Şimdi Ara

16 yaşındayım Tras Makinesi onerirmisiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sadece biyiklarim ve yanaklarda biraz tuy çıkıyor ama haftada 1 almak lazim güzel durmuyor.şuanki tras makinesi berbat hiç kesmiyor.bıyığımı aldığımda yeşil yeşil geziyorum yanaklardaki tüyleride alamiyor.bana bi tras makinesi onerirmisiniz hepsi buradadan vericem siparişi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Traş makinesinin kesebilimesi için o az çıkan tüyleri çok uzatmadan kesmelisiniz. Uzarsa kılın elekten makineye girmesi zorlaşır ve traş işkenceye döner. En fazla 2 gün bekleyin.

Marka tavsiyem her zaman braun. Ben de 10 yıllık makine var. Sorunsuz. 3 yıl önce elek ve bıçağını değiştirdim. Parça bulma sorunu da olmuyor. 150 TL civarı bir braun alın işinizi görür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncay altuntoprak

Traş makinesinin kesebilimesi için o az çıkan tüyleri çok uzatmadan kesmelisiniz. Uzarsa kılın elekten makineye girmesi zorlaşır ve traş işkenceye döner. En fazla 2 gün bekleyin.

Marka tavsiyem her zaman braun. Ben de 10 yıllık makine var. Sorunsuz. 3 yıl önce elek ve bıçağını değiştirdim. Parça bulma sorunu da olmuyor. 150 TL civarı bir braun alın işinizi görür.

2 günde 1 mi kesicem yani? o zaman yeşillik gidermi?

• Kesebiliyorsan her gün yoksa da 2 günde bir. Yeşilliği anlamadım. Bıyığın nasıl yeşil oluyor ?

• quote:

Kesebiliyorsan her gün yoksa da 2 günde bir. Yeşilliği anlamadım. Bıyığın nasıl yeşil oluyor ?

ya hani sakal kesiyosun bi yeşillik kalıyor ya.bende biyigi kesince bi yeşillik kaliyor

• Kesilince makinenin bıraktığı toz u diyorsan yıkayınca geçer. Onun dışında bende hiç yeşillik olmadı

• quote:

Kesilince makinenin bıraktığı toz u diyorsan yıkayınca geçer. Onun dışında bende hiç yeşillik olmadı

hayır makinede değil suratimda :)

• Teknosadan 60 tlye Remington traş makinesi almış yanında değişik tarzda bıçakta vermişlerdi ben memnunum hem fiyatından hemde performansından almayı düşünürseniz öneririm

• philips iyi sonuç veriyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunçmes

philips iyi sonuç veriyor...

tam bi model önerirmisiniz ?
    ve zahmet olmaz ise link verir misiniz

• Oynar başlıklı bir yığın modeli var.Pahalı olmayan modeller daha iyi sonuç veriyor.Çok uzun yıllardır kullanıyorum.Her gün fazla zorlamadan ideal
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunçmes

Oynar başlıklı bir yığın modeli var.Pahalı olmayan modeller daha iyi sonuç veriyor.Çok uzun yıllardır kullanıyorum.Her gün fazla zorlamadan ideal

mesela ? :D

• Merhaba;

Yeni bir başlık açıp kalabalık etmek istemedim.

Yardımınıza ihtiyacım var!

Çoğunlukla bıyık ve kirli sakal, nadiren de sinekkaydı traş olan biriyim. Sakalım sert biraz.

Hem yüzümde hem de vücudumda kullanamak üzere tüy kısaltma-traş makinesi arıyorum.

Philips QG3371/16
    http://urun.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/philips-qg3371-16-8-i-bir-arada-erkek-bakim-kiti-148482177#product-information

Fakir Ultracare
    http://www.hepsiburada.com/liste/fakir-ultracare-erkek-bakim-kiti/productDetails.aspx?productId=sgfakultra&categoryId=26012161

- Hem kısaltma hem de sinekkaydı özelliği
    - Hızlı şarj
    - Kablolu kullanım
    - Max 130 TL

gibi özellikleri olsun istiyorum.

Tavsiyelerinize göre alışveriş yapacağım.

Şimdiden teşekkürler

• HurDaLLiCa H kullanıcısına yanıt
    ne alirsan alda su philips in aqua touch at600 makinesini alma.aldığim gün kapağındaki yay mekanizması bozuldu.

• 2günde bir kesersin

• Şu yeşillik meselesini anlayamadım ben...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.