Şimdi Ara

16-31 ocak GittiGidiyor Axess 75tl chippara kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
6
Favori
1.556
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 16 - 31 Ocak 2021 tarihleri arasında Axess kartınızla tek seferde yapacağınız 500 - 999,99 TL arasındaki alışverişinize 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişinize ise 75 TL chip-para kazanabilirsiniz. Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez chip-para kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum chip-para tutarı 75 TL' dir.

Kampanyaya katılım nasıl geçekleşiyor?

Kampanya katılımı için harcamadan önce 'GİTTİGİDİYOR' yazıp SMS ile 4566'ya gönderilmesi veya Axess Mobil üzerinden 'Hemen katıl' butonuna tıklanması gerekmektedir. SMS gönderimi sonrası 'kayıt oldunuz' mesajı gelecektir. Kampanyaya asıl kart sahibinin Akbank'ta iletişim numarası olarak kayıtlı cep telefonundan 1 kez SMS göndererek kayıt olması yeterlidir. Katılım için gönderilen SMS'ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir

Axess Mobil üzerinden 'Hemen katıl' butonuna tıklayarak da kampanyaya katılabilirsiniz. Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kazandığım Chip-Para'ları ne zaman kullanabilirim?

Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Kampanyaya hangi kartlar dahildir?

Kampanyadan Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank kart, ticari kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartları yararlanacaktır.

Kampanyaya hangi kartlar dahil değildir?

Kampanyaya Bank'O Card Axess dahil değildir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Edit ayrıca
    N11 16 ocak - 15 Şubat
    75 tl n11bonus

Media Markt 18-24 Ocak
    2000 tl üzerine 100 tl bonus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drvimu -- 13 Ocak 2021; 16:19:3 >
  • 75 tl az olmadı mı?

Ziraate baksınlar.

• Ziraat bankasını örnek al Akbankım
  • Axessin bazı chip para kampanyaları saçmalamaya başladı. Mesela bana kişiye özel bir kampanya tanımlamış 12.000 tlye 75 tl chip para :) 1-2 yıl öncesine kadar kampanyaları daha tatmin ediciydi benim fikrim
  • Akbank e ticaretten nerdeyse havadan chip dağıtınca böyle belirli sitelerden gelen chiplerde azalma oldu.
  • Akbank'a laf söyleyen çarpılır yahu, ne çipparalar kazanıyoruz taş atıp kolumuz yorulmadan
  • Hocam yine bizi çağın çok ilerisinde yaşatıyorsunuz.

• Ziraat bankkartı örnek alsaydı en azından kendinden önceki kampanyadaki.

• Teşekkürlerler takipte kalalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı gün içerisinde Hepsiburada üzerinden alt limitsiz 20TL verdi. Gittigidiyor'da 75 TL verdi. Çoğu sitede taksit de yapabiliyorum. Aidatsız kartım olmasına rağmen faydalanıyorum. Daha ne yapsın bu banka.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.