Şimdi Ara

16 Yaşındaki Emirhan Türk ordusu İçin Öyle Bir Zırh Tasarlada ki (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
361
Cevap
4
Favori
15.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fatoromane

ileri düzey IQ’ya sahip ama ticaret meslek lisesinde okuyor...

Niye her meslek liselinin iq su dusuk olmak zorundami sacma sapan bi sinav yuzunden meslek liselilere geri zekali gozuyle bakmayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BÜYÜK KONUŞAN ADAM

DÜŞMANI ETKİSİZ HALE GETİRECEK TASARIM BUDUR

16 Yaşındaki Emirhan Türk ordusu İçin Öyle Bir Zırh Tasarlada ki

Duvara yansıtsak dikkatleri dağıtıp dünyaya hakim oluruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xiaomi

quote:

Orijinalden alıntı: Slothere

quote:

Orijinalden alıntı: Xiaomi

quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

O kadar IQ'su var, bi AL kazanamamış

al kazanamamısın IQ ile ne alakası var açıklsada bay AL öğrencisi
    ne özürlü tipler var DH gerçekten kıçı yağa bağlamış obez asosyallerin mekanı

Azıcık zekası olan adam EML, Ticaret Meslek Lisesi gibi yerlere gidemez. Bak gitmez demiyorum gidemez, SBS çalışma gerektiren bir sınav değil, soruları zeki olupta hiç çalışmayan biri yapar. Madem ileri zekalıydı o saçma basit sınavdan bir AL'ye gidecek kadar niye yapamadı? Sen de ufak beyninle EML'ye gitmişsin, gerizekalı olduğunu kabullenemiyorsun.

Aile baskısı diye bir şey duydun mu? Ne çocuklar sırf cahil ana babaları yüzünden helak oluyor. Kendi dar bakış açına göre çok güzel bir genelleme yapmışsın ama baştan aşağıya yanlış olmuş.

Ne alaka sınavı yapamamakla aile baskısı?

Nasıl ne alaka? Puanı tutsa bile ailesi "ben çocuğumu buraya göndereceğim" dediği an o olay bitmiştir. Sanırım çevrenizde hiç böyle olaylarla karşılaşmıyorsunuz. Ama maalesef bu bir Türkiye gerçeği ve çok yaygın bir durum. Nasıl ki bazı aileler çocuklarının gideceği üniversiteye, bölümüne karışıyor onları kendi istedikleri gibi yönlendirebiliyorlarsa aynı durum lise için de geçerli.

• quote:

Orijinalden alıntı: practice

quote:

Niye her meslek liselinin iq su dusuk olmak zorundami sacma sapan bi sinav yuzunden meslek liselilere geri zekali gozuyle bakmayin

Dostum biraz gerçekçi olmak lazım değil mi sence ?
    Türkiyede düz lise diye bir şey kalmadı gözünü kapatıp cevap kağıdını işaretlesen bi anadolu lisesine yerleşiyorsun.
    Bu forum yeri geldi takdir de etti yapılan şeyleri ama kusura bakmayın da bu haberin neresinde tutarsanız tutun elinizde kalır.
    Zaytung bile böyle haber yapmaz.
  • ismi Türkçe olaydı iyiyidi
  • benim eski okul lan
  • quote:

Orijinalden alıntı: crankestain

Mağara nasıldı ?

http://forum.donanimhaber.com/m_65849250/tm.htm

muhahaha mağaraya bak lan
  • metin2 den yeni çıkmış kesin adını da siyah çelik zırh koyar yazık

• quote:

Orijinalden alıntı: Haykıran Bıngıldak

quote:

quote:

Türkiyede düz lise diye bir şey kalmadı gözünü kapatıp cevap kağıdını işaretlesen bi anadolu lisesine yerleşiyorsun.
    Bu forum yeri geldi takdir de etti yapılan şeyleri ama kusura bakmayın da bu haberin neresinde tutarsanız tutun elinizde kalır.

Meslek liselinin elinde hic yoktan bir sanati var okul bitince girer bir yerlere peki sen? üni. kazanamadin diyelim elinde sanatin var mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dralbansexi

quote:

Orijinalden alıntı: cadillaccts

iron man izlemiş sonrada bir robot çiziyim demiş.

aynen %100 iron man dan etkilenmiş

bunu haber yapan basının ben çocuk kesin zengin bi ailenin veletidir yoksa haber falan yapmazlardı kolay kolay

+1
  • Halo oynamış sonrada bir robot çiziyim demiş çizmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Leakage

quote:

quote:

quote:

Meslek liselinin elinde hic yoktan bir sanati var okul bitince girer bir yerlere peki sen? üni. kazanamadin diyelim elinde sanatin var mi?

Bu devirde universiteye giremeyecek bi insan için zamanimizi harcamayalim burda bence.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Leakage

quote:

quote:

quote:

Bu devirde universiteye giremeyecek bi insan için zamanimizi harcamayalim burda bence.

herkes üni. mezunu ancak iş bulamiyor.dandik bölüm okursak tabi is bulamaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: teksalih

quote:

Orijinalden alıntı: vfordjoker

Sacma olsa bile her insanin zor da olsa gerceklestirebilecegi hayallerinin pesinden kosmasiyla dalga gecicek kadar geri kafalisiniz belki de turkiye de sizin gibi geri kafalilar yuzunden bir suru proje ortaya cikmiyo dalga gecilir korkusuyla.Su anda yiyecegim uzaklastirma da hic umrumda degil.

bence dahi cocuk bu neden derseniz cok fena savunuyor ifsaaa

Aferim ifşa ettin.Adam o kadar beyinsiz ki hala yazdıklarımı anamak yerine ifşa etmeye çalışıyo.Uzaklaştırma gelsin
  • Ticaret Meslekli dahi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armin van Buuren*

quote:

Orijinalden alıntı: vfordjoker

Sacma olsa bile her insanin zor da olsa gerceklestirebilecegi hayallerinin pesinden kosmasiyla dalga gecicek kadar geri kafalisiniz belki de turkiye de sizin gibi geri kafalilar yuzunden bir suru proje ortaya cikmiyo dalga gecilir korkusuyla.Su anda yiyecegim uzaklastirma da hic umrumda degil.

-1

Ya bırak hadi bu işleri. Yeni bir motor teknolojisi, ya da elektrik kaynağı teknolojisi tasarladı da ortaya çıkmıyor mu dalga geçilir diye?

Adamlar askerlere daha nasıl hafif ve dayanıklı teçhizat yapmaya çalışırken, photoshop'dan zırh çizersen eğer,
    Ben geçerim dalgamı. Kusura bakmasın kimse.

Ben burda oyle yüksek bısey tasarlamasından degıl hayalgucune bılıme dayalı bı sekılde hayata gecırmeye çalışmaktan bahsettım

• Anadolu teknik lisesi okudum , yine olsa yine atl okurum.
  • Star wars - Türk savaşları
  • "Altınkaya, HYDREX’in yanında enerji üretimi ve günlük hayatı kolaylaştıran 120 proje daha geliştirdiğini söyledi"

bu tür haberlere hazırlıklı olun.Habere sıkışınca genç Türk mucit şunu buldu,bunu buldu başlığı altında haber diye verirler.
  • Yapmayın yahu bu mu zeki.

Hayal etmiş kağıda dökmüş

O değil şimdi havasından geçilmiyordur
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.