Şimdi Ara

16 NCI MKNZ.P.TUG.LOJ.DES.K.LIĞI BKM.BRL. GERİ DES.BL. / DİYARBAKIR MERKEZ / DİYARBAKIR (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
0
Favori
34.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çoğu arkadaşla mail yoluyla konuştum ama yine de buradan bilgilendirme yapalım.
    belki forumu takip eden misafir devrelerden alaşehir'den diyarbakıra geçecek olanlar vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpiero10 -- 31 Ekim 2013; 12:06:15 >
  • Arkadaslar merhabalar. Bende silusumu aldim istanbuldan alasrhire gelecegim ordanda 16. Mekanize diyarbakir. Bakim birligi sinif bakim. Bizim birlik devegecidinde olmayabilir. Diyarbakir merkezdede olabilir. 16. Mekanize tugayina balgi bakim bakim birligi baska yerde olma ihtimali var. Ben tam bilgi alamadim. Oraya gidince anlicaz ancak. Ama once bi alasehiri halledelim. İceride birbirimizi bir sekilde buluruz saniyorum. İstanbuldan baska gelecek olan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kntgs

Arkadaslar merhabalar. Bende silusumu aldim istanbuldan alasrhire gelecegim ordanda 16. Mekanize diyarbakir. Bakim birligi sinif bakim. Bizim birlik devegecidinde olmayabilir. Diyarbakir merkezdede olabilir. 16. Mekanize tugayina balgi bakim bakim birligi baska yerde olma ihtimali var. Ben tam bilgi alamadim. Oraya gidince anlicaz ancak. Ama once bi alasehiri halledelim. İceride birbirimizi bir sekilde buluruz saniyorum. İstanbuldan baska gelecek olan var mi?

Ben İstanbul'dan geliyorum. 5 Kasım 23:15 İzmir uçağıyla İzmire geçicem. Orada bir gün kalıp 11:15 İzmir'den Sarıkız turizm ile Alaşehir'e geçeceğim.
  • İstanbuldan gelen 3 kisiyiz demek ki. Peki devrem sen 5 kasimda gidiyosun aksam senin suluste 6 kasim yazmiyormu saat 10:00. Bana 6 kasim sabah 10:00 sakin 10:00 u gecirme dediler. Bu yuzden 5 i gecesi yola cikicam arabaylan sabah alasehirde olurum bi kahvalti filan derken saat 10:00 da teslim olurum diyorum.

• Arkadaslar meraba. Bende istanbuldan manisaya ordan da kismetse diyarbakir merkeze gidiyorum. Kesinlikle haberlesmemiz lazim

• Kntgs kullanıcısına yanıt
    6sı sabah alaşehirdeyim devrem. bir şekilde buluşalım beraber gireriz birliğe
  • alpiero10 A kullanıcısına yanıt
    Bende 7 gibi orda olurum ama anca icerde bulucaz birbirimizi. İsimlerimizi yazalim buraya ben kaan

• 10da teslim olurken seslenmek lazım forumcular buraya falan diye :)
  • Biz alasehirde cok fazla kisi dilizdir diye tahmin ediyorum. 50 kisi yoktur. Hatta biz yemin torenini bile manisa merkezde bagli oldugunuz tugayda bile yapabiliriz.

• Devreler aykut benim adım da. Yahu sabah 10 yazıyor teslim için fakat millet aksam 5 e kadar teslim olunabiliyor diyor. Kesin bir bilgisi olan var mı beyler ?
    Not: Ben dayanamadım sülüsü actım orda ilk ceza alan kişi muhtemelen ben olurum tanırsınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • checazzo C kullanıcısına yanıt
    devrem niye açtın allah iyiliğini versin
    devrem burada 7 kişiyiz ama buradan haberi olmayanlar da vardır diye düşünüyorum. ama dediğin gibi alaşehir'den illa ki diyarbakıra gidecekler diye bir şart yok ağrı'ya giden bir arkadaş vardı. foruma da yazmıştı.

ben şuanda diyarbakır ktm'yi okuyorum :) Allah yardımcımız olsun :D
  • talanas kullanıcısına yanıt
    Dayanamadım abi ama sordum gecen sene orada acemilik yapmıs olan birisine sıkıntı olmuyormus sanırım :D
    Beyler bizim için önemli bir bilgi daha edindim. İçeride nakit para kullanılmıyormuş. Ziraat bankasının paypass özellikli bir kartını kullandırıyorlamış ve kartlarda iki hftadan önce verilmiyormuş. O yuzden ben de arkadasın kartını aldım ve bu senın hayatını kurtarıck orada dedi

• O kart isini bende duydum ama manisa merkez icin duydum ama tugay bizim yerde kullanilir diye dusunuyorum. 2 haftada beklersek sikinti olur :( bide diyarbakirda bizim icin ktm yok diye biliyorum ben merkezde oldugumuz icin ktme ye dahil olmuyoruz fakat eger oyle bisey varsa kacicaz ktmden. Yoksa hayatimiz kayar!

devrem,
    alaşehirde eğitimimiz bittikten sonra tsk bizi diyarbakır'a götürürse mecburen ktm'ye katılacağız.
    ama kendi imkanlarımızla diyarbakır'a geçiceksek yırtma şansımız var.
    diyarbakır'da merkezde askerlik yapan arkadaşımı almışlar ktm'ye
    bir gün beklememiş, ktm'ye katıldığı gün esas birliğine götürülmüş
  • abi ne yaptınız biriniz 2 hafta para geçmeyecek diyor biriniz diyarbakırda 2-3 haftada bir izin anca diyor. intihar mı ettireceksiniz bana yahu

ktm ye niye dahil olalım yahu diyarbakır merkez bizim birliğimiz. gider kendimiz teslim oluruz paşa paşa
  • Allah bizim belamızı vermiş heralde beyler ktm, carsı yok filan

• Sabah 10 diye benden beyan aldılar. Fakat İstanbul'dan geldiğimizi yolun uzun sürdüğünü trafik olduğunu vs. söyleyerek ilk gün geçiştirebiliriz. Yani Öğle yemeğini yedikten sonra gider teslim oluruz. Alaşehir'de buluşalım hep birlikte. Ama telefon vs birşey getirmeyeceğiz nasıl yapacağız o işi. Ben Öğlen 12-1 gibi Alaşehir'deyim.
  • Valla arkadaslar ktm olursa isterse ayni gun teslimm etsinler ben yinede gitmem kacmanin yollarini ararim ki sanmiyorum ktm oldugunu. Onun disinda diyarbakir guzel yer carsiya ciktigimizda mardin kapida sabah serpme kahvalti edicez falan filan sehirde her sey varmis kebaba ete doyucaz. Birliktede birbirimize destek olur pamuk gibi yapar geliriz. Hic kimsenin en ufak tereddutu olmasin.

• devreler moralinizi bozmayın yahu.
    çarşı yok demedim ben, orada askerlik yapan bir arkadaş bana 2-3 haftada bir çarşı izni var dedi. Moral bozulacak bir şey değil lütfen.
    ayrıca bizi alaşehirden askeriye diyarbakıra götürürse mecburen ktm'ye katılacağız.
    kendi imkanlarımızla gidersek böyle bir durum olmayabilir tabi.
    ben moral bozmak istemiyorum ama bilgilendirme amaçlı yazıyorum bunları.

diyarbakır merkezde de ufak çaplı askeri birlik olabilir ama bizimki büyük ihtimalle diyarbakır-elazığ karayolundaki org.fazıl bilge kışlası.
    google maps'den baktım çok büyük bir yer :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.