Şimdi Ara

1600tl ye 2012 13' mac air alinir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar 1600tl 'e macbook air buldum 2012 model. 13 inc lik. i5 3. nesilden var 4gb ram 128gb ssd felan var. pil durumu iyiymis. sadece ama sadece web de surf yapmak yada office programi ihtiyacimi karsilar mi? bu paraya alacagim windows cihazlar cok agir ve buyuk. ilk mac deneyimim olacak, fiyat uygun mudur? tesekkurler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Karşılar. Fiyat 1400 yapabilirseniz muazzam olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: expressimo

Karşılar. Fiyat 1400 yapabilirseniz muazzam olur.

hocam taksitle alacagimda o yuzden 1600 uygun benim icin. piyasaya baktigimda adamlar c2d islemcili 2 rami olan makineye 1300 fiyat cekmisler. birde fiyati 1750 civarindan indirdim zaten. kargo vs de dahil 1600 tl ye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-60C9D430E -- 10 Temmuz 2017; 16:41:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyleyse hayırlı olsun.

• İyiymiş alınır
  • aldım arkadaşlar. ciddi anlamda mükemmel bir makineymiş. keşke dah önce alsaymışım. yorumlar için teşekkürler.
  • 5 yillik pc eger watla usa ya giden tanidik falan olsaydi ebayden alinirdi 400 $ canavar ve oldukca temiz cihazlar var. Ama olmus bitmis

• quote:

Orijinalden alıntı: tesbihcekenhoroz

5 yillik pc eger watla usa ya giden tanidik falan olsaydi ebayden alinirdi 400 $ canavar ve oldukca temiz cihazlar var. Ama olmus bitmis

us e giden tanıdık olsa bu makineyi değil touchbar lı pro alırdım hocam emin ol. bu da işimi görür umarım.
  • Okadar para vermek anlamsiz geliyo bana. Mac aldim ve 2.el almistim gayette memnun kalmistim sifirinin 4 te 1i fiyatina. Umarim sizde memnun kalirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: tesbihcekenhoroz

Okadar para vermek anlamsiz geliyo bana. Mac aldim ve 2.el almistim gayette memnun kalmistim sifirinin 4 te 1i fiyatina. Umarim sizde memnun kalirsiniz.

teşekkür ederim hocam. benimde ilk mac im olacak. ilk izlenimim olumlu. bu fiyata alacağım laptoplar i5 6. nesil olur en fazla. dahili birde ekran kartı olur. ama bu 2 şey benim için çokta önemli değil. önemli olan web de keyifli bir kullanım sunması ve hafif portatif olmasıydı. bunu da yapabildiğine göre sorun yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.