Şimdi Ara

16 yaşındaki genç eli kız arkadaşına dokunan yolcuyu döverek öldürdü (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
2
Favori
23.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
209 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Benim yaşadıgım yer mini Halep olmaya aday hocam alt kat , karşı ve onun karşısı hep suriyeli mahallede Arapça konuşuluyor   he bu arada, Batı'nın en yobaz şehri olmaya da aday bu arada. Adana ile yakında yarışabilirler :D

• Ne desek boş, artık kesin çözümler getirmenin vakti geldi de geçiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • videoda ölen adamı göstermiyor ilk darbede ama karşıdaki .... velet 16 yaşında topu topu orda eli kolu bağlı gibi oturacağına kalkıp suratını pelteye çevirebilirdi. Orda darbe yemiş olduğu için hareketsiz kalmış olabilir onu bilemiyorum ama bu tür üçüncü dünya ülkelerinde kendini korumayı bileceksin adam 1 vuruyorsa sen 3 vuracaksın. 16 yaşında yahu ne olacak bas yumruğu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cahillik dediğimiz şey tam da bu oluyor işte. 16 yaşında ve hayatının en güzel yıllarını hapishanede geçirecek. Kalleşçe arkadan gelip saldırıyor. Üstelik babası yaşında adam. Hatada yapsa, bu ölmesini gerektirmez. Hem bu hayatını hem diğer hayatını yaktı. Ölen adamın çoluğu çocuğu kardeşleri yok mudur ? Hapisten çıktıktan sonra intikam için bunu da gebertirler.

• Bu iktidar tv de bira görmeye öpüşme görmeye dayanamıyor ama her dizide silahlı çatışma şiddet dolu. Onlara ağzını hile açmıyor. Öpüşme sahnesi mi tehlikelidir yoksa silahla adam öldürme sahnesi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: strategen

Ben öyledir veya değildir demedim ki zaten. Kesin bir yargı belirtmedim ki? Kesin yargı belirten sensin.

Daha ortada kesin bir durum yok iken;

1- Kesinlikle adam suçludur diyenler : Meriçtir, Feministtir.

2- Kesinlikle adam masumdur diyenler: Kadın düşmanıdır.

Ben bu iki gruba da girmiyorum. Çünkü ikisini de iddia etmiyorum. Sen ise birinci gruba giriyorsun.

"ateş olmayan yerden duman çıkmaz" diyorsun da sana söyledim zaten bazı olası senaryoları:

1- Yanlışlıkla bir temas olmuş olabilir

2- Kıza başkası dokunmuştur, suç adama kalmıştır

3- Kız iftira atmış olabilir.

Ya da

4- Adam gerçekten kötü niyetle bir harekete kalkışmıştır.

Bu kadar olasılık var iken yargısız infaz yapmak yanlıştır diyen benim; kesinlikle adam suçludur diyen sensin. Fakat nasıl oluyorsa "tek pencereden bakan" ben oluyorum?!! Mantığın bittiği nokta.

Ne olmuş olursa olsun. Adamın yanlışı varsa polisi ararsın. Şiddetin cinayetin haklı tarafi olmaz.

• burada bazi mallar da gelmis iyi ki kizin da canini almamis falan yazmis.

ulan keske onun da canini alsaydi

kizi cok mu masum saniyorsunuz?

silah tasiyan adamlar birlikte olan bir kizdan nasil bir entellektuelite, nasil bir masumluk, saflik bekliyorsunuz?

hadi abicim ya.

• Bu velet içerdeyken acaba o kızın daha nerelerini elleyecekler..

• Bu Videoyu izleyen bu adamın çocuklar ı dört gözle tahliye olmasını bekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: nirvana08

videoda ölen adamı göstermiyor ilk darbede ama karşıdaki .... velet 16 yaşında topu topu orda eli kolu bağlı gibi oturacağına kalkıp suratını pelteye çevirebilirdi. Orda darbe yemiş olduğu için hareketsiz kalmış olabilir onu bilemiyorum ama bu tür üçüncü dünya ülkelerinde kendini korumayı bileceksin adam 1 vuruyorsa sen 3 vuracaksın. 16 yaşında yahu ne olacak bas yumruğu

Adam 58 yaşındaymış.

Orada ben veya sen olsan karşılık verirsin ama o yaştaki adamın bünyesi 16 yaşındaki veletin bünyesiyle bir değil malesef.

İlk darbede afallıyor yapacak birşeyi kalmıyor.

• adam izliyor ordan.

ben olsam muhtemelen bende izlerdim.

şimdi o silahlı çocuğu orda hastanelik etsen. o çocuk serbest kalır sen hapis yatarsın.

ama o çocuk adamı öldürdü diye 1-2 güne serbest kalır

• 26 yaşındayım yıllardır ülkemizde iyi haber duymadım.

• bu diziler böyle gazlamaya devam ettikçe daha çok tek tabanca yetişir. diziler hep özendirici kötüye. tek başına adalet dağıtan dizilere neden engel konmuyor?

• V2 kullanıcısına yanıt

İç organları alınıp tıbbi atık kutusuna bırakacaklar.

Ülke çok kötü durumda, her yerinden liyakatsizlik, adaletsizlik, rezillik akıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dinocan Gökçek

Kurusıkı tabancayı belinde taşımış kendini adam zannetmiş

Bursa'da Muşlu çok, keşke böyle gariban biri yerine şöyle galerici, işletmeci bi Muşlu'ya denk gelseydi.Işte o zaman oturup keyifle izlerdim

Yazık olmuş adama Allah rahmet eylesin

Benim de aklıma direkt olarak katilin Muşlu olabileceği geldi.

• Bu forumdakiler taciz haberleri hakkında "neden bana denk gelmiyor bunlar gelse öldürürüm" demiyor muydu ? Alın çocuk tıpkı sizin istediğiniz gibi öldürmüş işte

ikiyüzlülüğün anlamı yok.

• Umarım hapislerde çürürsün it herif. Kız arkadaşı da pislikten kurtulmuş, umarım bu it çürürken kendisi daha iyileriyle karşılaşır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C72FBB06E

Bu mesaj silindi.

Cümleye bak, cinayet işlemiş çocuğa taktik vermeye devam edip bi de sırtını sıvazlamış.

Forumda da dengesizler var ya..

Yormaya değmez falan demiş, bildiğin teselli ediyor. Akraba falan galiba böyle birazdan nezarete ziyarete gidecek.. Hayret bişey ya.

• O değilde bu kız sanki ilelebet bu şerefsizi bekleyecek.Hatta ziyaretine bile gitmez büyük ihtimal,gidemez daha doğrusu ailesi izin vermez.

Onu geçtim 2-3 sene sonra kazanabilirse üniversite ye gittiğinde orasını burasını ellemekle kalmaz ileri seviye cinsellik eğitimi bile verirler.

Sende hapishanede getir götür yaparsın.

Bazı insanlar vardır kader mahkumu olur mesela çoğu insan eşini biriyle bassa kendi yatak odasında dayanamaz vurur. Bana göre salla gitsin birisi yüzünden hapis yatamam,hele korona zamanı eve kapanınca özgürlük neymiş daha iyi anlıyor insan.Askerde bile bu kadar sıkılmamıştım...

Neyse konuya döneyim bu çocuk kader mahkumu filan da değil ulan 2003-2004 yılları arasında babanın vücudundan annenin vücuduna transfer olmuşsun.9 ay kampa girmişsin ve buralara kadar gelmişsin. Şimdi sorun şu bu geri zekalının anası ve babası ceza alacak mı.Hatta rehber öğretmen vs öğretmenleri bile soruşturulmalı..

• Bursaspor. kullanıcısına yanıt
    Hocam Adana'yı ve yobazlıgi yan yana kullanmak ayıp olmuyor mu biraz?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.