Şimdi Ara

169 TL James Donkey 712 Siyah 7.1 Surround RGB Gaming Kulaklık Neodimyum 50mm Sürücüler 112dB Hassas (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
2
Favori
4.497
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende suan ayni kullaklıgı kullaniyorum cok memnunum arkadaslar 4 5 saat takılı kalsada agrı yapmiyor.
  • aldım gitti. Umarım dediğiniz gibi çıkar:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

usb'li kulaklık alınmaz, elinizdeki ses kartının önemi kalmıyor devreden çıkıyor kendi çipini kullanıyor. alc 1220 veya creative z gibi kart sahipleri bunu bilsinler, usb ile taktığınız kulaklık kendi çipini kullanır.

analog giriş ile kartınıza bağlamalısınız.
    yine boş bir mesaj... Ses kartına sahip kişi bu farkı biliyordur merak etme. 169 TL ye kulaklık+mikrofon alacak birine usb li almayın ses kartı ve jack girişli kulaklık alın demek "hyundai i30 a ne gerek var bmw 740 almak varken" demekten farkı yok... aferin paran var alkış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guhong01 -- 24 Mart 2020; 13:23:26 >
  • Alacak arkadaşlar yeni üyelik açıp alsınlar 150/25 le 145 tl ye geliyor oldukça uygun fiyatı. İncehesap tan arkadaşıma almıştık memnun kendisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ciom92 kullanıcısına yanıt
    250/25 vermiyor mu yeni hesap ?

• masterap M kullanıcısına yanıt
    Öyleydi hocam fakat bugün 150/25 olarak güncellediler ,heralde alışveriş olmayınca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciom92 -- 24 Mart 2020; 14:59:20 >
  • aldık bakalım umarım idare eder sadece cs go için aldım
  • Az daha pahali olup kablosuz olsa tadindan yenmezdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

yine boş bir mesaj... Ses kartına sahip kişi bu farkı biliyordur merak etme. 169 TL ye kulaklık+mikrofon alacak birine usb li almayın ses kartı ve jack girişli kulaklık alın demek "hyundai i30 a ne gerek var bmw 740 almak varken" demekten farkı yok... aferin paran var alkış...

Alıntıları Göster
    bilmeyen çok insan var.

şöyle diyim bu kulaklığın zaten maliyeti 100-150tl vardır sürücüsü plastiği kulaklığı, ses çipinin hassasiyeti, desibeli kondansatörü var mı yok mu o ufacık şeyde belli değil.
    giriş seviyesindeki anakartlarda bile daha iyi çip olduğuna eminim, hele alc 1220 gibi 100db üstü güzel onboard kart sahipleri hiç bilmezler.

evet belki creative z gibi bir kartı olan bilebilir yine de yazmanın sakıncası yok. sanal 7.1 hiçbir zaman oyunlarda gerçek 7.1 gibi çalışmaz normal sterio kullansanız daha iyi ses kasarsınız. bu sanal 7.1 kandırmacasına aldanan çok, bir sürü yazılım ile analog girişli kulaklıklarınızı da surround hale getirebilirsiniz.

ne olursa olsun usb girişli hiçbir kulaklığı önermem, yarın bir gün telefona falan da takma ihtimaliniz olur belli olmaz ses kartı alırsınız vs vs.

yine de bu benim görüşümdür, forum görüşleri dile getirmek için var.

• Ciom92 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam ben de siparis gectim :)

• 119 TL ye 710 modelini yanındada a 40 TL lik başka bir ihtiyacımı sipariş verdim.

Mobil uygulama 150 /25 kampanyası ile kulaklık 100 TL nin altına geldi
  • masterap M kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın hocam.

• 144 tl'den verdim siparişi. Çok teşekkür ediyorum.
  • exclbr kullanıcısına yanıt
    Bazi kisiler bu model.icin ses 0deyken arka planda tiss diye ses var demis. Sizde var mi acaba bu ses ? Birde ses yalitimi nasil ?

• malüm sitenin elinde kalanları hb üzerinden satma çabaları tavsiye etmiyorum almayın bana fark etmez 20 liralık kulaklıkta işimi görüyor derseniz o zaman alın james donkey'in bir ürünü yokki iyi olsun bir kere arkadaşım aldı 4 dklık şarkıyı dinlemekten iğrendim aferim sana harika ürün almışsın dedim. herhalde yalandan gecelerle satılamayacağını anladılar sonunda bide burdan deneyelim dediler.
  • ResistibiLiTy kullanıcısına yanıt
    tek nefeste okudum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

Bazi kisiler bu model.icin ses 0deyken arka planda tiss diye ses var demis. Sizde var mi acaba bu ses ? Birde ses yalitimi nasil ?
    Tiz ses duymadım ama belki vardır,ses yalıtımı malesef pek iyi değil .
  • exclbr kullanıcısına yanıt
    Aldim bakalim bu fiyat bandinda çok yüksek beklentiye girmeye gerek yok ama tiz sesi sorunmus sorunsuz iade eden olmus sordum. O olmasin yeterli benim için. Teşekkürler yarin elime ulasir aksilik olmazsa dener yazarim buraya.

• quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

Aldim bakalim bu fiyat bandinda çok yüksek beklentiye girmeye gerek yok ama tiz sesi sorunmus sorunsuz iade eden olmus sordum. O olmasin yeterli benim için. Teşekkürler yarin elime ulasir aksilik olmazsa dener yazarim buraya.
    Hayırlı olsun hocam,kuponla sanırım daha uyguna geliyordu,bu fiyata bu performans fena değil iyi sayılır. Güle güle kullanın.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.