Şimdi Ara

160 gb ve 200 gb onerısı lazım yardımcı olurmusunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 160 gb veya 200 gb hdd alacagım elımdekı 120 gb seagate 8 mb cache lıyı arkadasa vercem...
    marka model olarak ne alayım sızce.sata olmayacak

• SAMSUNG al.www.mavibilgisayar.com dan tam modeline bakabilirsin...
  • Öncelikle seagate daha sonra samsung olabilir diyorum. Sata almayacaksan bu ayki chip dergisinde 160 gb seagate fiyat/performans bakımından birinciydi. Ama samsunglarda çok sessiz çalışıyormuş.
  • yaw samsung dendımı bana bı haller oluyor 40 gb serısı mukemmelde 80 gb aldım 4-5 tane bıktım bunların kafa vurmalarından...
    seagate 120 lık kullanıyorum sorunsuz...o yuzden sorayım dedım bıde
    wd ler nasıl???
  • PATA olsa bile Samsung 8mb cache öneririm.Kesinlikle hızlıdırlar.Fakaty gürültü konusunu bilemiycem.SATA modelini ben kullanıyorum.Çok sessiz ve çok hızlılıar...
  • seagate 200
    bende sata olanından war memnunum
  • Ide alacaksan bencede WD.
  • Ben 160gb Samsung kullanıorum...Hatta o kadar hoşuma gittiki performansı falan gittim aynısından bi tane daha aldım..daha ne olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: cicex

Sata almayacaksan bu ayki chip dergisinde 160 gb seagate fiyat/performans bakımından birinciydi. Ama samsunglarda çok sessiz çalışıyormuş.

test kasim chip indeydi. vede ayrica birinci SAMSUNG idi. wd yi bir arkadsim kullaniyor bir ustunlugunu goremedim.
  • bunların modelleri farklılık gösterir.o yüzden kullandığınız memnun yada memnun kalmadığınız disklerinizin tam modellerinide yazın..Mesela bende 120 maxtor 8 mb cache var.Bu tek model P modeli...
  • seagate 160gb ncq'lar var. yapılan testlerde ncq'nun performansı baya arttırdığı söyleniyor. hatta öyleki bazı testlerde Western Digital'in 10000 rpm'lik raptor'ını geride bile bırakmış. ha tabi ncq destekleyen bir chip'setinizi olması lazım. mesela i925 veya nforce4 gibi. şu anda bu yoksa bile ileriye dönük yatırım olur. ben oyle yaptım. sistemim desteklememesine rağmen, 160 gb seagate ncq aldım bir tane.
  • ha tabi yukarıda bahsettiğim model sata'dır.
  • Benimkisi kimine göre israf kimine göre lüx. Ama 120 GB Seagate SATA' dan o kadar memnun kaldım ki, hiç ihtiyacım olmadığı halde gidip büyük kardeşi 200 GB Seagate SATA daha aldım. HARİKA !
  • samsung veya WD
  • O kadar büyük harddiski kim kaybetmişki ben buluyumda sana öneriyim. Peeeeee!
  • meraklanma zamanında bende oyle dıyordum ama lazım oluyor artık işte
    tamam bugun almaya gıdecegım sanırım 200 gb samsung veya seagate alacagım
    SAYGILAR HERKESE...
  • zamanında bende oyle dıyordum ama sonradan kazandıklarımızı oraya yatırdık
  • Şahsen ben 120 Gb ata tercihimi Samsun 7200 Rpm den yapmıştım iyi kide yapmışım tavsiye ediyorum
  • SAMsung
    +1
  • Şahsen ben tercihimi Western 7200 Rpm den yapmıştım iyi kide yapmışım tavsiye edebilirim

Yaklaşık 5 yıl oldu yavruyu alalı (30 gb),bu uydu download işi bitirdi hard diksimi (hdd).Bitirmeside doğaldır çünkü günlük 30 gb trafiği kaldıramadı yavrucağız
    @emre sattorent başlasın ben o zaman görürüm senin samsungunu,o trafiğe dayanabilecek mi bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SensitivE -- 22 Aralık 2004, 6:21:58 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.