Şimdi Ara

16 HAZIRANA MESAJ BIRAK (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
1
Favori
4.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tanrı düşmanlarına acısın dostum çünkü sen hepsini ezeceksin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapmışsındır pampa sen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaVzeR16

Bir kulaç daha atsam tıptayım
    Ben hiç böyle bir denize dalmadım
    Üzerimde sınav giriş kartı ve kimliğim
    Haa gayret
    Üç sene fırtına üzerime dolunay
    Gün yüzü asmış dalgalar boyum asmış
    Nefesime güç bahşet Mevla
    Bir kulaç daha atsam olur evelallah..
    2.mezunluğun mu hocam
  • Yeterince çalıştım yapacağımı yaptım bundan sonrası kader
    Sınavın iyi geçtiyse iyi bir tatilini çıkar hak ettin sonuçta yok kötü geçtiyse buralarla bir vedalaşmanın ardından birkaç ay boyunca görünme

İyi geçecek biliyorum
    haddi baakkim nasıl geçti? (O zaman cevaplayacağım)

• Elinden geleni yaptın, hiçbir şey için pişman olma. Umarım çalıştığının karşılığını almışsındır. Alamadıysan da üzülme, nasip böyleymiş. Belki böylesi daha hayırlıdır. Daha mutlu bir hayat vardır önünde. Şimdi eğlenmeye bak. Rahatla ve dinlen. Belki bir telefon hayatını değiştirecek unutma. Belki de o telefona ihtiyaç kalmadı artık. Hayırlısı.

• Kötü geçerse bile ki geçmeyecek ikinci bir seçeneğin var. Belki öyle çok daha mutlu olursun. Şimdi dinlenmenin zamanı. Keşke tm olsaydım deme lütfen. Cidden ekonomi ve o üniversite gelir miydi? Bilemezsin. Umarım mutlusundur.

• Yapamadığını biliyom buraya bakıp efkarlanma la

• kötü bekliyorsan moral bozma sınav kötü geçti sandığın her zaman çok iyi sonuçlar aldın sınavdan sonraki eğlencenden mahrum kalma kafana da takma hayatının sonu hiç değildi elinden geleni yapmadığını düşünsen bile o paniğe kapılma geceni gündüzüne katıp çalıştın daha fazlasını yapabilirdin belki ama onu da seneye deneriz en kötü hayatın sonu değil hiçbir zaman da olmadı.
    iyi bekliyorsam sakın havalara uçma iyi beklediğin sınavların sonucu berbat gelebiliyordu sınavı kontrol etme keyfine bak sürede sıkıntı çekmemişsindir sınav açıklanana kadar kafanda ne varsa yap hedeflerinden vazgeçme daha önümüzde uzun bir yol var.

• son yıl yaptığın okul değişimi, tüm yıl yaşadığın olumsuzluklar seni ne kadar kötü etkilerse etkilesin ucundan da olsa bir şeyler için çaba sarf ettin. sabahlara kadar net hesabı yapacağın zamanlarda keşke biraz daha ayt matematik çalışsaydın. bu kadar stres vücuduna ve sağlığına da iyi gelmedi haliyle. kilo aldın, yeni hastalıklar edindin. umarım hepsine değecek bir sonuçla karşılaşırsın ve bu yılı da böylece hatırlayıp gülümsersin. hiçbir şey senden önemli değil bu çok doğru ama senden önemli olmasa da, önemli olan şeyler var. 16 haziran akşamı uyuyacağın uykuyu şimdiden merak etmeye başladım bile.

• ONCELİKLE SELAMUN ALWYKUM ARKADASLAR. BEN DJ GANDALF. GECENLERDE YKS DENİLEN GEVSEGE DİSS ATTİM. O DA BANA ATMİS. DİSSTE DİYOR Kİ ANA BACİ YAPİYORSUN

• Sınav gelip geçici ama unutma Her şey çok güzel olacak
  • Ben her yıl böyle konulara mesaj atıyorum, umarım son olur :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hanıncipsi -- 10 Haziran 2019; 8:43:19 >
  • umarım ağlamıyorsundur ve umarım her şey istediğin gibidir

edit:ağladın gerizekalı ve her şey istediğin gibi de olmadı ne bekliyordun vahiy filan inmesini mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tıp adayı -- 22 Temmuz 2019; 20:20:39 >
  • B*ku yedin bu senede aferin...

• Bakalım hedefini tutturabilecek misin bence hayır ama yinede sordum öylesine
    EDİT: istediğimdende yüksek puan aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garnçon attrayat -- 20 Haziran 2019; 18:46:10 >
  • Son günlerdeki deneme netlerini korudun mu tosunum? Mezunluk yılında aldığın 10 kiloyu verme zamanı hadi çık dışarı ve sadece KOŞ
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.