Şimdi Ara

1519₺/1769₺ Xiaomi Mi A3/6.09'S.AMOLED/Snpdrgn 665/4GB/48MP(IMX582)-32MP(S5KGD1)/4030mAh/UFS 2.1 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
4
Favori
36.375
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bankaya ve Trendyol kayıt oluşturduk. Fakat hırsız var ortada ve bu kişi işlediği suçun cezasını çekmeli. Bu tip durumlar da para iadeni aldıysan uğraşma filan denir hep,bence para iadesi almak yetmez bu kişi hukuk karşısında cezasını çekmeli. Ayrıca Trendyol firmasının da güvenlik zaafiyeti nedeniyle cezalandırılması gerekir. Böyle bir açık ve zafiyetin açıklaması yapılamaz. Cezasını neden sadece ben çekiyorum. Hesabım uçtu, elite hesap sildiler şu anda. Para iadesini bekliyorum. Tüm kartlarımı internet vs alışverişe kapattım. Psikolojik olarak insanı tedirgin eden bir durum. Lütfen sizde dikkat ediniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Gsmarena testinin aksine Teknoseyir de 540nit çıkmıştı parlaklık. Güncelleme ile çözmüşler sanırım.
    Android one'ın HBM'yi limitlediği tespit edilmiş. Çözmüş olmaları telefonu daha da alınabilir kılmış. Bu fiyat seegmentinde UFS 2.1'e sahip başka telefon da yok sanırım. Aşağıdaki uygulama da bu değerlere ulaşmanızı sağlıyor:
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gmb.brightswitch&gl=ES

1519₺/1769₺ Xiaomi Mi A3/6.09"S.AMOLED/Snpdrgn 665/4GB/48MP(IMX582)-32MP(S5KGD1)/4030mAh/UFS 2.1
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• cohannan kullanıcısına yanıt
    Bence de ama o ekran çözünürlüğü cidden sırıtıyor, onun dışında a50 vs yerine rahat rahat tercih edilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Bilemiyorum. Parlaklık sorun değil ki çözülsün belkide yazılımsal kilitleri açmışlardır. 540 nit çoğu cihazda olmayan yüksek bir seviye çünkü. Parlaklık sorununu geçsek bile android one problemi var. Kullananların çoğu memnun değil her şey eksik diyorlar.

• Xiaomi nin android one ı miui ye göre bayağı sıkıntılı, ona katılıyorum. Gcam e tam destek bile yok 🤯

• Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Redmi note 8 beklemek şuan en mantıklısı. Çünkü oda mi a3 fiyatından gelmesi lazım. Mi a3 fiyatına redmi note 8 gelir artık çünkü mi a3 250 euroydu.

• Şuan 155(Çin)/175(ABD) dolar civarı olması lazım mi A3 ün. Umarım düz note 8 de 2000 altına çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

Bilemiyorum. Parlaklık sorun değil ki çözülsün belkide yazılımsal kilitleri açmışlardır. 540 nit çoğu cihazda olmayan yüksek bir seviye çünkü. Parlaklık sorununu geçsek bile android one problemi var. Kullananların çoğu memnun değil her şey eksik diyorlar.
    Android One bir problem değil fakat onun da alternatifi var:
    https://forum.xda-developers.com/mi-a3/development/rom-pixel-experience-t3975343

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

Redmi note 8 beklemek şuan en mantıklısı. Çünkü oda mi a3 fiyatından gelmesi lazım. Mi a3 fiyatına redmi note 8 gelir artık çünkü mi a3 250 euroydu.
    Geldi yalnız IPS ekran, ön kamera daha kötü.
    https://www.trendyol.com/xiaomi/redmi-note-8-64gb-beyaz-cep-telefonu-ithalatci-garantili-turkiye-de-ilk-kez-ve-sadece-trendyol-da-p-31759727

Detaylı özellikler:https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-xiaomi-redmi-note-8-global
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• cohannan kullanıcısına yanıt
    Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    İphone kullandım yıllarca hala da kullanıyorum. Hiç jailbreak yapmadım aynı şeyi android de de yapmam. O yüzden benim gibi düşünen kullanıcılar için android one sıkıntılı.

Mi A3'ün ön kamerası tabi daha iyi olabilir. Ön kamera ve ekran harici ciddi farkları yok zaten.

@Led Zeppelin

Mi A3 nasıl 2400 den çıkıp 1800 e düştüyse aynı çakallığı redmi note 8 de de yapacaklardır. Redmi note 8 pro mi a3 fiyatından gelir. Redmi note 8 de herhalde 50 euro daha ucuzdu 2000-2100 olabilir. 2000 e redmi note 8, 2400 e redmi note 8 pro, 2700 e mi 9t en iyi fiyat performans cihazlar. Hangisini almak lazım cidden kararsız kalır insan :) Ben Mi 9t ye daha yakınım snapdragon 730 ve daha şık tasarıma sahip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnrcm

Bankaya ve Trendyol kayıt oluşturduk. Fakat hırsız var ortada ve bu kişi işlediği suçun cezasını çekmeli. Bu tip durumlar da para iadeni aldıysan uğraşma filan denir hep,bence para iadesi almak yetmez bu kişi hukuk karşısında cezasını çekmeli. Ayrıca Trendyol firmasının da güvenlik zaafiyeti nedeniyle cezalandırılması gerekir. Böyle bir açık ve zafiyetin açıklaması yapılamaz. Cezasını neden sadece ben çekiyorum. Hesabım uçtu, elite hesap sildiler şu anda. Para iadesini bekliyorum. Tüm kartlarımı internet vs alışverişe kapattım. Psikolojik olarak insanı tedirgin eden bir durum. Lütfen sizde dikkat ediniz.
    Malesef oluyor böyle şeyler. Haberlerde görüyorsun. Burası..... Cumhuriyeti. Ama sonuna kadar haklısınız. Yapanın yanına kalmamalı.

• quote:

Arkadaşlar Trendyol a lütfen dikkat ediniz. Dün kaydetmedigimiz halde kredi kartımdan 313tl lik işlem yapıldı. Hesabım çalındı. Mail adresi herşey değişti. Trendyol bununla ilgili kılını kıpırdatmıyor işlem iptal edildi ama ortada bir hırsız var ve Trendyol bana hırsızın bilgilerini vermiyor, vermemek için kırk takla atıyor yok yasak, yok kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında vs. vs. deniyor sadece yazık diyorum. Lütfen dikkatli alışveriş yapın. Hatta arayın çağrı merkezini 4 sonra 1 "bilginiz dışında yapılan işlemi bildirmek için 1e basın" diyor. Bu gibi olaylar Trendyol için çok normal ve doğal bir durum demekki. Dikkat ediniz.
    aynısı başıma geldi. şuan uğraşıyorum dünden beri. Trendyol hala ulaşacak iptal edecek vs. buradan alışveriş yapmamak artık en iyisi.

• melmur M kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. 48 saat bitti gitti. Müşteri hizmetleri ne aradı ne mail attı. Çok ama çok kötü bir websitesi gerçekten.burada siteyi kullanacak arkadaşları uyarmak istedim.kimsenin canı durduk yere sıkılmasın.

• quote:

Geçmiş olsun. 48 saat bitti gitti. Müşteri hizmetleri ne aradı ne mail attı. Çok ama çok kötü bir websitesi gerçekten.burada siteyi kullanacak arkadaşları uyarmak istedim.kimsenin canı durduk yere sıkılmasın.
    arıyorum sürekli dönüş yapacağız diye sürekli bekletiyorlar. çok ilginç firma gerçekten. buna neden olanların çoluk çocuğundan çıksın inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Geldi yalnız IPS ekran, ön kamera daha kötü.
    https://www.trendyol.com/xiaomi/redmi-note-8-64gb-beyaz-cep-telefonu-ithalatci-garantili-turkiye-de-ilk-kez-ve-sadece-trendyol-da-p-31759727

Detaylı özellikler:https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-xiaomi-redmi-note-8-global

Alıntıları Göster
    Telefon çok ağır üstelik sd665 var bu fiyatada alınabilirliği sorgulanmalı,160gr bir telefon için max ağırşık olmalı zorlasan 170gr

• cnrcm kullanıcısına yanıt
    Vakit kaybetmeden elinizdeki belgelerle savcılığa gitmelisiniz.

• Çözünürlüğü dışında güzel ürün

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Anonim A.Ş A kullanıcısına yanıt
    Iphone XR'ın da çözünürlüğü düşük. Bu avuç içi kadar ekranlardaki düşük çözünülürlük sizi üzmesin. Keşke hepsinin çözünürlüğü düşük olsa da bataryası iyi gitse...
  • Şimdi sipariş verdim. Hep iphone kullanan biri olarak inşallah pişman olmam.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.