Şimdi Ara

💳 💎 💸💰💰 16-31 mart gittigidiyor axess 100 chippara (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
16
Favori
21.333
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cephaneci iptal etti. Boşa gitti emek. Kart limitinden de olduk. Bir dağa cephaneci tövbe.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde iptal olmus puanlar gitti ulan cephaneci yaktin bizi

• puanlar geri alınacak. kullandık kredi karttan borçmu yansıtılır yoksa -100 chip mi olur. şikayet edin gg ye bu düzenbaz cephaneciyi bence. ben ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyturan1

puanlar geri alınacak. kullandık kredi karttan borçmu yansıtılır yoksa -100 chip mi olur. şikayet edin gg ye bu düzenbaz cephaneciyi bence. ben ettim.

Kullananlara 100 lira borc yansitilacak,

• quote:

Orijinalden alıntı: cblack42

Mühimmatçı siparişleri iptal ediyor, görüştüm zararımızı karşılayacağını, tek tek arayacağını söylüyor, nasıl birşey düşünüyor bilmiyorum da hem ürünün değeri arttı hem puan kaybımız var
    Herkeste durum bu şekilde mi acaba?

Zararı nasıl karşılayacak gonderseydi zaten zarar karşılanırdı bu saatten sonra güven vermeZ

• Bana da pek güven vermedi, baştan mı savdı bilmiyorum ama puan zararını karşılayacağım filan dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cblack42

Bana da pek güven vermedi, baştan mı savdı bilmiyorum ama puan zararını karşılayacağım filan dedi

banada mesaj atmıştı yarın kargoya verecez diye iptal etti :) çok güvenilir bir satıcı dersem inanma

artık bu ülkede dürüst insan olduğuna inanmıyorum kime iyi desek akşama çıkmadan bizi yalancı çıkarıyorlar
  • %5 gel artık yahuuu

• Bu dürüst ve namuslu, örnek satıcı anlaşılan altın yükselince zarar etmemek için tüm siparişleri 1 hafta bekletmesine rağmen çeşitli bahaneler ile iptal etmiş!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Altın yükseldi diye yaptığına bak adamın

• Bu herif yuzunden 150 lira zarardayim....

Bizi iyi trolledi.100 lirayi harcadim allahtan markette harcadik.

+bana ozel 1100/50 yatacakti onunda afedersiniz neyse birsey demeyecegim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 22 Mart 2017; 21:13:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HONyzkDA

%5 gel artık yahuuu

hiç sorma hcm bu ay tamamen sefillik diz boyu gg de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neo kartımla harcama yapmıştım 100 TL chip yatmıştı harcadım ben de. Satıcı iptal etmiş ürünü, para iade edilecek. Ne olacak şimdi, 100 TL hesabımdaki nakitten mi düşecek? bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mag13 -- 22 Mart 2017; 18:4:12 >
  • Sarıkızcılar su koy verdi yükselince... Tuğrul da 2 gün oldu kargoya vermedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi portamann -- 22 Mart 2017; 18:32:50 >
  • Satış sözleşmesi karşılıklı bir anlaşma. Tek taraflıptal etmesi iyi değil. Kaldı ki altın siparişi iptal edilmez demesini biliyorlar. Altın birden çok düşse idi siparişleriniz iptal edemeyecektiniz. Yükselince iş değişiyor. Güvenilir satıcı önemli. Açıkçası şimdiye kadar tuğrul cephaneci ve haremden aldım. Hiç sorun olmadı. 2 gün içinde teslim aldım. Ama bu son vaka açıkçası hiç iyi olmamış.

• Benide 7 gündür oyaliyor elimden gelen herseyi yapacam o altin gelmesse.

• Bu ülkede adam gibi esnaf kalmamış arkadaş bos poşet geldi parcali aldiklarimdan haber de yok Cephaneci benim icin bitmiştir

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Bu herif yuzunden 150 lira zarardayim....

Bizi iyi trolledi.100 lirayi harcadim allahtan markette harcadik.

+bana ozel 1100/50 yatacakti onunda afedersiniz neyse birsey demeyecegim.

Toplu sekilde bence gg ye sikayet edip dukkanini bile kapattirabiliriz...

benim siparişimide iptal etmişler. Ben gittigidiyora yazdım. Adamlar siparişiniz iptal olmuş paranız iade olmuştur diye saçmaladılar.
    Hani altın iptal edilemiyordu dediğimde firmaya gerekli uyarıları yapacağız dediler. Bence hiç birşey yapmayacaklar.

Ayrıca şikayetvar.com sitesinde de şikayet kaydı bıraktım.

Cephaneci.com sitesinden biraz siapriş verip iade mi etsek geri ne yapsak
  • quote:

Orijinalden alıntı: portamann

Sarıkızcılar su koy verdi yükselince... Tuğrul da 2 gün oldu kargoya vermedi.

Dün aldığımı bugün kargoya vermişler. Ayrıca altta bir üye yazmış, hani iptal edilemiyordu diye, bundan bir kaç ay önceki kampanyada eşimin kartı için kampanyaya katılmadan alım yapmışım, telefonla arayıp iptal etmelerini, tekrar alım yapacağımı söyledim. Hiç zorluk çıkarmadılar. Tuğrul'u övüyormuş gibi olmayım ama durum bu. Diğer malum firmadan da defalarca sitelerinden alım yaptım, hiç problem olmamıştı ama bu son olan olay büyük sıkıntı oldu. Henüz iptal etmemişler, bekliyorum bakalım.
  • Tuğrul 1 günde gönderdi cephanecide 1 günde gönderdi ama boş poşet pazartesi gününden beri kargo yapacaklar yalancı bunlar

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.