Şimdi Ara

16 Kilo verdim :) ( SS'li) (27 KG OLDU) Güncelleme (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
494
Cevap
103
Favori
29.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: husegundogdu

quote:

Orijinalden alıntı: gsliyim

Bende 88-89 dan 82 ye dusurdumde su gogusu 0 yag yapmak icin ne yapabilirim?Gogus kasi calissam yag gitmezse dahada kotu goruntu olur diye korkuyorumda

Çalışan Kas yağı eritir hocam.

eminsin demi hocam gogus calisip hafif kas yapmistim erimemisti bide su konuda gecmis mesajlardaki biriside gogus eritmek icin gogus kasi calismis daha kotu olmus diyordu korktumGogus calisiyorsan gogus programini verir misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Azmin zaferi. Helal olsun

• quote:

quote:

quote:

Bende 88-89 dan 82 ye dusurdumde su gogusu 0 yag yapmak icin ne yapabilirim?Gogus kasi calissam yag gitmezse dahada kotu goruntu olur diye korkuyorumda

eminsin demi hocam gogus calisip hafif kas yapmistim erimemisti bide su konuda gecmis mesajlardaki biriside gogus eritmek icin gogus kasi calismis daha kotu olmus diyordu korktumGogus calisiyorsan gogus programini verir misin?

:D hocam tam tersi olsa bendede kötü görünürdü:D

• Tüm tebrik mesajı atan arkadaşlara teşekkür ederim. Birtanesiniz
  • Azmin karşısında saygıyla eğiliyorum hocam. Vücudun body içinde çok müsait.. Kısa zamanda çok iyi sonuçlar alırsınız. Tekrar tebrik ederim eminim bir çok insana örnek oldunuz bu konuyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paardon -- 29 Eylül 2013; 15:01:27 >
  • lise okuyorum, kot pantolon bedenim 38

kilomu bilmiyorum ama tembelim

diyet kısmını yapabilirim yeşillikten bol ne var

koridorda yürüme işinide beğendim tam benlik :D

kas falan itemiyorum şu kilolar gitsin yeter bu arada boyda 1.74 kilo verirsem uzayacağını düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Claudio Marchisio -- 29 Eylül 2013; 15:02:15 >
  • Tebrik ederim kardesim Darisi basima bende kilomdan cok rahatsizim. Suan 93 kiloyum. Bunyem kilo almaya cok musait. Ayni bende senin gibi yemek yemeyide yapmayida cok seviyorum bu durum basimin belasi. Iyice huy oldu bende nereye gidersem yemek yapmaya yapilan yemeye mudahale etmeye basladim. Oldum olasi hep kilo problemim vardir 2010-2011 arasi spor yaptim 80 kgye kadar dustum .Herneyse askerden yeni geldim 91 kilo gittim askerde 75 kiloya kadar dustum. Terhis oldugumda 84 kiloydum 4 ay gecti 10 kilo aldim hemde 1 ayda gitgidede sisiyorum kiz arkadasimin bile bakislari degisti bana karsi. Spor salonuna yazileim 1 kere gittim geri kalan gunler bosa gidiyo , acayip useniyorum. Bir turlu irademe hakim olamiyorum m giyerken L Xl giymeye basladim evdeki hicbi kiyafetim olmuyor. Kendimi toparlamam lazim ama bi turlu biyerden baslayamiyorumm
    . Off of hayatim boyunca verip alip duruyorum bir turlu duzene sokamadim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T.İ.M -- 29 Eylül 2013; 15:14:37 >
  • quote:

quote:

quote:

Göğüs yağlarını eritmek için CARDIO yapmalısın, bench press değil. Cardio nasıl olur? Koşarsın, yüzersin, bisiklete binersin, ip atlarsın vs vs. Veya evde bile yapabilirsin, eğer istiyorsan videolu linkler atablirim sana pm'den. Eğer cardio yapmadan, direk kas yapmaya yönelik bench press, şınav gibi hareketlere girersen göğüsünü küçültmek bi yana, büyütürsün bile. Kas yapmak sana nasıl yardımcı olur peki? Şekil vermesini sağlar. İki günde bir, spor salonuna gitme imkanın yoksa evde dumbellarla göğüs çalışabilirsin daha sonra antreman sonrasında cardio'nu yaptıktan sonra bir de bunları diyetle süslendirirsen gerçekten hem göğüsündeki yağların eridiğini hem de güzel bir görünüme kavuştuğunu görüceksin. Mekikle karın yağlarını eritemiyeceğin gibi, göğüs hareketleri ile de göğüs yağını eritemezsin. Bunun için cardio gerekiyor.

Ek olarak, bölgesel vermen zaten mümkün değil. Yani cardio yapayım, göğüs çalışıyım göğüsümdeki yağlar gitsin maalesef olmuyor. Vücut nereden isterse oradan yakıyor yağları ki bu genellikle yüz bölgesi olur.

Edit: Kilo veren arkadaşıda canı gönülden tebrik ederim. Azmin sonucunu gerçekten çok güzel bir şekilde almış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huddleston -- 29 Eylül 2013; 15:32:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Huddleston

quote:

quote:

quote:

Göğüs yağlarını eritmek için CARDIO yapmalısın, bench press değil. Cardio nasıl olur? Koşarsın, yüzersin, bisiklete binersin, ip atlarsın vs vs. Veya evde bile yapabilirsin, eğer istiyorsan videolu linkler atablirim sana pm'den. Eğer cardio yapmadan, direk kas yapmaya yönelik bench press, şınav gibi hareketlere girersen göğüsünü küçültmek bi yana, büyütürsün bile. Kas yapmak sana nasıl yardımcı olur peki? Şekil vermesini sağlar. İki günde bir, spor salonuna gitme imkanın yoksa evde dumbellarla göğüs çalışabilirsin daha sonra antreman sonrasında cardio'nu yaptıktan sonra bir de bunları diyetle süslendirirsen gerçekten hem göğüsündeki yağların eridiğini hem de güzel bir görünüme kavuştuğunu görüceksin. Mekikle karın yağlarını eritemiyeceğin gibi, göğüs hareketleri ile de göğüs yağını eritemezsin. Bunun için cardio gerekiyor.

Ek olarak, bölgesel vermen zaten mümkün değil. Yani cardio yapayım, göğüs çalışıyım göğüsümdeki yağlar gitsin maalesef olmuyor. Vücut nereden isterse oradan yakıyor yağları ki bu genellikle yüz bölgesi olur.

Edit: Kilo veren arkadaşıda canı gönülden tebrik ederim. Azmin sonucunu gerçekten çok güzel bir şekilde almış

pm alabilirim hocam. 6-7 kilo verdimde baktim goguste degisim yok ondan belki ona ozel bi calisma vardir diye dusundumgunde 1 saat kosu ile baslasak iyi olur mu diyetle beraber sabahlari

• vay arkadas bende kilo alamıyorum 52 kiloyum banada bi çare önerin
  • Tebrik ederim, siz düzenli olarak spor yaptınız mı yoksa sadece yemekten kısarak mı oldu bu? Ben sınava hazırlandığım için spora fırsatım olmaz gibi.
  • düzenli beslenmek zor
  • Arkadaşlar, diyetle kg verebilirsiniz. yemek düzeninizi sağlamanız lazım. Ama sağlıklı KG verimi için spor şart. günlük 1 saat yürüyüş bile değişim yapar.

Tebrik mesajları için herkese teşekkür ederim 81 KG Güncel :)
  • quote:

Arkadaşlar, diyetle kg verebilirsiniz. yemek düzeninizi sağlamanız lazım. Ama sağlıklı KG verimi için spor şart. günlük 1 saat yürüyüş bile değişim yapar.

Tebrik mesajları için herkese teşekkür ederim 81 KG Güncel :)

2-3 içinde başlıyorum kısmetse.

Yeni başlayanlar için de önerilerinizi bekliyorum hocam.

Teşekkürler bilgiler için.
  • adama tip gelmiş lan
  • 16 Kilo verdim :) ( SS'li) (27 KG OLDU) Güncelleme

Arkadaşlar Spora çıkmadan önce bi fotoğraf çekiyim dedim
  • 16 Kilo verdim :) ( SS'li) (27 KG OLDU) Güncelleme

• tebrik ederim kardeşim, 10 numara olmuşsun. bende üniversitede okurken 10 kilo vermiştim bi azimle. şimdi evli barklı akşam yemek yiyip uzanarak tv izlemeceli bi hayatım oldu ve 20 kilo aldım ozamana göre:) bu konu bana da gaz olur umarım.
  • tebrikler kardeşim, kendin için çok iyi bir şey yapmışsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shellci

tebrik ederim kardeşim, 10 numara olmuşsun. bende üniversitede okurken 10 kilo vermiştim bi azimle. şimdi evli barklı akşam yemek yiyip uzanarak tv izlemeceli bi hayatım oldu ve 20 kilo aldım ozamana göre:) bu konu bana da gaz olur umarım.

Hocam, size kilo aldıran evlilik mi oldu yoksa iş hayatınız mı?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.