Şimdi Ara

16 mb e kadar tarife hiz 6mb ne yapilabilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar 2 yil superonline kullandim hizim dusuktu ve ilgilenmiyolar diye ttnet e gectim, tabi hic bisey degismedi(3mb) .servis geldi ic hat sikintili dedi. tesisatimi duzelttim su an 6mb kadar cikti .servis geldiginde apartmandaki kutuyu olcmustu oda 6 civari cikti hatta elektrikci oraya baglanti kurdu evden hiz gene ayni. su anda hizimi artirmak icin nasil bir yol izlemeliyim. Sonucta 8mb e kadardan 16 mb e gecince en azindan 9 10 mb saglamak durumdalar diye dusunuyorum. Neler yapilabilir dilekce btk thh vb,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 16 mbit'E kadar ifadesi var. Yani ne destekliyorlarsa onu verirler.

Sen bi modemden hat değerlerini at bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ressi1 kullanıcısına yanıt
    Aksam atayim hocam ekadar idadesi hakkinda haklisiniz ama, bu konuda yasal olarak hakli olacaklarini sanmiyorum ozaman 1gbit e kadar deyip 1000 lirayada satabilirler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infest06 -- 9 Mart 2015; 8:21:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: infest06

Aksam atayim hocam ekadar idadesi hakkinda haklisiniz ama, bu konuda yasal olarak hakli olacaklarini sanmiyorum ozaman 1gbit e kadar deyip 1000 lirayada satabilirler mi?

maalesef ülkemizde ttnet büyük tekel konumunda.işin kötüsü ttnetin bu soygununu devletin yetkili mecraaları da destekliyor ve bişe yapmıyorlar.sonuçta bu işten ttnet gibi devletin o kurumlarıda para kazanıyor.
    sözleşmeye 8 mbite kadar,ya da 16 mbite kadar ibaresini o yüzden koyuyorlar.çünkü adamlar alt yapılarının çok kötü olduğunu biliyorlar ve garanti bir hız alanı
    veremeyeceklerini biliyorlar..hatta çakallıkta çığır atlayıp,8 mbite kadar olan tarifeyi kaldırıp;en düşük paketi 16 mbite kadara çıkardılar.haliyle fiyatlarıda 7-8 lira daha yükselttiler.yani altyapısı kötü olan sen ve senin gibi milyonlarca kişi aynı berbat hızı kullanarak 7-8 lira daha fazla para vermeye mecbur bırakıldı.
    yani 2 uçu *oklu değnek.yapacak bişe yok..

• Xtracer kullanıcısına yanıt
    Valla hocam sansimi deniycem bakalim duz mantik dusunuyorum en az 8mbt hizim olmali Altyapida bunlarda ,saglayici da bunlarsa yapmalari lazm cok kafaya takmadan ugrasalim biraz bakalm

• infest06 kullanıcısına yanıt
    Ankara hangi semti ?
  • Kucukesat tunaliya cok yakin

• Dun hattimi duzelttirdim.kutuya baglanacak kafar uzun kablomu odunc aldim Ariza kaydimi actim tekrar, modemi ttnetden aldim bakalm.sucu ic tesisatvb atcaklarmi genede

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.