizim kusura bakmayın :( umarım satacağım kişi de benim gibi tecrübesiz olur 😝. Fakat benim asıl Öğrenmek istediğim şey fikrim hakkındaki düşünceleriniz. 32 gb yeni 5s e Geçmek ne kadar mantıklı olur sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: albaypasa

Ikinci el fiyatları konusunda tecrübesizim kusura bakmayın :( umarım satacağım kişi de benim gibi tecrübesiz olur 😝. Fakat benim asıl Öğrenmek istediğim şey fikrim hakkındaki düşünceleriniz. 32 gb yeni 5s e Geçmek ne kadar mantıklı olur sizce?

2 sene garantili cihazı 1870'e alabilecekken, senin neredeyse garantisi bitmiş cihazı 1600'e alacaklar öyle mi? 1400 32lik cihaza verilir bu sıralar, senin cihaz 1300 bile etmez, telefoncuya satarsan yandın, 100-200 daha düş.
  • Hocam düşünceniz mantıklı Hafıza yetmiyorsa tabi ki hem tr garantisi olucak yeni telefon olması da çok iyi elinizde ki telefonu 1600 e okumazlar ben daha dün sabah 1500 e gold 16 aldım 2 aylık Turkcell cihazı fiyatları öldürme gibi bir çabam yok ki bunda bir çıkarım da yok zaten ama ederi o değil bilginize 400 fen fazla koyarsın üzerine değer mi 32 gb İcin tartışılır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1200 vereyim ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: albaypasa

Ikinci el fiyatları konusunda tecrübesizim kusura bakmayın :( umarım satacağım kişi de benim gibi tecrübesiz olur 😝. Fakat benim asıl Öğrenmek istediğim şey fikrim hakkındaki düşünceleriniz. 32 gb yeni 5s e Geçmek ne kadar mantıklı olur sizce?

32'liği de yurtdışından alacaksan ve cebinden 200-300 TL'den fazla para çıkmayacaksa mantıklı tabii ki. Hem kapasite iki katına çıkacak hem de sıfır telefona geçmiş olacaksın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.