Şimdi Ara

16 Kilo verdim :) ( SS'li) (27 KG OLDU) Güncelleme (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
494
Cevap
103
Favori
29.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben de tam 1 ay once başladım 103 kilodan şu 97 e geldim. İyi gidiyor çok şükür...
  • Vay be gaza geldim yine Helal olsun Hocam

Acaba bende 80 kilo olabilecek miyim?

Kilo 66 bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: sare mina

Kilo vermek bile seni kurtarmamış

Tam olarak anlayamadım? neyi kurtarmamış?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rigsby

Super olmus helal olsun hocam bende vermek istiyorum ama bir anda gaza gelip vericem diyorum sonraki gun bi bakmisim elimde cikolatalar kolalar benim sorum nasil karar verdin ne olduda kararindan caymadin ?
    Cok fazla ekmek ve yemek yiyen biri degilim ama acaip abur cubur yiyorum son olarak birde diete basladiktan kac hafta sonra midenin kuculdugunu hissettin

Hocam bilmiyorum,

Herşeyden bıkmıştım konunun başında yazdığım gibi,
    insanlar sanki iğrenerek bakıyordu, otobüste çektiğim rahatsızlıklar vs.
    sıcak hava su gibi terlemek,
    Koşunca yorulmak..

Bunların hepsinden kurtuldum şükürler olsun ki.

Mide küçülmesini 3-4 haftada hissettim denebilir.
  • Azmin önünde saygıyla eğiliyorum :) Hergün 300 gram tonbalığına verebilecek param yok tonbalığına alternatif ne olabilir ?
  • KarambaKarambita* kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler!

Bundan sonrası Kg'yi sabit tutup, güzel bir vücut inşaa etmek. oda hedeflediğim gibi gidecek :)
  • 114'ten 84'e düştüm hala Totom kocaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çavuş rütbe atladı mı?

• Ben de bugun itibariyle mücadeleme başlıyorum, şuraya bir imza atalım belki bakıp hatırlarız aa şu tarihte şu kiloymuşuz diye;

Haydi Bismillah

10.10.2013

94 Kg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kurabiyee Canavari -- 10 Ekim 2013; 14:09:00 >
  • adam ağır işsiz devam
  • darısı benim başıma
  • hacım fena yapmışsın ya :).yüz tip gayet iyi,bende 14 kilo verdim.tekrar bol şekere başladık diyet miyet kalmadı sporda yapmıyoruz .sabit kilodayım nedense ne alıyorum ne veriyorum.144 kilodaydım şuan 130-129 karnı doldurup aburcuburla 131 kg.devam edicem vallahi seni görünce.kaç ayda oldu bu olay ? kilo vermişsin verdikden sonra bir de hacimlenmişsin süper vallahi.her gün ne güzel alışmıştım tuzssuz şekersiz yemeye.bir amacım olmadığı için hayatta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michuuu

çavuş rütbe atladı mı?

• buckfush B kullanıcısına yanıt
    Hocam, tebrikler
  • haha hocam 6 aydan fazla oldu heralde.

Geçen gün 1 yıldır görüşmediğim akrabalar ile görüşünce Şok yaşadılar. Yüzlerinde ki o ifadeyi görmek tarif edilemez.

Bu arada, Vücudu alıştırmışken kg verdirmeye devam ettirin. Eğer bırakırsanız daha fazlası ile geri alınıyor. Konunun başında yazmıştım. En tehlikelisi bu
  • Tour of Turkey forması bayağı yakışmış.
  • belediyenin salonuna yazılıcam,diyetisyene gittim 2 ay zaten hoş 3 hafta hiç gitmedim adam arayıp soruyordu niye gelmiyon lan diyordu ,şimdi beslenme olayını az çok kavradım.

benim liste şu şekildeydi
    sabah 1 dilim light peynir

bol yeşillik

şekersiz çay (veya light süt )

2 dilim çavdar ekmeği

1 yumurta (peynir yemez isem 2 yumurta )

araöğün 1 avuç meyve veya ceviz

öğlen 120 gr et yağsız (seramik tava almıştım bunun için )

veya 120 gr etli sebzeli yemek (sebzeli genelde yapıyordum akşam için de aynı yemeği tüketiyordum etsiz )
    salata

1 kase light yoğurt veya 1 dilim light peynir veya 1 su bardağı light süt

araöğün 15 -16 arası 1 tost yine dilim peynir domates v.b + 10 adet badem (en uygunu migroslarda 400 gram 6 tl )

akşam yemeği saat 6 en geç 7:30

etsiz sebze yemeği ve yağsız ( mantar burda çok işe yarıyor )

yaptığım yemek genelde kırmızı biber + mantar + ince dilim yarım soğan ,içine kekik kırmızı pul biber vb tuz yok kesinlikle

+ 1 kase yoğurt + 2 dilim ekmek

akşam 9 9:30 1 porsiyon meyve (avuç içi kadar ) + 1 bardak light süt.

ekmek yiyemiyordum midem küçülmüştü doktor kızıyordu yiyeceksin o ekmeği,ula ben bu kadar ekmek yemem normalde bile zorla yedirtti ama çokda iyi kilo vermiştim şaşırmıştım.geçen sene olan kot pantalonlarım askıdaydı bu sene hiç giyememiştim 2 hafta sonra 2 sini giyiyordum hemde bol geliyordu.yarın itibari ile başlıyorum diyete + spor salonu arayışı içine giricem,1 saat cardio 45 dakika bench nasip olursa.8 senelik bir basketbol geçmişim olduğu için boyum uzun ve alt yapım müsait,görenler zaten 100 110 kg diyor

• İşim bittiğinde toplamda 78.4 kg vermiş olacağım. 25 kg civarı ancak gitti.

• Mükemmelsiniz.

1 Ay sonra güncelleme için bekliyorum hocam.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.