Şimdi Ara

16 yaşında 10 cm uzamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
4.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Haziran 99 doğumluyum baba boyu 164 anne boyu 163 ben 165 im 10 cm uzarmıyım bunun için ne yapmam lazım

• Hocam bol bol yüz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 ayda 7 cm max uzarsın
  • doktora git hormon kontrolü yapsın vitamin kontrolu yapsın sana dogru cevabı orası verir burası degıl
  • Uzar genetiğe bağlı önünde 5 sene var.Bende senin yaşında 175 falandım uzadım baya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir konu. Bende açmayı düşünüyordum. Çünkü aynı dertten muzdaribim. 16 yasındayım ve aenden 3 cm daha uzunum boyum 168. Bende 10 cm uzayıp 178 olmayı cok istiyorum. Ve uzayacagımi da düşünüyorum. Her gün süt iciyorum nesquik yiyorum muz yiyorum ayrıca b1 b6 b12 vitamib hapları kullanıyorum. Biraz zaman ver kendine.

• doktora gidip sor en kısa yol. el-bilek filmi çekiyorlar basit bi işlem büyüme plaklarına bakıyorlar kapandıysa uzamazsın daha. yüz, süt iç, bara asıl vs. diyenlerin hiç birini dinleme çünkü o tür şeyler boy uzatmaz. genetik olarak belirlenmiş üst limitini sporla falan geçemezsin. spor yapman üst limite yakın olmanı sağlar sadece.
    endokrinolojiye gidebilirsin bunun için.hormonlarına falan da bakarlar hem. büyüme hormonu,igf-1 vs.
  • sakal yoksa uzarsın.
    (kızlar sınırsız uzuyor demeyin)

• sakal varda ne alaka 14 yaşımdan beridir var ve hala uzuyorum
  • V-pills kullan

• ShadowFire12 S kullanıcısına yanıt
    gözlemlerime göre söyledim genelde öyle
    sakallar gürleştiğinnde uzama yavaşlıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.