Şimdi Ara

16 Yaşından Sonra Boy Uzaması hk. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (3 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil
5 sn
64
Cevap
0
Favori
78.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 40
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 20
  • Ortalama Mesaj Aralığı 58 gün 21 saat 2 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 20
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Mopneet (20 mesaj) Mutlu Dal (2 mesaj) girişimci07 (2 mesaj) katibinim (2 mesaj) Stadhouder (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (14 mesaj) Mobil (21 mesaj) Tablet (5 mesaj) Mini (1 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Hocam ben 16 yaşındayım boyum 1.66 gibi bir şey annem 1.57 fln babam 1.66 dayım amcam 1.70 ve üstü genelde sakallarım çenemde yavas yavas cıkıyor 1.70 fln olur muyum sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aga bee tam üsten beri 2012 sen beri okdum hep 2021 e kadar 1.73 sağlık olsun diyelim ama hala istiyorsan ameliyat fln yaptır durumun varsa tabi ya da hormon takviyesi kullan ben 16 yaşımdayım şuan 1.72 boyum var 1.78 olursam got atcam duzenli spor yapıyorum basketbol oynuyorum babam 1.70 annem 1.56 tek sorun bu inşallah olurum ya

• herkese merhaba yazılanları okudum 2012 yılından itibaren :)

Ben ortaokuldayken sınıfımın en kısasıydım çünkü ergenliğe girmemiştim ve yaşım 15 falandı... annem 1.55 babam 1.75 ama ben bunun ailemin kısa oluşunu beslenme alışkanlıklarına bağlıyorum...

neyse lise 1 yaz tatilinde ergenliğe girdimve boyum bir anda 1.65'ten 1.83'e geldi ondan sonra da 2 cm uzayıp 1.85 oldum.

En büyük oğlum da ergenliğe bir türlü giremedi aslında iyi bir şey ne kadar geç girerse o kadar uzun olur. Şu an 12 yıl 8 ay gibi bir yaşı var boyu 1.57 falan. Basketbol oynadığı için uzun olmak zorunda arkadaşları ergenliğe girdiği için ona biraz boy olarak fark attılar 10cm civarı.. .bizimkinin daha 2 senesi var... her sene 5-7 cm uzayacak çünkü ergenliğe girmedi. Girdiği vakit duracak... ne kadar geç ergenlik o kadar iyi.

• En son 1.72 olduğunu gördüm. Şuan 23-25 yaşlarında falan olmalısın. Boyun uzadımı?

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.