Şimdi Ara

💳 💎 💸💰💰 16-31 mart gittigidiyor axess 100 chippara (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
16
Favori
21.333
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: djaker

cephaneci bazen uzun süren kargolama ve havale etme ile ilgili sıkıntıları olsa da kimseyi dolandırmadan yönelik haraket edeceğini sanmıyorum. adam telefonlara sürekli cevap veriyor. onu da geçtim 1 yıldır dünya altın aldık gondermemezlik hiç yapmadı bazen biraz uzun sürebiliyor onu da söylemek lazım. zaten bu bilgiler internet genelinde mevcut çok iyi koordine değil cephaneci bu bir.

çok iyi şartlarda alıcam diyorsan graminda 1tl fazla verip Tuğrul yada Harem den alabilirsin bu konuda kimse kimseye zorlama yapmıyor bu iki.

yanlış olan yüzlerce insanın o veya bu şekilde bir kazanç sağladığı konuyu şikayet etme açık açık buraya ve diğer sanal ortamlarda dile getirme yöntemiyle kapıların kapanmasını sağlamak. öncelikle bir sakin olmak lazım. Yangından mal kacirmiyor kimse. Olayı şöyle anlatayim forumda ve diğer haberleşme gruplarında gördüğüm üzerine beklediğim 45 gr altın için Mustafa bey ı aradım. abi hayırdır sıkıntı var herhalde falan dedim. Adam açık yureklilikle bazı kargolar da sıkıntı oldu yanlış gram hesabı oldu diyerek açıkladı. evet sıkıntı oldu ama kimseyi mağdur etmek niyetinde değiliz uğraşıyoruz sigortalamalri tamamlayıp tekrar yolluyacaz tez zamanda dedi. benim altonlar dediğimde halledecez az zaman ver dedi okey dedim kapattık. bugün tekrar konuştuğumuzda ugrasiyoruz n11 ler yolladık gittigidiyorlari organize ediyoruz dedi. Yarin sabah hepsi hallolacak dedi.

iptal edilenler konusunda altın fiyatı yükselmesi sebebli bir mağduriyet olacakmış bilmiyorum benimde 2 siparişimi gg iade etti bugün kargolama di diye. ne olacağını bekleyip görmeden felaket tellallığı yapmanın anlamı yok. ki bunda geçtim benim bir arkadaşım cephaneci ile ugrasamam deyip ben 1047 den alırken o 1063 den aldı 2 gun önce bozdurup parasını cebine koydu altın o bozduktan 2 saat sonra 3tl arttı 20 tl de oradan fark oldu 40TL haybeye fark olmuş oldu. bu terside olabilirdi bu işten kar etmek herkesin amacı bununda kimsen alırsan al bir riski söz konusu bunu zaman için yapacaksaniz ahlaksız fiyat anlayısiyla Tuğrul secebilirsiniz.

amacım polemik yaratmak değil acele haraket etmenin anlamı yok. öfkeyle oturup zararla kalkmayalim sakın olun bir şekilde çözülür.

hocam olayı çok açlk ve net yazmışsın ağzına sağlık ben şunuda ilave edeceğim insanoğlunu sırtında taşı çok güzel amma birkere indirdinmi senden kötüsü olmaz arkadaşlar hep burdan uyarılıyor gene takan yok bu forumu kampanya yapan kimlerse hepsi takip ediyorlar ve açıklarını burası sayesinde kapatıyorlar anlayın artık ve herkes bindikleri dalı kestirmesin açık açık yazmasın özelse özel yada grup kurun ordan yazın arkadaşlar yeter yahuuu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Konu bildiğin malum ürün(böyle yazınca kimse anlamıyor zaten) ve madurları başlığına dönüşmüş

Sonunda olacağı belli; Gittigidiyor'da posları ayıracak bknz : enonbir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NevhiSahsi -- 25 Mart 2017; 11:59:42 >
  • Axess kartın normal limiti 520 TL , bende fazla para yatırdım limit 1060 yaptım, fakat gıttıgıdıyor da onay vermiyor. Sizce ne den olabilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fazla vaktim olmadığı için mesajları okuyamadım ama gittigidiyor kafasına göre şiprişleri iptal ediyor özellikle puan kazanılan bununla ilgili şikayetim var şuan müşteri hizmetleriyle iletişimdeyim eğer isteklerimi yapmazlarsa tüketici hakem heyetine gidicem .
    Olayı çakallığa dökmüş gittigidiyor.

https://www.sikayetvar.com/gittigidiyor-kafasina-gore-islem-iptal-ediyor

şikayet numarası malum sitenin :8114962
    (link silinirse diye yazdım)

İsteyen olursa toplu şikayet falan yazışmalarım kayıtlı.
  • emirbayke kullanıcısına yanıt
    Genelde kartın 2 katı kadar kullanırsınız yani 1040 TL o yüzden kullandirmiyordur

• quote:

Orijinalden alıntı: beckhim23

Arkadaslar kusura bakmayin gg uzerinden cephaneci,tugrul veya haremden alisveris yaparsam 1000 e 100 puani alirmiyim.

alırsın tabiki birader daha iki satır ötede yazılmış okusan ah okusalar böyle giderse herkes alır üçün birini ondan sonrada kına yakar millet bir yerlerine

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umsera1

quote:

Orijinalden alıntı: beckhim23

Arkadaslar kusura bakmayin gg uzerinden cephaneci,tugrul veya haremden alisveris yaparsam 1000 e 100 puani alirmiyim.

alırsın tabiki birader daha iki satır ötede yazılmış okusan ah okusalar böyle giderse herkes alır üçün birini ondan sonrada kına yakar millet bir yerlerine

Kampanya şartlarında geçerli değildir yazıyor ama sorun olmasın?

Veya bi işin bi yolu yordamı var mı? Hangi linkten alınmalı?

• Arkadaşlar niraz okuyun yüzkere söylendi verir sıkıntı olmaz hangi satıcıdan alırsan al

• quote:

Orijinalden alıntı: n_medya

Arkadaşlar niraz okuyun yüzkere söylendi verir sıkıntı olmaz hangi satıcıdan alırsan al

Sorun yaşayanları fln okudumda sanırım satıcı bazlı yaşamışlar.

Teşekkürler.
  • cephanecide sıkıntı varmi su an arkadaslar, kargo ginderimi vs. düzeldiyse bilgipllendirseniz sevinirim. en uygun orasi gozukuyo 7 gramda

• Gittigidiyor nisanda hangi karta kampanya yapacak önceden duyum alan bilgisi olan varmı.Çamaşır makinesi alacağım bende maximum la bonus var.
  • %5 yapmadılar, yarına yapar mı acaba.var mı kulis?

Bir aydır yüzde 5 bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kedemirtas

Gittigidiyor nisanda hangi karta kampanya yapacak önceden duyum alan bilgisi olan varmı.Çamaşır makinesi alacağım bende maximum la bonus var.

şanslısın
    maximum var
  • kedemirtas kullanıcısına yanıt
    Maximum hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son gün arkadaşlar, hala sarı kızdan alan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Son gün arkadaşlar, hala sarı kızdan alan varmı ?

Biraz önce aldık, yine geldi :)

• gittigidiyor bugun eşimin neo kartı ile yapmıs siparişimi iptal etti aksam 0 üyelik acıp tekrar sipariş gececegim aslıdna 3-4 üyeliğim var ama aynı ip den girildigi için telden acıp siparişi gececegim neden böyle bişi olmus olabilir satıcıyı mı değiştireyim malum üründen sipariş gecmiştim
  • burak235 B kullanıcısına yanıt
    Cok sacma simdi ben de aynisini yapacam benimkini de mi iptal edecek

• Mart ayı hüsran oldu muhimmatci kampanyayi mahvetti zarar ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emekci35 -- 31 Mart 2017; 20:30:46 >
  • umsera1 kullanıcısına yanıt
    gg da, alışveriş yorumuna bile yazmış eleman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agtr -- 31 Mart 2017; 22:44:24 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.