Şimdi Ara

1600 TL'YE KADAR TELEFON TAVSİYESİ !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, öncelikle telefonu nisan ayının 4'ü veya 5'i gibi alıcam.. şimdi niye yazıyosun ozaman diyecekler olucak, bayadır telefon arıyorum kafam baya bi karıştı oyüzden sizlerdende tavsiye alıp karar verip ayın 5 i gibi o cihazı direk almak istiyorum incelemelerine filan baktıktan kafama uyduktan sonra tabi.. Şimdi;

- Telefonu kalın sevmem asla inceler daha çok hoşuma gidiyor max 7mm,7.3mm falan olsun yani
    - İşlemcisi orta segmente göre iyi olsun oyun oynarım internete girerim baya
    - Ön,Arka Kameraları iyi olsun.
    - Ekran Boyutu Max 5.5 olsun ( 5.2 filan daha çok hoşuma gidiyor )
    - Arkası plastik olmasın.
    - Parmak izi okuyucusu olsun.
    - Pili 1 günü çıkarsın yeterli..
    - İthalatçı Garantili önermeyin!!

Böyle Arkadaşlar Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim Her Türlü Tavsiyeye Açığım Teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Salwadore -- 17 Mart 2017; 23:54:28 >

• Xperia x tüm kriterlerinize uyuyor.

Kronik sorun da yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Kvnç kullanıcısına yanıt
    ya aklımın bi köşesinde var ama x konusunda bayaa bi kararsızım bi türlü ısınamadım
  • neyine ısınamadinız hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lenovo p2 yada nova plus.

Ama ith. onermeyin dediginiz icin telefonlar kisitli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Kvnç

neyine ısınamadinız hocam?

usta 1.si 5 inç hadi diyelim tamam 5 inç olsunda 7.9mm biraz kalın ve alt üst çerçevelerde kalın yani bunlar soğutuyor beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Uzumaki Naruto-

Lenovo p2 yada nova plus.

Ama ith. onermeyin dediginiz icin telefonlar kisitli.

novaya bakıyorum.. p2 nin tamam bataryası iyide 5.5 bi ekran olarak kalın ve baya bi büyük duruyo p2yi geç usta :)
  • hmm kağıt üstündeki tasarım özelliklerine takıldıniz yani. Bence bir yerde telefonu bir elinize alın. Elde tutuşunun ve tasarımın ne kadar şık olduğunu görebilirsiniz. Ama beğenmezseniz zenfone 3 ve p2 gibi telefonlara bakın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Kvnç

hmm kağıt üstündeki tasarım özelliklerine takıldıniz yani. Bence bir yerde telefonu bir elinize alın. Elde tutuşunun ve tasarımın ne kadar şık olduğunu görebilirsiniz. Ama beğenmezseniz zenfone 3 ve p2 gibi telefonlara bakın.

1 kaç kere elime almıştım ama hiç birşey hatırlamıyorum birdaha bakıcam =)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.