Şimdi Ara

16 mbps dsl ile 24 mbps fiber farklar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
16.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Hat degerlerini paylasirsan yardimci olabilirim.

16 mbps dsl ile 24 mbps fiber farklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihan -- 14 Kasım 2014; 2:59:29 >
  • Cihan kullanıcısına yanıt
    Şu an 4 mbps. Maks 6 mbps alabilir. Santrale uzaksın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IsO6

Şu an 4 mbps. Maks 6 mbps alabilir. Santrale uzaksın.

Santralden kastınız nedir saha dolaplarımı beyaz 1.5mt boyundaki dolaplar mı

Onlar saha dolabı geniş bant kabini filan olsa gene durumu kurtarır seninki direk ana santralden geliyor büyük ihtimal Eski tip saha dolabı var sanırsam mahallende onlar bir işe yaramıyor.
  • santrale yakınsanız hipernet alabilirsiniz siz bir müşteri hizmetlerinı arayın sorgulatın hattım ne kadar destekliyor diye, 16 adsl yerine 24 32 veya desteklerse 50 ve 100 mega-bit VDSL alabilirsiniz normal değil de fiber altyapınız varsa alın Mesela ben vdsl istiyordum Müş Hİz.'den sorgulattım 88 megabite kadar destekliyor dendi bende başlangıç olarak 24 mb hipernet aldım tabi ilk başta ttnet ofis ve telekoma gittim olmaz dediler fiber altyapı oturduğun yerde yok hiper dahi olsa bu hızı veremeyiz dendi bende aradım başvuru yaptım 6 gün içinde modemim geldi hattım açıldı ve kullanıyorum sorunsuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shamshiel

Onlar saha dolabı geniş bant kabini filan olsa gene durumu kurtarır seninki direk ana santralden geliyor büyük ihtimal Eski tip saha dolabı var sanırsam mahallende onlar bir işe yaramıyor.

Dolap yaklaşık 2 ay önce yenisi ile değişti baya haşmetli bir dolap oldu geniş bant dolabı olabilir

Daha aktif olmamıştır seni kapsamıyadabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atrix41

santrale yakınsanız hipernet alabilirsiniz siz bir müşteri hizmetlerinı arayın sorgulatın hattım ne kadar destekliyor diye, 16 adsl yerine 24 32 veya desteklerse 50 ve 100 mega-bit VDSL alabilirsiniz normal değil de fiber altyapınız varsa alın Mesela ben vdsl istiyordum Müş Hİz.'den sorgulattım 88 megabite kadar destekliyor dendi bende başlangıç olarak 24 mb hipernet aldım tabi ilk başta ttnet ofis ve telekoma gittim olmaz dediler fiber altyapı oturduğun yerde yok hiper dahi olsa bu hızı veremeyiz dendi bende aradım başvuru yaptım 6 gün içinde modemim geldi hattım açıldı ve kullanıyorum sorunsuz.

Ttnet genel merkezinden abone oldum hiper desteklediği söylendi vdsl Modem verdiler

Eve geldim taktım hız 3mbit

Müşteri hizmetlerini aradım size en fazla 4 gelir dedi

Telekom Genel Müdürlüğü sattı bana tarifesi rahat hız gelir diye

santralde hattını vdsl portuna almaları gerek adsl portundasın bekle olmaz ise telekoma git durum anlat vdsl portuna almalarını iste yada saha dolabı aktif ki olmamış olsa gerek ki vdsl sinyali alamıyorsun telekomdan ekibinin halleceği iş sen arıza kaydı oluştur en iyisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atrix41 -- 14 Kasım 2014; 17:32:32 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.