Şimdi Ara

1600 TL altına fiyat / performans odaklı sistem topluyoruz (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
2
Favori
2.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Abs (Ara Beni Sahildeyim)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G4560 hb'de 240 olmuş, ihtiyacı olan varsa baksın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iron Mask

Ne diyelim Mahmut mu diyelim
    Sanki memlekette 2002 den beri her şeyin sorumlusu başkası ?
    İyi hadi senin hatırına "Müslüman Demokrat Parti" diyelim
    He bi siz adamsınız zaten başkası değil

Ulan 99 depremi için mağdur olanlara toplanan parayla memur maası odeyen hukumet zamanındamı hersey ucuzdu çözemedim?

Arkadaşlar fakir ulkelere giderseniz arz talep eğrisini farklı yerde görürsünüz burda 1000 usd bosnada 750 usd aynı pc.adam 750 yi ayarlamasa 600 e dusurur gene tukettirir. kapitalizm için önemli olan elindekini almaktır seni tüketim için programlamak en buyuk emelidir. 2002 de emsal 500 usd olabilir ama 500 usd sini kaç kişi pc için ayırabilirdi. O zaman da ötv ve KDV vardı şimdi de var. Son zamanlarda neredeyse aynı sisteme sahip samsung s8 800 usd mi6 350 usd ye cıktı adamlar kaçtan cakarsa burda takım olup arz talebi aşağılara çekecek olan bizleriz baskasi değil..

• Vay arkadaş sistem toplama konusuna girdik ama onu bile siyasete çekmişsiniz valla tebrik ediyorum sizi.

Sistemi beğendim, fiyatına göre oldukça iyi duruyor, bu sistemin render gücü nasıldır acaba yorum yapabilecek var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangaetemo -- 26 Nisan 2017; 0:42:58 >
  • cakalll kullanıcısına yanıt
    Fark etmez şimdi de haksız toplanan deli dumrul vergileriyle siz akpli memurların maaşları ödeniyor
    Bana göre değişen bişey yok
    İyi bişeyler anlatmaya çalışmışsın ama kısmen anlaşılıyor
    Bloklar geçerim seni kardeşim
    Vaktimi harcayamam

Edit: imla

Şuraya da yeni türkiyeden 3 manzara koyalım 15 yılın sonucu partinizin bizi getirdiği nokta görülsün :

http://www.hurriyet.com.tr/istanbulun-gobeginde-alt-gecitte-korkunc-olay-40437350

http://www.sozcu.com.tr/2017/dunya/son-dakika-ve-avrupa-turkiye-hakkindaki-kritik-kararini-verdi-1814299/

http://www.haberatlantis.com/erdoganzarrab-babamin-oglu-degilbenim-vatandasim9709-9709.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iron Mask -- 26 Nisan 2017; 1:52:0 >

• şimdi akp falan demişsinizde 2011 de kim vardı acaba başta ? chp mi vardı ? Hayır akp vardı yine ama siz o zamanda laf ediyordunuz akp ye. yok iltica hareketlendi yok gezi bilmem ne... İki dakika dürüst olun ya
  • Düşük bütçeli sistem rehberi güzel ama bu sistemin nasıl bir performans sunacağının gösterilmesi lazım. Bende listerim en ucuz f/p parçaları.
  • güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iron Mask

Fark etmez şimdi de haksız toplanan deli dumrul vergileriyle siz akpli memurların maaşları ödeniyor
    Bana göre değişen bişey yok
    İyi bişeyler anlatmaya çalışmışsın ama kısmen anlaşılıyor
    Bloklar geçerim seni kardeşim
    Vaktimi harcayamam

Edit: imla

Şuraya da yeni türkiyeden 3 manzara koyalım 15 yılın sonucu partinizin bizi getirdiği nokta görülsün :

http://www.hurriyet.com.tr/istanbulun-gobeginde-alt-gecitte-korkunc-olay-40437350

http://www.sozcu.com.tr/2017/dunya/son-dakika-ve-avrupa-turkiye-hakkindaki-kritik-kararini-verdi-1814299/

http://www.haberatlantis.com/erdoganzarrab-babamin-oglu-degilbenim-vatandasim9709-9709.html

Komedisiniz arkadaş ozamanlar, 2001 öncesi ya sen bu ülkede yaşamıyordun, ya ağzın daha süt kokuyodu haberin yoktu hiçbirşeyden, ya daha doğmamıştın, ya çok safsın, ya da artık sen tam bir bağnaz fitneci ve kendinden olmayanı ötekileştiren cahilsin.

• bu sistemi alacağınıza aynı paraya 2.el bundan daha iyi sistem toplarsınız.
  • Wi Fi kullanıcısına yanıt
    Herkes kötü ve rezil, düzgün ve iyi olan sadece sizsiniz zaten. Bayılıyorum kendinizi farklı bir yere koyma huyunuza. Ülke tamamıyla size kalsa Yemen'den farkı olmaz, en büyük hastalık sizsiniz bölücülerden sonra, yararınız asla olmadı. Algılarınızı kapatıp nasıl yaşadığınızı merak ediyorum. Forum iktidar taraftarlarının kendilerini kanıtlama platformu oldu resmen. Konuya gelecek olursak iyi sistem oluşturmak hayal artık, insanların rahat yaşaması bu topraklara ters geliyor daima.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wacom Intuos -- 26 Nisan 2017; 12:23:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smd

Vay arkadaş sistem toplama konusuna girdik ama onu bile siyasete çekmişsiniz valla tebrik ediyorum sizi.

Sistemi beğendim, fiyatına göre oldukça iyi duruyor, bu sistemin render gücü nasıldır acaba yorum yapabilecek var mı?

Render gücü işlemci ve ram'e bağlı diye biliyorum. Bu sistemde ram gayet yeterli olsa da işlemci olarak daha iyisi tercih edilmeli.
  • quote:

Vay arkadaş sistem toplama konusuna girdik ama onu bile siyasete çekmişsiniz valla tebrik ediyorum sizi.

Bu sistemde render alacaksanız bolca vaktiniz olması gerekli. Misal sistemi rendera bırakırsınız çayı demlersiniz üzerine birde TV programı halledersiniz, sonra arada bir bakarsınız renderin durumuna.

Eğer renderdan kastınız , iç mekan sahnesi filansa bu tip sistemler fevkalade yararsız olur. Yeni nesil Ryzenlere bakmak lazım. Birdahaki önerilerimizi takipte kalın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chris Brown

quote:

Bu sistemde render alacaksanız bolca vaktiniz olması gerekli. Misal sistemi rendera bırakırsınız çayı demlersiniz üzerine birde TV programı halledersiniz, sonra arada bir bakarsınız renderin durumuna.

Eğer renderdan kastınız , iç mekan sahnesi filansa bu tip sistemler fevkalade yararsız olur. Yeni nesil Ryzenlere bakmak lazım. Birdahaki önerilerimizi takipte kalın

Teşekkürler yorumunuz için, aslında 1 sene falan idare edecek bir sistem istiyordum. Kendi sistemim fena değil ancak 8 senelik ve neredeyse her parçası değişti çok karman çorman bir hale büründü o yüzden bu tarz bir sistem alıp seneye de Ryzenlı bir sistem düşünüyordum. Render için pek iyi değil diyorsanız şimdilik ikinci el bir şeyler bakayım seneye Ryzen ile akarız. Sistemlerinizi takipteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangaetemo -- 26 Nisan 2017; 13:13:11 >

• sadhin S kullanıcısına yanıt
    Hadi ordan yobaz orada ışıdçılar ve tarikatlarla yaşa işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: tctstcts

quote:

Orijinalden alıntı: neutumn

2011 yılında 1600 liraya i7 7700K ve 1080 Ti'lık sistem kurulurdu. Nereden nereye...

Ya yalan konuşuyorsun hacı yada piyasadan haberin yok şuanda avrupada i7 7700k 380 euro gtx1080ti 830 euro eder 1200 euro 2011 de kur 2.30 du 2.30×1200=2760 tl sadece işlemci ve ekran kartının fiyatı bu geri kalan parçalarla fiyatı hesapla gel işiniz gücünüz şeytanlik fesatlik biraz dürüst olun

Kafalar pırıl pırıl yine.Avrupada yaşayan adam euro kazanır euro harcar.Avrupa fiyatını tl ye çevirerek bir yere varamazsın.1300 euro asgari ücret alan adam 1 aylık maaşı ile bu bileşenleri alabilirken ( i7 7700k ve 1080ti) bizde kaç ay çalışman gerektiğini söylememe gerek yok heralde.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdem3113

quote:

Orijinalden alıntı: tctstcts

quote:

Orijinalden alıntı: neutumn

2011 yılında 1600 liraya i7 7700K ve 1080 Ti'lık sistem kurulurdu. Nereden nereye...

Ya yalan konuşuyorsun hacı yada piyasadan haberin yok şuanda avrupada i7 7700k 380 euro gtx1080ti 830 euro eder 1200 euro 2011 de kur 2.30 du 2.30×1200=2760 tl sadece işlemci ve ekran kartının fiyatı bu geri kalan parçalarla fiyatı hesapla gel işiniz gücünüz şeytanlik fesatlik biraz dürüst olun

Kafalar pırıl pırıl yine.Avrupada yaşayan adam euro kazanır euro harcar.Avrupa fiyatını tl ye çevirerek bir yere varamazsın.1300 euro asgari ücret alan adam 1 aylık maaşı ile bu bileşenleri alabilirken ( i7 7700k ve 1080ti) bizde kaç ay çalışman gerektiğini söylememe gerek yok heralde.

Açken ben ben değilmişim

• Fiyatına göre profesyonel kullanim disinda uyumlu ve yeterli bir sistem olmuş, kasa psu haric. Corsair in en ucuz 450w psu su ve en ucuz önde 1 arkada 1 fan delikli herhangi bir kasa tercih ederdim. Kaldı ki 1600 tl maaş alamayan jnsanlarla dolu ülkem yoksukluk bu çağın insanlık adına yüz karası durumunda.

• Gtx 1050ti 4gb 1080p icin daha iyi bir secim olcaktir.

300wattli sistemede gider.

• servis elemanı istediğiniz kadar hızlı, aşçınız istediğiniz kadar usta olsun...
    fırın yavaş pişiriyorsa müşteri çoğalınca tıkanırsın. Ölüyü dirilten ssd imkanı varken HDD'yi hayal bile etmem.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.