Şimdi Ara

1629 TL ye Xiaomi mi 8 lite (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
8.097
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • fiyatın geçerli olduğu modeli başlıkta yazın, 64-128 GB olanı var
  • bu fiyata 128 olacağını sanmıyorum 64 ise sıcak değildir hep o fiyatlarda değil miydi zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion20

fiyatın geçerli olduğu modeli başlıkta yazın, 64-128 GB olanı var
    64
    1629 TL ye Xiaomi mi 8 lite

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 128 gb olsa alırdım ,
  • ben fiyattan anladım ama insan bi heyecan yapıyor 128 diye başlık düzeltilmeli 64 diye eklensin
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    telefon la alakali olmadığını biliyorum tamamen yazilimla alakali birsey ve ben iphone kullanirken olmadığı için bu cihazda bunlari yapabilmek büyük bir artı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben 1669 a gittigidiyor dan aldım, 100 tl de chip para aldım...1 haftadır elimde gayet de memnunum..
  • Hangi mağazalarda var görebilen varmı?
  • Geçen Hafta GG'den 1547 TL ye alışveriş kredisi ile 3 taksitte aldım , Vodafone da sorun yaşattı dün baya bir ama şu an bir sıkıntısı yok. Pil Tüm günü yoğun kullanımda rahat çıkarıyor. Ama çentik ile ilgili bir takım BUG'lar var sanırım onlar giderilir. Whatsapp durum da oluyor hata.
  • iyi fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gogol1903 -- 15 Mart 2019; 11:39:37 >
  • link yokmu
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Köylerde filan telekom da az çekiyor 4g görmez 800 mhz yoksa telekomda bende öyleydi.

• dün iphone 6 mı satıp bu telefona geçiş yaptım. bir günlük izlenimimi ifade edecek olursa muhteşem diyebilirim.

• Bu fiyata bulunmuyor artık varsa migrosta bulabilen yazabilir mi?
  • Ankara'da hicbir Migros ta yok. Bir subede 3 stok gözüküyordu. 25 km gittim. Servisteki telefonlar stokta gozukuyormus.

• Bu telefonun fiyatına ne oldu böyle arkadaşlar dolarda fırlamadı niye böyle %50 zam geldi resmen ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarık06

Bu telefonun fiyatına ne oldu böyle arkadaşlar dolarda fırlamadı niye böyle %50 zam geldi resmen ?
    Xiaomi ben büyük marka oldum artık demek istiyor, Ayfonla Samsungla yarisiyorum diyor. Kendisini dev aynasında görüyor. Ya da bizim Türkiye'deki uyanıklar kısa yoldan zengin olma peşinde.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.