Şimdi Ara

16 GB Ram Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
1.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, RGB ram almaya karar verdim ama aklımda bir kaç model var. Ram'den anlayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

1-)Corsair Vengeance Rgb Pro 3200 mhz cl16
    2-)Asgard Valkyrie 3600 mhz cl18
    3)Xpg D50 3200 mhz cl16
    4-)Pny Xlr8 3200 mhz cl16

Şuanlık listemde bu ramler var, hangisini tercih etmeliyim?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Bizim anlamamız bir şey değiştirmez hocam, alan kişinin de anlaması lazım. XMP açıp kullanıldığında bu ramlerin hepsi benzer performanslar gösterecektir. 3600cl18 bandwith olarak biraz daha iyi sonuç verir muhtemelen, ama pratikte bir farkını görmezsiniz, sentetik benchmarklarda belli olur.

• Mr. Decent kullanıcısına yanıt
    Şuanlık intel sistem ve B460M Mortar anakart kullandığım için mhz'in çok bir önemi yok ama AMD'ye geçme ihtimalim var o yüzden yüksek Mhz bir ram fena olmazdı. Asgard çok bilindik bir marka değil ama kullanan bir çok insan gördüm hiçbirisi bir sorun yaşamadığını söyledi.

• Corsair . pny markalar olabilir sorulanlarda , gskill ve kingston modellerine de bakılabilir. 3600 mhz modelleri bu markaların da var. Amd de gskill , kingston pny genelde iyiler diye biliyorum.

Kendim de bu markaları amd varken bnde kullandım. Frekans hızına ramin fiyatına göte kendiniz karar verrsiniz artık.

• inventus
    PNY MD16GK2D4320016XRGB XLR8 Gaming EPIC-X RGB DDR4-3200Mhz C16 16GB (2x8GB) DUAL (16-18-18-38) 1.35V Bellek - inventus
    https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=11838
  • Erhan1982DZC kullanıcısına yanıt
    Mesaj bildiriminiz gelmemiş kusura bakmayın, Gskill Trident Z Neo aldım hocam zaten.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.