Şimdi Ara

16 GB YETER Mİ ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: rambocuk

quote:

Orijinalden alıntı: aliekin

Yok artık!

7.8 gb gelecek o cihaz size öyle birşey olsa
    İos 4.8 gb yer kaplıyor, eğer size böylesine bir akıllı telefonda 3 gb yer yetiyorsa cihazı kullanmıyorsunuz demektir.
    Kimse kusura bakmasın ama kullanmadığınız cihaza 2000 küsür lira vermek saçmalık, sadece alo diyecekseniz küçük uygulamalar yükleyecekseniz gidip i4s alabilirsiniz mesela.

boş yer olarak 1 2 gb oldumu yeterde artar bile bana göre yani sonuçta arşiv için hard disk kullanıoyrum program yığmayıda gereksiz görüyorum özel kaliteli uygulamarda 500 mb anca tutar

Ha ha Mütevazı azla yetinmeyi bilen insan başka oluyor .
    Saygılarımla 😄😄

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• şimdide renk konusunda aklım karıştı şu ana kadarki bütün telefonlarım siyah renkti o yüzden bi yanım gold a gidiyor ama space gray in de bi karizması var
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

quote:

Orijinalden alıntı: aliekin

Yok artık!

7.8 gb gelecek o cihaz size öyle birşey olsa
    İos 4.8 gb yer kaplıyor, eğer size böylesine bir akıllı telefonda 3 gb yer yetiyorsa cihazı kullanmıyorsunuz demektir.
    Kimse kusura bakmasın ama kullanmadığınız cihaza 2000 küsür lira vermek saçmalık, sadece alo diyecekseniz küçük uygulamalar yükleyecekseniz gidip i4s alabilirsiniz mesela.

boş yer olarak 1 2 gb oldumu yeterde artar bile bana göre yani sonuçta arşiv için hard disk kullanıoyrum program yığmayıda gereksiz görüyorum özel kaliteli uygulamarda 500 mb anca tutar

Saygı duyarım görüştür tabii, ama ben bir akıllı telefonda 3 gb yerin yeteceğini düşünmüyorum. Şimdi yetse seneye ios 9 6 gb yer kapladığında yetmeyecek. Boşa sıkıntı çekmenin anlamı yok diye düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.