Şimdi Ara

16' Notebook için çanta!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
3.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1 ay kadar önce Acer ın 16" lik 6930 modeli notebook unu aldım.
    Yanıda verilen çanta kalitesiz ve içine zar zor sığıyor.
    Ben 16" lik veya 17" lik notebook çantası arıyorum.
    Tercihim sırt çantası şeklinde değilde omuza asılan ayrı bölmeli çantalar.
    Bir çok yere (hepsiburada, gittigidiyor) ancak istediğim gibi birşey bulamadım.
    Konu ile ilgili olarak bana yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    Şimdiden teşekkürler!

• büyük bilgisayar mağzalarında bulabilirsin ;)
  • Vatan ve Teknosa ya baktım ama 17" deyince sadece ellerinde bir tip çanta var!
  • İyi sen yine çanta alabildiğine dua et..
    Ben Teknosa' dan peşin para verip 6930 aldım yanında hediye hiçbirşey vermediler..

• http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?Categoryid=81481&Productid=bd99652

aslında fotograf makinesi + laptop için ama göz önünde bulundurmanı tavsiye ederim
  • Hocam naptın SLR ekipman çantası mı alınır laptop için...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tunai

http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?Categoryid=81481&Productid=bd99652

aslında fotograf makinesi + laptop için ama göz önünde bulundurmanı tavsiye ederim

Tavsiyen için teşekkürler!
    Ancak SLR ile laptopı aynı anda taşımayı hiç düşünmüyorum.
    Zaten bende aynı markanın SLR çantası var!

• quote:

Orjinalden alıntı: PlutosDaddy

Hocam naptın SLR ekipman çantası mı alınır laptop için...

Yok ustam compu serisi lowepro nun ben 1 hafta içinde siparişi vericem de en azından bi belki fikir olur bi güzellik olur diye yazdım

Bende de var küçük boy lowepro ama seyahat ederken laptop çantada fotograf makinesi ayrı elde çok zorluk çekiyorum gene de tabi senin durumun farklıdır hepsiburada'yı bir kurcalamanı öneririm baya çanta var orda, laptop çantası olarak ayrı kategori altında

http://www.hepsiburada.com/department.aspx?categoryID=676&sp=ekran_ozelligi_=17 şurdan bakabilirsin ben orda bi techair var boyuna çanta gayet güzel görünüyor bir de tucano var enine çanta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tunai -- 23 Ocak 2009; 9:43:38 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tunai

quote:

Orjinalden alıntı: PlutosDaddy

Hocam naptın SLR ekipman çantası mı alınır laptop için...

Yok ustam compu serisi lowepro nun ben 1 hafta içinde siparişi vericem de en azından bi belki fikir olur bi güzellik olur diye yazdım

Bende de var küçük boy lowepro ama seyahat ederken laptop çantada fotograf makinesi ayrı elde çok zorluk çekiyorum gene de tabi senin durumun farklıdır hepsiburada'yı bir kurcalamanı öneririm baya çanta var orda, laptop çantası olarak ayrı kategori altında

http://www.hepsiburada.com/department.aspx?categoryID=676&sp=ekran_ozelligi_=17 şurdan bakabilirsin ben orda bi techair var boyuna çanta gayet güzel görünüyor bir de tucano var enine çanta

saolasın

ilgili yerdeki çantaları baya bir incelemiştim ancak tam istediğimi orada bulamadım
    artık aramaya devam edeceğiz bulana kadar
  • Electroworld'de bayağı çanta çeşidi vardı, gitme imkanınız varsa tavsiye ederim

@Tunai;

Bende de Computrekker var ama 16" boydan sığmicak muhtemelen(daha denemedim) bi denemek lazım almadan
  • Ben sığar kanısındayım elimde çok eski bir laptop çantası var 15lik laptop yanında verilmişti ama çok kaliteli bişeymiş içine dolduruyom bide 15.4 lük sığdırıyorum çanta bana mısın demedi

Önümüzdeki hafta bir acer 6530g serisinden bir de o compu serisinden çanta siparişi vericem bakalım uğraşmayız inşallah istek olursa fotograf da koyarım
  • Tavsiyeler için teşekkürler!
    Birkaç çanta var GG de onların peşindeyim şimdi!
    Zaten çanta alırsam mutlaka buraya yazar ve bilgilendiririm!
  • hocam hizlial. com da çantalar cidden çok uygun. ben dışarıda 90 ytl olan targus sırt çantasını 60 liraya aldım. istersen bi incele. ayrıca goldun bir kuruluşu olduğundan da çok güvenilir. ups kargo kullanıyorlar. en geç 5 iş gününde elinde oluyor ürün
  • quote:

Orjinalden alıntı: dkom

hocam hizlial. com da çantalar cidden çok uygun. ben dışarıda 90 ytl olan targus sırt çantasını 60 liraya aldım. istersen bi incele. ayrıca goldun bir kuruluşu olduğundan da çok güvenilir. ups kargo kullanıyorlar. en geç 5 iş gününde elinde oluyor ürün

tavsiyen için teşekkürler
    oraya hiç bakmamıştım
    hemen bir bakayım!
  • bende bu probleme benzer bir sıkıntı yaşamıştım ve sonra internet üzerinden bu işin olmayacağına kanaat getirdim. bilgisayarımın genişliğini metre ile ölçtüm ve çantacılar çarşısına gidip beğendiğim çantalar arasından seçtim ve uzun zamandır da kullanıyorum tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: harunresitz

bende bu probleme benzer bir sıkıntı yaşamıştım ve sonra internet üzerinden bu işin olmayacağına kanaat getirdim. bilgisayarımın genişliğini metre ile ölçtüm ve çantacılar çarşısına gidip beğendiğim çantalar arasından seçtim ve uzun zamandır da kullanıyorum tavsiye ederim

Oda bir çözüm elbette!
    Ancak internet daha kolayıma geliyor!
    Teşekkürler!
  • http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=125040729&CS_Category=_NOTEBOOK_AKSESUARLARI990&CS_Catalog=_BILGISAYAR#

bu çantaya Sony vaio fw serisi bilgisayarım rahat sığdı.ekran boyutu 16.4. yani senin bilgisayar da rahat sığar.incele istersen hocam.
    bu arada 15.4 için üretilen bütün omuza asılan çantalar senin bilgisayara uyacaktır diye tahmin ediyorum.yani özellikle 17 çantası bakmana gerek yok.
    ama harunrestiz arkadaşın dediiği gibi gidip göünle görüp almak daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carman1tr -- 27 Ocak 2009; 20:02:29 >
  • bendeki pcde 16". mavi bilgisayardan 17"lik avec marka kılıftan aldım. spor çantası, sırt çantası hepsine kullanıyorum. kullanışlı bir kılıf. 22 ytl fiyatı var. orta genişlikte sırt çantan varsa yeterli olacaktır. aksi taktirde çantalar biraz pahalı oluyor.
  • @carman1tr

hemen bakıyorum
    çok teşekkürler!

@takuyittin

benim tercihim laptop için ayrı bir çanta
    çünkü yanında başka aksesuarlar felanda oluyor
    genede tavsiyen için teşekkürler!

• Kimsenin aklina gelmez (benim de gelmemisti) ama bakinca buldum.D&R magazalarinda satiliyor.CaseLogic ya da Targus un 17" modellerini onerebilirim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.