Şimdi Ara

16 m2 odama ısınma amaçlı klima tavsiye eder misiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
41
Cevap
2
Favori
1.097
Tıklama
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Klimalar >> 16 m2 odama ısınma amaçlı klima tavsiye eder misiniz
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    414 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ebu Zerr Gıffari

quote:

Orijinalden alıntı: emre4234

quote:

Orijinalden alıntı: quponcu

15m2 odada ısıtma soğutma kullanmak için fairwind 9000 btu yeterlimi sizce 1550 tl.

quote:

Orijinalden alıntı: emre_bayam

hangi modeli aldin İzmir ALSE Klima dan? emre

9 btu yeterli kardeşim senin odaya tabi diğer sartları da değerlendirmen lazım ben gibi. benım odama da normal ölculere bakarsak yetıyor lakın son kat yalıtım yok vs den dolayı 12 bini tercih etttim.

adaş alseden almadım. alse ile anlştım akşama vatandasın hesabına havale yapıcaktım adamı aradım aradım uc kere cvp vermedi bende son arayısımda açmazsa sansını kaybedecek baska yerden alıcam dedim yine açmadı hiç de geri dönüş yapmadı bende başka bi yer izmir de nisan kilimadan aldım. mission 12binlik olanı tanıdık vasıtası ıle 2.000 tl ye.

öncelikle merhabalar bu cihazdan bende aldım yalnız ev taşıyacağım için kurdurmadım cihazı çok merak ediyorum yeni bir cihaz çok kullanan yok performans elektrik tüketimi ve konforu hakkında bilgilendirirseniz sevinirim emre bey. iyi günler

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: warrior33

quote:

Orijinalden alıntı: emre4234

quote:

Orijinalden alıntı: quponcu

15m2 odada ısıtma soğutma kullanmak için fairwind 9000 btu yeterlimi sizce 1550 tl.

quote:

Orijinalden alıntı: emre_bayam

hangi modeli aldin İzmir ALSE Klima dan? emre

9 btu yeterli kardeşim senin odaya tabi diğer sartları da değerlendirmen lazım ben gibi. benım odama da normal ölculere bakarsak yetıyor lakın son kat yalıtım yok vs den dolayı 12 bini tercih etttim.

adaş alseden almadım. alse ile anlştım akşama vatandasın hesabına havale yapıcaktım adamı aradım aradım uc kere cvp vermedi bende son arayısımda açmazsa sansını kaybedecek baska yerden alıcam dedim yine açmadı hiç de geri dönüş yapmadı bende başka bi yer izmir de nisan kilimadan aldım. mission 12binlik olanı tanıdık vasıtası ıle 2.000 tl ye.

öncelikle merhabalar bu cihazdan bende aldım yalnız ev taşıyacağım için kurdurmadım cihazı çok merak ediyorum yeni bir cihaz çok kullanan yok performans elektrik tüketimi ve konforu hakkında bilgilendirirseniz sevinirim emre bey. iyi günler

1 ay tam elektrik parasi kullanarak gelmedi ama uarim ayda hem bizim elekrrik sobasina bagli olarak elejtrik faturamiz baya dustu bi uandan da bir odamizda elektrik ocagi yaniyor, ses olarak cok az sesi var isitmasi cok iyi gorunus estetik cok sade hos isigini istersen kapayabiliyorsun gece oda sadece derece isigi vs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

edacsac (Sıfır Msi 2Gb HD6950 Twin Frozr III alındı)
    Lenovo Z570 // Windows 7 Home Basic 64-Bit Sp1 // İntel Core i5 2430M 2.40 Ghz Turbo Boost 3.00 Ghz // 6 GB DDR 3 1333 Mhz Ram // 2 GB Nvdia Geforce GT 540M // 750 Gb WD 5400 RPM HDD //
    Asus M5A97 // Msi r6950 2 Gb TwinFrozr III // Amd Fx X6 6100 3.3 Ghz Torbo Boost 3.9 Ghz // Gskill SnipeR 2x4Gb // Seasonic m12 II 620w +80 Plus Bronze // AEROCOOL Strike X

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
üniversite
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.