Şimdi Ara

169 TL James Donkey 712 Siyah 7.1 Surround RGB Gaming Kulaklık Neodimyum 50mm Sürücüler 112dB Hassas (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
2
Favori
4.497
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu ürünlerin aynısından markalar üç beş makyaj yaptırıp yaptırıp markalarının adını logosunu bastırıp satıyorlar, piyasa iyice çöp doldu. A kalite marka/model ürünler olmadığı sürece asla usb girişli kulaklık almam, hepsi leş gibi. Ancak bütçesi düşük olanlar için maalesef daha iyi seçenekler de bulunmuyor malum ülkemizin ekonomisi ve döviz durumundan dolayı.
  • exclbr kullanıcısına yanıt
    Saolun. 144e geldi. Maximum genc karta sonradan taksitlendirme kampanyasiyla faizsiz 6ya böldüm. Kargolamislar deneme yapar yazarim tekrardan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kulaklık geldi,teslim aldım.

konu için bu kadar yazmaya gerek yokmuş.99 liralık kulaklığa göre gayet iyi.
  • kulaklık geldi, teslim aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Of Earth -- 6 Nisan 2020; 3:32:48 >
  • kulaklık ses olarak tatmni ediyor mıkrofonuda is gorur fakat ilginc olan suki müzik en kısada bile olsa mikrofona gidiyor buna cözüm yok galiba. Ben arkadaslarla öyle cok oyun oynayan biri degilim genelde solo takıldıgım icin kullanırım sorun olmaz. Hatta sees seviyesi 4 6 gibi kullanıyorum suanlık gene yeterli gibi duruyor benım ıcın bu ses seviyelerinde ses cok dısarı da gitmiyor.

Yazılımı kurdum kurcaladım cok kötü degil en azından yazılımı yapmaları hos olmus diyelim.

144tl icin güzel mıkrofona ses gitme olmasa harika olurdu diyebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 26 Mart 2020; 15:27:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

Bazi kisiler bu model.icin ses 0deyken arka planda tiss diye ses var demis. Sizde var mi acaba bu ses ? Birde ses yalitimi nasil ?
    Siz bunu nerede okudunuz? Ben aldım birebir aynı sorunu yaşıyorum. Siz yaşıyor musunuz? Konuya gelin isterseniz:
    https://forum.donanimhaber.com/james-donkey-712-kulaklik-sorunlari--145131151

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.